آغاز عملیات اجرایی خط جمع‌کننده فاضلاب حاشیه سراب روانسر

آغاز عملیات اجرایی خط جمع‌کننده فاضلاب حاشیه سراب روانسر

آغاز عملیات اجرایی خط جمع‌کننده فاضلاب حاشیه سراب روانسر

علیرضا تخت‌شاهی اظهار داشت: عملیات اجرایی خط جمع‌کننده فاضلاب حواشی سراب شهر روانسر به طول ۱.۵ کیلومتر با حضور مجتبی نیک‌کردار معاون عمرانی استاندار کرمانشاه و جمعی از مسؤولان استانی همزمان با هفته دولت و در راستای حل مشکل فاضلاب این منطقه کلنگ‌زنی شد.

وی خاطر‌نشان کرد: کمیسیون شورای اداری شهرستان روانسر برای پیگیری این مسأله و رفع مشکلات جمع‌کننده فاضلاب حاشیه سراب شهرستان روانسر تلاش‌های چشمگیری را انجام دادند.

 

مدیر‌عامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه اعتبارات این پروژه را ۲ و سه‌دهم میلیارد برشمرد و گفت: سایز لوله خط جمع‌کننده این طرح حدود ۶۰۰ میلی‌متر است که در پروسه زمانی ۱۲ ماهه اجرایی می‌شود.

تخت‌شاهی ادامه داد: فاضلاب بیش از ۶۰ درصد جمعیت شهرستان روانسر با اجرای پروژه ذکر شده توسط خط جمع‌کننده لوله فاضلاب در کمترین زمان ممکن جمع‌آوری و به خط انتقال اجرایی متصل و در نهایت به تصفیه‌خانه فاضلاب منتهی می‌شود.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه تخصیص سریع‌تر اعتبارات این طرح را عامل بهره‌برداری سریعتر از موعد مقرر در پروژه مذکور دانست و بیان کرد: با اجرای این طرح تعداد منهول‌های فاضلاب به ۲۰ قطعه می‌رسد و روند عملیاتی پروژه برای رفع مشکلات فاضلاب در اطراف سراب روانسر نیز سرعت بیشتری می‌گیرد.

منبع: فارس

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code