آموزش تخلیه چاه و آموزش لوله بازکنی توالت با سیم جا لباسی

آموزش تخلیه چاه و آموزش لوله بازکنی توالت با سیم جا لباسی

آموزش تخلیه چاه و آموزش لوله بازکنی توالت با سیم جا لباسی

به نظر می رسد گرفتن چاه توالت در نامناسب ترین زمان اتفاق می افتد. خوشبختانه در خیلی از موارد شما می توانید بدون پرداخت هیچ هزینه ای مشکل گرفتگی چاه و لوله توالت یا دستشویی را خودتان حل نمائید. مشکل اکثر این گرفتگی های چاه را می توانید با استفاده از یک … یا یک محلول تمیزکننده چاه خانگی که از آب داغ، جوش شیرین و سرکه تشکیل شده، حل نمائید. در گرفتگی های عمیق تر روشهای متفاوت دیگری وجود دارد. تخلیه چاه و لوله بازکنی کاوه امیدوار است با ارائه این مقاله آموزشی در ۷ قسمت شما عزیزان را در حل مشکل تخلیه چاه و لوله بازکنی کمک و یاری نماید.

روش سوم: استفاده از سیم جا لباسی

۱- یک سیم جا لباسی را کشیده و صاف کنید:

سپس به انتهای سیم یک کهنه ببندید. این کار را با بستن نوار چسب انجام دهید تا کهنه محکم شود. با این کار از آسیب رسیدن به توالت توسط تیزی سر سیم جلوگیری می کنید. این روش را زمانی استفاده کنید که جسم گیر کرده در چاه یا لوله در ابتدای آن قرار داشته باشد.

لوله بازکنی با سیم جا لباسی

۲- انتهای سیم را داخل چاه یا لوله گرفته شده وارد کنید:

سپس آن را تاب داده و به سمن پائین فشار دهید. برای پاک کردن کامل چاه یا لوله، سیم را بصورت دایره ای بپیچانید تا انسداد بطور کامل رفع شود.

۳- فلاش تانک را یکبار بزنید تا آب جریان پیدا کند:

با این کار باید بخوبی آب عبور پیدا کند. اگر احساس کردید هنوز انسداد رفع نشده، ممکن است عامل انسداد در جایی دور از دسترس دوباره گرفته باشد.

اگر مشکل رفع نشد با تخلیه چاه و لوله بازکنی کاوه همراه باشید تا روش ششم را در مقاله بعد به شما عزیزان معرفی نمائیم. با تشکر از این که با ما همراه بودید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code