انجام کار مطالعاتی احداث شبکه فاضلاب ۲۵ روستای آذربایجان غربی

انجام کار مطالعاتی احداث شبکه فاضلاب ۲۵ روستای آذربایجان غربی

انجام کار مطالعاتی احداث شبکه فاضلاب ۲۵ روستای آذربایجان غربی

کاظم محمدی‌اقدم اظهار داشت: اتصال چهار روستای آذربایجان غربی به شبکه فاضلاب روستایی در دستور کار این شرکت قرار گرفته است.

وی با بیان اینکه اتصال این چهار روستا به شبکه فاضلاب در آینده نزدیک عملیاتی می‌شود، تصریح کرد: این روستاها در شهرهای بوکان، ارومیه، خوی و شوط به مرحله اجرا در خواهند امد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی آذربایجان غربی با بیان اینکه عملکردمان در زمینه احداث تصفیه‌خانه فاضلاب امسال مطلوب بوده است، ادامه داد: اتصال شبکه فاضلاب در این چهار روستا به تصویب رسیده و به زودی عملیات اجرایی در این روستاها آغاز خواهد شد.

وی با بیان اینکه در اتصال روستاهای استان به شبکه فاضلاب با مشکل مالی مواجه هستیم، اعلام کرد: باید برای اتصال روستاها به شبکه فاضلاب تأمین اعتبار شود.

محمدی‌اقدم با بیان اینکه هنوز تعداد اندکی از روستاهای استان به شبکه فاضلاب وصل هستند، خاطرنشان کرد: توجه ویژه به بهداشت روستاها با اتصال به شبکه فاضلاب تحقق خواهد یافت.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی آذربایجان غربی با بیان اینکه صندوق اعتبار بانک توسعه اسلامی نسبت به تأمین اعتبارات برای اتصال چهار روستای مذکور به شبکه فاضلاب اقدام کرده است، اظهار داشت: امید می‌رود روزبه‌روز شاهد افزایش اعتبارات در این خصوص باشیم.

وی خاطرنشان کرد: کار مطالعاتی احداث شبکه فاضلاب در ۲۵ روستای آذربایجان غربی در دست مطالعه است که در صورت اجرایی شدن این طرح شاهد بهره‌مندی ۲۳ هزار نفر از فاضلاب روستایی خواهیم بود.

منبع: فارس

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code