آموزش باز کردن گرفتگی لوله دستشویی با فنر لوله بازکن

آموزش باز کردن گرفتگی لوله دستشویی با فنر لوله بازکن

آموزش باز کردن گرفتگی لوله دستشویی با فنر لوله بازکن

به نظر می رسد گرفتن چاه توالت در نامناسب ترین زمان اتفاق می افتد. خوشبختانه در خیلی از موارد شما می توانید بدون پرداخت هیچ هزینه ای مشکل گرفتگی چاه و لوله توالت یا دستشویی را خودتان حل نمائید. مشکل اکثر این گرفتگی های چاه را می توانید با استفاده از یک … یا یک محلول تمیزکننده چاه خانگی که از آب داغ، جوش شیرین و سرکه تشکیل شده، حل نمائید. در گرفتگی های عمیق تر روشهای متفاوت دیگری وجود دارد. تخلیه چاه و لوله بازکنی کاوه امیدوار است با ارائه این مقاله آموزشی در ۷ قسمت شما عزیزان را در حل مشکل تخلیه چاه و لوله بازکنی کمک و یاری نماید.

روش سوم: استفاده از فنر لوله بازکن

۱- یک فنر لوله بازکن بخرید یا قرض بگیرید:

در این روش شما از وسیله ای استفاده می کنید که با استفاده از حالت مار گونه آن می توانید وسایلی که در داخل چاه یا لوله گیر کرده اند را خارج نموده و مسیر حرکت آب را باز نمائید. دیگر مزیت این روش این است که هیچ آسیبی به سرویس بهداشتی شما نمی زند.

استفاده از فنر لوله بازکن

۲- یک طرف فنر لوله بازکن را در داخل چاه یا لوله فرو کنید:

آنقدر فنر لوله بازکن را به پائین فشار دهید تا به یک انسداد در چاه یا لوله برسید.

استفاده از فنر لوله بازکن

۳- فنر را پیچ و تاب دهید و بر انسداد بوجود آمده فشار وارد کنید:

هدف از این کار این است تا جسم یا انسداد را به تکه های کوچکتر خرد کنیم تا براحتی بتوانند در چاه یا لوله حرکت کنند. این کار را تا دقایقی انجام دهید تا انسداد بوجود آمده بکلی رفع شود. سپس فلاش تانک را بزنید تا آب جریان یابد.

استفاده از فنر لوله بازکن

۴- حرکت فنر را بصورت برعکس انجام دهید:

فنر لوله بازکن را در جهت عکس بچرخانید بخصوص وقتی که جسم سختی سبب انسداد شده باشد.

اگر با استفاده از فنر لوله بازکن نتوانستید مشکل تخلیه چاه و لوله بازکنی خود را حل نمائید حتما با خدمات فنی کاوه تماس بگیرید.

اگر مشکل رفع نشد با تخلیه چاه و لوله بازکنی کاوه همراه باشید تا روش پنجم را در مقاله بعد به شما عزیزان معرفی نمائیم. با تشکر از این که با ما همراه بودید.

یک دیدگاه در “آموزش باز کردن گرفتگی لوله دستشویی با فنر لوله بازکن

  1. نونا

    سلام
    ببخشید من الان این فنر رو داخل لوله قرار دادم و از یجایی که گیر کرد شروع به تکان دادن فنر کردم تا چشم سخت رو بشکافه.. ولی الان کاملا فنر گیر کرده و بیرون نمیاد ! چکار باید بکنم!؟ 🙈
    ممنونم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code