روش باز کردن گرفتگی لوله با تهیه یک محلول لوله بازکن خانگی

روش باز کردن گرفتگی لوله با تهیه یک محلول لوله بازکن خانگی

روش باز کردن گرفتگی لوله با تهیه یک محلول لوله بازکن خانگی

به نظر می رسد گرفتن چاه توالت در نامناسب ترین زمان اتفاق می افتد. خوشبختانه در خیلی از موارد شما می توانید بدون پرداخت هیچ هزینه ای مشکل گرفتگی چاه و لوله توالت یا دستشویی را خودتان حل نمائید. مشکل اکثر این گرفتگی های چاه را می توانید با استفاده از یک … یا یک محلول تمیزکننده چاه خانگی که از آب داغ، جوش شیرین و سرکه تشکیل شده، حل نمائید. در گرفتگی های عمیق تر روشهای متفاوت دیگری وجود دارد. تخلیه چاه و لوله بازکنی کاوه امیدوار است با ارائه این مقاله آموزشی در ۷ قسمت شما عزیزان را در حل مشکل تخلیه چاه و لوله بازکنی کمک و یاری نماید.

روش سوم: تهیه یک محلول لوله بازکن خانگی

۱- نصف گالن آب را گرم نمائید:

اگر احساس می کنید که توالت به سختی نگرفته است می توانید از یک محلول خانگی از ترکیب آب گرم، جوش شیرین و سرکه به جای خرید ترکیب های شیمیایی تجاری و کارخانه ای استفاده نمائید. برای این کار ابتدا نصف گالن آب را گرم کنید. سپس درحالیکه عناصر دیگر را داخل کاسه توالت می ریزید اجازه دهید برای مدتی آب ولرم شود.

تخلیه چاه و لوله بازکنی کاوه

۲- یک فنجان جوش شیرین و دو فنجان سرکه به داخل کاسه توالت بریزید:

جوش شیرین و سرکه یک ترکیب شیمیایی را بوجود می آورند که برای از میان بردن موانع چاه و لوله مفید است. ترکیب اینها با هم یک صدای فش فش زیاد را تولید می کند.

آموزش تخلیه چاه و لوله بازکنی

۳- آب ولرم را داخل کاسه توالت بریزید:

سعی کنید آن را از نزدیکترین ارتفاع به داخل کاسه توالت بریزید. فشار آب خود سبب می شود گرفتگی چاه یا لوله زودتر رفع شود.

آموزش تخلیه چاه و لوله بازکنی

۴- اجازه دهید محلول یک شب بماند:

صبح فردا می توانید باز شدن گرفتگی چاه یا لوله را با آب امتحان کنید. اگر جسم خیلی سختی سبب این امر نباشد، این روش بخوبی جواب خواهد داد. اگر با اولین فلاش تانک متوجه شدید آب عبور نمی کند باید از روش های دیگر را امتحان کنید.

باز هم تاکید می کنیم که این روش درصورتی جواب خواهد داد که مواد ارگانیک یا غیر سختی عامل گرفتگی چاه یا لوله شده باشد!

اگر مشکل رفع نشد با تخلیه چاه و لوله بازکنی کاوه همراه باشید تا روش چهارم را در مقاله بعد به شما عزیزان معرفی نمائیم. با تشکر از این که با ما همراه بودید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code