تجلیل وزیر نیرو از شرکت آب و فاضلاب قم

تجلیل وزیر نیرو از شرکت آب و فاضلاب قم

تجلیل وزیر نیرو از شرکت آب و فاضلاب قم

شرکت آب و فاضلاب استان قم موفق به کسب رتبه برتر ارزیابی عملکرد در بین شرکت‌های آب و فاضلاب شهری کشور شد و توسط وزیر نیرو مورد تجلیل قرار گرفت.

شانزدهمین همایش مدیران ارشد وزارت نیرو با حضور معاون اول رئیس‌جمهور و وزیر نیرو در سالن همایش‌های پژوهشگاه نیرو برگزار شد.

در این همایش از شرکت‌های آب، آبفا و برق کشور که موفق به رتبه‌های برتر در ارزیابی عملکرد شده بودند، تجلیل شد.

در همین راستا وزیر نیرو با اهدای لوح و تندیس از تلاش‌های مدیرعامل، مدیران و کارکنان شرکت آب و فاضلاب استان قم در خدمت‌رسانی به مردم و کسب رتبه دوم ارزیابی عملکرد تقدیر کرد.

در لوح تقدیر مهندس چیت‌چیان وزیر نیرو خطاب به شرکت آب و فاضلاب آمده است: «تأمین آب یکی از زیرساخت‌های اساسی توسعه کشور است و کارگزاران صنعت آب از این افتخار و توفیق برخوردارند که در ارائه این خدمت بزرگ سهیم باشند».

وزیر نیرو در ادامه این لوح اظهار داشته است: «با توجه به اینکه نتیجه تلاش‌های همه‌جانبه آن شرکت در تحقق برنامه‌ها و اهداف سالانه، منجر به کسب رتبه دوم ارزیابی عملکرد شرکت‌های آب و فاضلاب شهری کشور شده، از اهتمام مدیران و کارکنان آن مجموعه قدردانی کرده و توفیق روزافزون آنان در ارتقای کمی و کیفی خدمت‌رسانی به مردم شریف کشورمان را از خداوند متعال خواستارم».

وزیر نیرو لوح تقدیر خود را در شانزدهمین همایش مدیران ارشد وزارت نیرو به صادق‌پور مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان قم تقدیم کرد.

منبع: روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان قم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code