ترمیم شکستگی خط انتقال ۳۰۰ گوندره در خدابنده

ترمیم شکستگی خط انتقال ۳۰۰ گوندره در خدابنده

ترمیم شکستگی خط انتقال ۳۰۰ گوندره در خدابنده

مدیر امور آبفای شهرستان خدابنده گفت: شکستگی خط انتقال ۳۰۰ «گوندره» در شهرستان خدابنده طی عملیاتی ترمیم شد.

سیدجمال حسینی ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: با ترمیم خط انتقال ۳۰۰ «گوندره» انتقال از هدررفت حدود ۲ هزار مترمکعب در ماه آب شرب جلوگیری شده است.

وی با بیان اینکه عملیات ترمیم این حادثه که در هفت نقطه جدا از هم اتفاق افتاده بود با اعتباری بالغ بر ۳۰ میلیون ریال ترمیم شده است، تصریح کرد: این ترمیم با میانگین ترمیم رفع شکستگی ۶۵ دقیقه با سه نفر اکیپ اتفاقات و پیمانکاران عملیاتی شد.

مدیر امور آبفای شهرستان خدابنده گفت: تولید عمده آب شهر قیدار از چاه‌های اراضی «گوندره» تامین و با سه ایستگاه پمپاژ تزریق می‌شود. 

حسینی با بیان اینکه در حال حاضر شهر قیدار با ۱۱ هزار جمعیت دارای ۳۰ هزار و ۶۰۰ انشعاب آب است، ادامه داد: این شهر در ۸۰ کیلومتری مرکز زنجان واقع شده است.

وی با اشاره به اینکه باید از تمام توان برای جلوگیری از هدررفت آب استفاده شود، افزود: در این راستا در هر مکانی که شکستگی لوله مشاهده شود بلافاصله عملیات ترمیم آغاز می‌شود.

مدیر امور آبفای شهرستان خدابنده با بیان اینکه شهروندان می‌توانند نقش موثری در جلوگیری از هدررفت آب ایفا کنند، اظهار کرد: شهروندان گرامی در صورت مشاهده هرگونه هدررفت آب و شکستگی مراتب را به شرکت آب و فاضلاب شهرستان خدابنده اعلام کنند.

منبع: فارس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code