توسعه شبکه جمع‌آوری فاضلاب در روستاهای آذربایجان غربی

توسعه شبکه جمع‌آوری فاضلاب در روستاهای آذربایجان غربی

توسعه شبکه جمع‌آوری فاضلاب در روستاهای آذربایجان غربی

کاظم محمدی‌اقدم امروز از توسعه شبکه جمع‌آوری فاضلاب در روستاهای آذربایجان غربی خبر داد و اظهار داشت: دولت اهتمام جدی و کافی برای توسعه شبکه فاضلاب در روستاها دارد.

وی با بیان اینکه چهار پروژه فاضلاب در دست اجرا است، تصریح کرد: این پروژه‌ها در چهار روستای استان آذربایجان غربی در دست اجرا است و برای تسریع در روند اجرای آنها تلاش می‌شود.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی آذربایجان غربی با بیان اینکه در احداث شبکه فاضلاب روستایی شهرهای بوکان، خوی، ارومیه و شهرستان شوط پروژه در دست اجرا داریم، افزود: باید میزان برخورداری روستاییان از شبکه جمع‌آوری فاضلاب را افزایش دهیم.

وی با بیان اینکه اعتبار این پروژه‌ها نیز تأمین شده است، ادامه داد: اعتبار مورد نیاز پروژه‌های جمع‌آوری فاضلاب که در دست اجرا هستند از محل اعتبارات بانک توسعه اسلامی تأمین شده است.

محمدی‌اقدم با اشاره به اقدامات اجرایی در این زمینه، خاطرنشان کرد: اجرای عملیات شبکه فاضلاب در ۲۵ روستای آذربایجان غربی در شهرهای مختلف ازجمله اقدامات اجرایی در این خصوص است.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی آذربایجان غربی ادامه داد: توسعه شبکه فاضلاب روستایی در شهرک‌های صنعتی نیز از دیگر اقداماتی بوده که در این زمینه اجرایی و در این راستا شبکه فاضلاب شهرک صنعتی ارومیه و سایر شهرهای استان از آن جمله است.

منبع: فارس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code