حفاری و تجهیز ۲ حلقه چاه در شهرستان بهارستان

حفاری و تجهیز ۲ حلقه چاه در شهرستان بهارستان

حفاری و تجهیز ۲ حلقه چاه در شهرستان بهارستان

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب جنوب غربی استان تهران گفت: دو حلقه چاه در شهرستان بهارستان با اعتباری بالغ بر ۵ میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال حفاری و تجهیز شد.

سید مهدی موسوی ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران در شهرستان بهارستان اظهار کرد: به منظور خدمات‌رسانی بیشتر به مشترکین، دو حلقه چاه در سطح این شهرستان حفر و تجهیز و آماده بهره‌برداری شدند.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب جنوب غربی استان تهران بیان کرد: با توجه به گستردگی حوزه شهری، مهاجرپذیری منطقه و افزایش ساخت و ساز و سکونت در منطقه جنوب غربی استان تهران به‌ویژه در شهرستان‌های بهارستان و رباط کریم، تأمین آب آشامیدنی اهالی، یکی از اساسی‌ترین و اصلی‌ترین اقدامات شرکت آب و فاضلاب جنوب غربی استان تهران است.

وی تصریح کرد: به منظور تأمین و توزیع آب آشامیدنی شهروندان ساکن در شهرستان بهارستان و در راستای تقویت شبکه‌های آب شرب موجود، دو حلقه چاه در محل اداره آبفای نسیم‌شهر و بوستان فدک این شهر حفاری و تجهیز شد.

موسوی خاطرنشان کرد: این دو حلقه چاه با هدف ارتقای کمی و کیفی آب شرب شهروندان با صرف اعتباری معادل ۵ میلیارد و ۷۰۰ هزار ریال از محل اعتبارات عمرانی حفاری و تجهیز شده که پس از انجام آزمایش پمپاژ آماده بهره‌برداری خواهند شد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب جنوب غربی استان تهران گفت: با حفاری و تجهیز این دو حلقه چاه در مجموع بیش از ۴۰ لیتر بر ثانیه آب استحصالی قابل استفاده و بهره‌برداری است.

رئیس هیأت مدیره شرکت آب و فاضلاب جنوب غربی استان تهران افزود: همچنین مطالعات لازم در خصوص حفاری ۱۵ حلقه چاه نیز در شهرستان‌های اسلامشهر، رباط کریم و بهارستان صورت گرفته و در صورت تأمین اعتبارات تخصیص یافته در اسرع وقت، حفاری این چاه‌ها نیز عملیاتی خواهد شد.

موسوی در پایان متذکر شد: در حال حاضر آب آشامیدنی شهروندان و مشترکین محترم حوزه جنوب غربی استان تهران با کمیت و کیفیت مطلوب تأمین و توزیع می‌شود و امیدواریم با حفر و تجهیز و بهره‌برداری از این چاه‌ها نیز ضمن ارتقای وضعیت فعلی، شاهد کوچک‌ترین مشکلات در خصوص تأمین آب شرب در منطقه جنوب غربی استان تهران نباشیم.

منبع: فارس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code