دریا در انزلی پنجمین قربانی خود را گرفت

دریا در انزلی پنجمین قربانی خود را گرفت

دریا در انزلی پنجمین قربانی خود را گرفت

صادق صیاد شامگاه سه شنبه اظهار کرد: فرد غرق شده مردی ۳۵ساله و از شهرستان اردبیل بود که غروب سه شنبه در ساحل روستای کچلک شهرستان انزلی دچار حادثه شد.
وی افزود: این فرد با بی توجهی به هشدارهای ناجیان غریق در محلی دورتر از دسترسی این منجیان اقدام به شنا کرد که جان خود را از دست داد.
صیاد تصریح کرد: خوشبختانه بخشداری مرکزی شهرستان انزلی امکانات خوبی برای حفظ جان گردشگران و مسافران و پیشگیری از بروز هرگونه خطر احتمالی در سواحل این شهرستان با بکار گیری و تجهیز ناجیان غریق فراهم کرده است.
وی خاطرنشان کرد: متاسفانه غرق شدن این فرد تنها به دلیل بی توجهی به هشدارها و شنا کردن در ناحیه خطرآفرین ساحل و دور از دسترس ناجیان غریق بود.
صیاد افزود: با غرق شدن این فرد، شمار افراد غرق شده شهرستان انزلی در تابستان امسال به پنج تن رسیده که همگی در مناطق ممنوعه شنا غرق شده اند.
مسئول روابط عمومی هیات نجات غریق گیلان یادآور شد: سال گذشته منجیان غریق مستقر در نقاط خطر آفرین جان ۳۸۰ تن را نجات دادند.
شهرستان انزلی واقع در کرانه جنوبی دریای خزر و غرب گیلان از مراکز مهم گردشگری شمال کشور است و تابستان هرسال صدها هزار نفر برای شنا به این منطقه سفر می کنند.

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code