عدم تأمین اعتبار انتقال فاضلاب بیمارستان امام سجاد(ع) به فاضلاب شهری

عدم تأمین اعتبار انتقال فاضلاب بیمارستان امام سجاد(ع) به فاضلاب شهری

عدم تأمین اعتبار انتقال فاضلاب بیمارستان امام سجاد(ع) به فاضلاب شهری

مدیرعامل آب و فاضلاب کهگیلویه و بویراحمد گفت: اعتبار مورد نیاز برای انتقال فاضلاب بیمارستان به فاضلاب شهری یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون است که این رقم به سازمان برنامه و بودجه ارسال شده اما تاکنون رقمی تخصیص داده نشده است.

سید علی لدنی‌نژاد صبح امروز در نشست شورای سلامت در خصوص رفع مشکل فاضلاب بیمارستان امام سجاد (ع) و پردیس آموزشی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج در رودخانه بشار گفت: انتقال فاضلاب بیمارستان و پردیس دانشگاه از اولویت‌های آب و فاضلاب شهری است و حتی برآورد ریالی این کار هم انجام شده است.

مدیرعامل آب و فاضلاب شهری کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: اعتبار مورد نیاز برای انتقال فاضلاب بیمارستان به فاضلاب شهری یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون است که این رقم به سازمان برنامه و بودجه ارسال شده اما تاکنون رقمی تخصیص داده نشده است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود در خصوص مشکلات آب شهرهای دیشموک، بنسنجان، سرفاریاب گفت: مخزن کنونی آب بنسنجان یاسوج فرسوده است که مخزن جدید ۲ هزار متر مکعبی برای این منطقه از شهر یاسوج دیده شده است.

این مسؤول در خصوص مشکلات آب بخش دیشموک افزود: اقدامات اضطراری برای آب دیشموک صورت گرفته است.

لدنی‌نژاد بیان کرد: آب شهر سرفاریاب چرام با مشکلاتی مواجه است که از اعتبارات صندوق توسعه ملی برای بهسازی آب این شهر استفاده می‌کنیم.

منبع: فارس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code