لزوم تسریع در انتقال آب شرب قزوین

لزوم تسریع در انتقال آب شرب قزوین

لزوم تسریع در انتقال آب شرب قزوین

اسحاق جهانگیری در جلسه بررسی عملکرد سیاست‌های اقتصاد مقاومتی که بعد از ظهر امروز در استانداری قزوین برگزار شد با اشاره به نقش شهیدان در جامعه اظهار کرد: شهیدان نقش مهمی را در کشور ایفا می‌کنند و آموزه‌ها و درس‌هایی که شهیدان رجایی و باهنر به انسان داد‌ه‌اند در تاریخ ماندگار است و این دو شهید برای مدیران از هر نظر الگو و نمونه هستند.

وی افزود: یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های مقام معظم رهبری اقتصاد مقاومتی بوده و سیاست اصلی دولت سیاست اقتصاد مقاومتی است که باید به مرحله عمل تبدیل شود.

معاون اول رئیس جمهور ادامه داد: استان قزوین دارای ظرفیت‌های مناسبی بوده و جزو استان‌های مهم اقتصادی، گردشگری و کشاورزی کشور است.

جهانگیری بیان کرد: وجود ظرفیت‌های مهم در استان قزوین از اختصاص دادن امتیازات خداوند به مردم این استان است و دشت قزوین دشت مهمی محسوب می‌شود.

وی به مشکلات موجود استان قزوین پرداخت و تصریح کرد: این استان دارای مشکلاتی در حوزه‌های آب است که انتقال آب شرب قزوین باید سریعاً آغاز شود.

معاون اول رئیس جمهور خاطرنشان کرد: پروژه‌های راه با تدابیری که اتخاذ شده است با همکاری قرارگاه سازندگی سرعت می‌گیرد.

جهانگیری مطرح کرد: دغدغه مردم و مسؤولان در زمینه توزیع بودجه و اعتبارات باید در بودجه‌ریزی کشور لحاظ شود.

وی با اشاره به نقش مدیران در بخش خصوصی مطرح کرد: مدیری که به بخش خصوصی بی‌اعتنایی کند مدیر دولتی و مدیر خوبی نیست.

گفتنی است، همزمان با سفر اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور به استان قزوین پروژه‌ها و طرح‌های مختلفی افتتاح و بهره‌برداری شده است.

منبع: فارس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code