مشکل آب و فاضلاب در برخی معابر شهر قدس

مشکل آب و فاضلاب در برخی معابر شهر قدس

مشکل آب و فاضلاب در برخی معابر شهر قدس

بتول مری عصر امروز در جلسه شورای اسلامی شهر قدس ضمن عرض تسلیت به عزاداران مکتب عشق و شهادت به مناسبت ایام عزاداری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله‌الحسین (ع) اظهار کرد: در بازدیدهای مکرر از کوچه‌های آیت‌الله کاشانی و شهید آشتیانی و جلال آل احمد در خیابان ۲۰ متری ولیعصر(عج) و پیگیری‌های متداول شهرداری قدس برای انجام آسفالت این منطقه مشکل آب و فاضلاب همچنان به قوت خود باقی است.

وی بیان کرد: بنابراین از سازمان آب و فاضلاب تقاضا می‌شود که به‌صورت جدی در حل مشکلات منطقه بکوشد تا شهرداری قدس بتواند خدمات شایسته‌ای را به مردم شریف این منطقه ارائه دهد.

عضو شورای اسلامی شهر قدس تصریح کرد: شهرداری قدس برای رفاه حال شهروندان و به سرانجام رساندن کارهای باقیمانده در این ناحیه در هفته آینده نسبت به آسفالت این معابر اقدام کند.

وی خاطرنشان کرد: از اداره برق شهرستان به‌صورت جدی تقاضای رفع مشکل روشنایی معابر و نقاط گوناگون شهر را از جمله میدان ۹ دی و خیابان‌های و کوچه‌های اطراف داریم البته معاونت خدمات شهر شهرداری قدس در این زمینه درصدد رفع معضل است.

مری در پایان متذکر شد: امید است با تلاش و پیگیری و برنامه‌ریزی شورای اسلامی و شهرداری قدس مشکلات شهروندان در نقاط گوناگون شهر به حداقل برسد.

منبع: فارس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code