پر کردن چاه‌های غیرمجاز در کهگیلویه و بویراحمد

پر کردن چاه‌های غیرمجاز در کهگیلویه و بویراحمد

پر کردن چاه‌های غیرمجاز در کهگیلویه و بویراحمد

علی لطفی ظهر امروز در جلسه طرح احیاء و تعادل‌بخشی منابع آب زیرزمینی اظهار کرد: برگزاری چنین جلساتی می‌تواند بخش زیادی از مشکلات آبی در استان را رفع کند.

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای کهگیلویه و بویراحمد به اقدامات این شرکت اشاره کرد و گفت: امیدواریم در شهرستان‌های استان در اجرای طرح احیاء و تعادل‌بخشی روند خوبی را داشته باشیم.

وی ادامه داد: موضوع پر و مسلوب‌المنفعه کردن چاه‌های غیرمجاز در استان از برنامه‌ها و اهداف مهم شرکت آب منطقه‌ای است، افزود: شرکت آب منطقه‌ای کهگیلویه  و بویراحمد به جد پیگیر این موضوع است.

لطفی گفت: اقدامات و همکاری دستگاه قضایی و انتظامی در استان با این شرکت قابل تقدیر است و ضرورت دارد که احکام قضایی صادره هرچه زودتر اجرا شود.

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای استان کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: این شرکت در برخورد با متخلفان نیاز به تعامل و همکاری بیشتر فرمانداری‌ها و دستگاه‌های قضایی و انتظامی دارد.

این مسؤول افزود: یکی از کارهای مهمی که باید گسترده‌تر و بیشتر از قبل انجام بگیرد و پیگیری شود، موضوع مستندسازی است.

لطفی خاطرنشان کرد: در راستای صیانت و حفاظت از منابع آبی و اجرای طرح احیا و تعادل بخشی منابع آب زیرزمینی چاه‌های غیرمجاز پس از تذکر لازم به مالکان پر و مسلوب‌المنفعه می‌شود.

وی عنوان کرد: بهره‌برداران با درک شرایط کم آبی و خطراتی که به تبع آن همه آحاد مردم را تحت شعاع قرار خواهد داد، همکاری لازم را در خصوص پر کردن چاه‌های غیرمجاز داشته باشند.

منبع: فارس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code