چاه‌های غیرمجاز بعد از برداشت محصول پلمب شوند

چاه‌های غیرمجاز بعد از برداشت محصول پلمب شوند

چاه‌های غیرمجاز بعد از برداشت محصول پلمب شوند

محمدناصر نیکبخت امشب در شورای برنامه‌ریزی و توسعه همدان با اشاره به اینکه استان همدان در چند شاخص از میانگین کشوری بالاتر است، اظهار کرد: ایران با داشتن ظرفیت‌های بسیار بیشتر به قاره شبیه است و باید کار زیادی در بحث توسعه آن صورت گیرد.

استاندار همدان با بیان اینکه امروز فقط اقتصاد مقاومتی می‌تواند کشور را نجات دهد، خاطرنشان کرد: سال‌ها پیش ۸۰۰ میلیارد دلار پول نفت وارد کشور شد اما هیچ سرمایه‌گذاری صورت نگرفت.

وی با بیان اینکه اتکا به درآمد بی‌زحمت نتیجه خوبی به دنبال ندارد، گفت: با تصویب مجلس و اقدامات دولت اکنون ۳۴ درصد درآمدهای کشور وابسته به نفت است و این مهم امسال اتفاق خوبی است.

نیکبخت خاطرنشان کرد: اگر ۱۰ درصد پول‌های فروش نفت چند سال پیش در کشور سرمایه‌گذاری می‌شد الان مشکل اشتغال حل شده بود.

استاندار همدان با اشاره به برگزاری جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید، تصریح کرد: جلسات این ستاد در هفته سه بار برگزار می‎شود که از این رهگذر واحدهای تولیدی استان در حال ساماندهی هستند.

وی با بیان اینکه از اعتبارات سفر ریاست جمهوری سال گذشته ۱۵۵ میلیارد تومان به استان تخصیص داده شد، افزود: امسال نیز  ۴۰۰ میلیارد تومان تخصیص داده می شود که ۲۰۰ میلیارد تومان در قالب اوراق و ۲۰۰ میلیارد تومان نیز تخصیص نقدی است.

نیکبخت تاکید کرد: دستگاه‌های اجرایی استان برای انجام امور منتظر تخصیص نماندند و به صورت تعهدی کارها را انجام و به نتیجه رساندند.

وی با بیان اینکه چاه‌های غیر مجاز فعلا پلمب نشوند، گفت: پلمب چاه‌های غیر مجاز با هماهنگی مقام قضایی بعد از برداشت محصول انجام شود.

استاندار همدان از فرمانداران خواست که در توزیع اعتبارات در شهرستان‌ها قول‎ استاندار را عملیاتی کنند.

منبع: فارس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code