چاه جدید بلوار نواب شهریار وارد مدار بهره‌برداری شد

چاه جدید بلوار نواب شهریار وارد مدار بهره‌برداری شد

چاه جدید بلوار نواب شهریار وارد مدار بهره‌برداری شد

داوود سمیعی‌زنوزی صبح امروز در حاشیه بازدید از طرح‌های آبرسانی شرکت آب و فاضلاب شهرها و شهرک‌های غرب استان تهران در شهرستان شهریار از بهره‌برداری حفاری چاه جدید در بلوار نواب شهریار خبر داد.

مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان شهریار بیان کرد: در گذشته، کمبود آب آشامیدنی در بلوار نواب شهریار بعضاً مشکلاتی مانند قطع و یا افت فشار را برای شهروندان به وجود می‌آورد.

وی تصریح کرد: از این رو به‌منظور تأمین و جبران کمبود آب آشامیدنی، عملیات حفاری یک حلقه چاه جدید از مدت‌ها قبل با اولویت در دستور کار امور آبفای شهریار قرار گرفت.

سمیعی‌زنوزی، محل تأمین هزینه اجرای این عملیات را اعتبارات جاری شرکت عنوان کرد و افزود: عمق این چاه ۲۰۰ متر است و با بهره‌برداری از آن ظرفیت تولید آب آشامیدنی منطقه افزایش می‌یابد.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به کاهش بارندگی‌ها، افت شدید آب در سفره‌های زمین و نیز کاهش دبی (تولید) آب چاه‌ها، مردم منطقه باید در میزان و نوع مصرف خود تجدیدنظر کنند و روش‌های مصرف صحیح آب را در خانواده یادآور شوند.

مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان شهریار، در پایان از همه شهروندان خواست که در صورت مشاهده هرگونه مصرف غیرمتعارف، غیرمجاز و یا مشاهده هرگونه شکستگی در معابر عمومی که منجر به هدر رفت آب شرب می‌شود مراتب را با شماره تلفن ۱۲۲ اعلام کنند.

منبع: فارس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code