چاه چهارم شهر مادوان وارد مدار بهره‌برداری شد

چاه چهارم شهر مادوان وارد مدار بهره‌برداری شد

چاه چهارم شهر مادوان وارد مدار بهره‌برداری شد

صبح امروز و با تلاش کارکنان آب و فاضلاب مادوان چاه چهارم شهر مادوان وارد مدار بهره‌برداری شد.

محمدزمان پاراد رئیس اداره آب و فاضلاب مادوان در این رابطه اظهار کرد: حفر چاه چهارم مادوان به منظور تأمین و رفع افت فشار آب شرب شهر مادوان و مناطق اطراف این شهر با اعتباری بالغ بر ۸۰۰ میلیون تومان در دستور کار شرکت آب و فاضلاب استان قرار گرفت.

وی با بیان اینکه دبی این چاه بیش از ۳۰ لیتر بر ثانیه است، تصریح کرد: طول خط انتقال این چاه نیز بیش از یک کیلومتر و عمق آن نیز ۲۵۰ متر است.

پاراد با بیان اینکه حفر و در مدار بهره‌برداری قرار گرفتن چاه چهارم مادوان به نوبه خود می‌تواند بخشی از کمبود آب جمعیت ۱۵ هزار نفری مادوان و مناطق اطراف آن را برطرف کند، تصریح کرد: وجود انشعابات غیرمجاز و مصرف بی‌رویه آب باعث بروز مشکلاتی در روند خدمات‌رسانی به شهروندان در مادوان شده است که جا دارد شهروندان صرفه‌جویی در مصرف آب را مورد توجه قرار دهند.

رئیس اداره آب و فاضلاب شهری مادوان گفت: با توجه به ضرورتی که در تأمین و تقویت فشار آب شرب شهر مادوان وجود داشت عملیات حفاری و تجهیز این چاه در مدت زمان دو ماه و با تلاش شبانه‌روزی کارکنان آب و فاضلاب استان انجام گرفت.

وی افزود: با توجه به ضرورت تأمین آب شرب شهروندان کار اتصال خط انتقال چاه چهارم مادوان به خط اصلی و شبکه توزیع از عصر دیروز تا نیمه‌های شب گذشته با حضور کارکنان ستادی و مدیرعامل شرکت انجام گرفت.

منبع: فارس

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code