۹۳ پروژه آبرسانی تا آخر امسال در اردبیل افتتاح می‌شود

۹۳ پروژه آبرسانی تا آخر امسال در اردبیل افتتاح می‌شود

۹۳ پروژه آبرسانی تا آخر امسال در اردبیل افتتاح می‌شود

مدیرعامل آب و فاضلاب روستایی استان اردبیل گفت: از ۱۳۰ پروژه مصوب آبرسانی به روستاها از محل صندوق توسعه ملی ۹۳ پروژه تا پایان امسال تکمیل شده و به بهره‌برداری می‌رسد.

محسن قنبری صبح امروز در جریان بازدید از عملیات اجرایی پروژه‌های آبرسانی روستایی در شهرستان اردبیل اظهار کرد: از محل صندوق توسعه ملی منابع اعتباری مناسبی برای استان اردبیل در نظر گرفته شده است تا از ۵۰۰ میلیون دلار اعتبار کشوری بیش از ۱۶ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان صرف پروژه‌های آبرسانی روستایی در استان اردبیل شود.

وی بیان کرد: این پروژه‌ها طی سال گذشته و امسال صرف اجرای پروژه‌های متعدد آبرسانی به روستاهای محروم و کمتر توسعه یافته شده که امیدواریم با برنامه‌ریزی‌هایی که انجام می‌شود بتوانیم در فصل کاری سال آینده همه این پروژه‌ها را تکمیل و تحویل هموطنان دهیم.

مدیرعامل آب و فاضلاب روستایی استان اردبیل گفت: از ۱۳۰ پروژه مصوب آبرسانی به روستاها از محل صندوق توسعه ملی ۹۳ پروژه تا پایان امسال تکمیل و به بهره‌برداری می‌رسد.

قنبری یادآور شد: پروژه‌های مصوب در قالب تامین اعتبارات از محل صندوق توسعه ملی در مجموع ۱۳۰ پروژه بوده که ۴۳ پروژه تاکنون افتتاح شده و مابقی این پروژه‌ها که بیش از ۹۳ پروژه آبرسانی به روستاها است تا آخر امسال و اوایل سال آینده تکمیل شده و به بهره‌برداری می‌رسد.

وی با بیان اینکه علاوه بر اعتبارات تامین شده از محل صندوق توسعه ملی ۶۰ میلیارد تومان نیز از محل اسناد خزانه قرار است به پروژه‌های آبرسانی اختصاص پیدا کند، گفت: از این محل نیز مصمم هستیم تا بیشترین اعتبار را برای تکمیل مجتمع‌های آبرسانی در دست اجرا و همچنین پرداخت مطالبات پیمانکاران اختصاص دهیم که در این زمینه امیدواریم با شرایط و وضعیت مساعدی که به وجود می‌آید بتوانیم کارها را با دقت نظر بیشتر به انجام برسانیم.

منبع: فارس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code