۹۵ درصد جمعیت استان قم زیر پوشش آبفای شهری هستند

۹۵ درصد جمعیت استان قم زیر پوشش آبفای شهری هستند

۹۵ درصد جمعیت استان قم زیر پوشش آبفای شهری هستند

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان قم گفت: ۹۵ درصد جمعیت استان قم زیرپوشش آبفای شهری قرار دارند و از خدمات این شرکت بهره‌مند می‌شوند.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان قم، مهندس علی جان صادق پور در دیدار فرمانده سازمان بسیج کارمندان سپاه علی بن ابی‌طالب (ع) با تقدیر از خدمات و خیرات بسیج در کشور گفت: با توجه به وظیفه‌ای که سپاه و بسیج در حفظ و حراست از انقلاب دارند باید در هر جایگاهی پشتیبان آن‌ها باشیم.

وی با بیان اینکه ما مدیون شهدا و نیروهای نظامی و انتظامی هستیم، یادآور شد: امنیت، آرامش و آسایش ایران در منطقه حاصل از جان گذشتگی این عزیزان است که باید قدردان این عزیزان باشیم.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان قم با بیان اینکه ما مطیع امر ولایت عظمای ولایت و سرباز نظام مقدس جمهوری اسلامی هستیم، اظهار داشت: امروز نماد حکومت شیعه در جهان نظام جمهوری اسلامی و رهبر معظم انقلاب نیز پرچم‌دار این حکومت است.

وی با تاکید بر اینکه امروز شیعیان دنیا چشم امید به نظام و حکومت شیعی ایران دارند، خاطرنشان کرد: اگر بتوانیم به عنوان یک بسیجی در هر مسئولیتی که بر عهده داریم به بهترین نحو عمل کنیم و رضایت مردم را به دست آوریم موجب سربلندی نظام مقدس جمهوری اسلامی شده‌ایم.

مهندس صادق پور در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه ۹۵ درصد جمعیت استان زیرپوشش خدمات شرکت آب و فاضلاب شهری هستند، ابراز داشت: امیدواریم بتوانیم با کار و تلاش شبانه‌روزی خدماتی در خور شأن مجاوران و زائران کریمه اهل‌بیت ارائه کنیم.

سرگرد حسن پور فرمانده سازمان بسیج کارمندان سپاه علی بن ابی‌طالب در ابتدای این دیدار ضمن تبریک مسئولیت جدید به مهندس صادق پور به عنوان مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان قم، برای وی آرزوی موفقیت کرد.

منبع: آب و فاضلاب قم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code