لوله بازکنی هفت تیر

اگر در محله هفت تیر تهران ساکن هستید و مشکلی در لوله های فاضلاب شما ایجاد شده است بدانید که شرکت خدمات فنی کاوه خدمات خدمات لوله بازکنی و تاسیسات فنی را در محله هفت تیر به صورت فوری و شبانه روزی انجام می دهد. خدمات لوله بازکنی هفت تیر ما با قیمتی ارزان بوده و کیفیت بالایی در میان شرکت های دیگر دارد. ما تحت نظر اتحادیه لوله بازکنی و تخلیه چاه فعالیت می کنیم و به این جهت تعرفه ما زیر قیمت بازار بوده و طبق تعرفه اتحادیه می باشد. میدان مفتح، خیابان قائم مقام فراهانی، خیابان مانی، خیابان گیتی، خیابان مازندرانی و دیگر مناطق اطراف میدان هفت تیر همه تحت پوشش لوله بازکنی ما هستند. 

گروه فنی تاسیساتی کاوه تجربه ای چند ساله در حوزه خدمات فنی با محوریت لوله بازکنی و رفع گرفتگی لوله در تهران و شهرهای حومه آن دارد و با استفاده از نیروهای متخصص و مجرب تلاش می کند انواع گرفتگی های لوله را باز کرده و رضایت مشتریان را کسب نماید. ما برای یک لوله بازکنی قیمت بسیار پایینی داریم و تلاش می کنیم که بهترین خدمات را به شما ارائه کنید.

ما برای باز کردن گرفتگی لوله های فاضلاب از بهترین و بروزترین دستگاه های مخصوص لوله بازکنی استفاده می کنیم. دستگاه فنر لوله بازکنی بهترین وسیله برای رفع گرفتگی و باز کردن لوله های فاضلابی است که به دلایل مختلف دچار گرفتگی شده اند. این گرفتگی ها با کمک فنر لوله بازکنی برقی به راحتی باز شده و بدون خسارت و کثیف کاری لوله فاضلاب آزاد می شود. در عین حال هزینه تمام شده لوله بازکنی در چنین حالتی بسیار پایین خواهد بود. دستگاه لوله بازکنی سرفنرهای مخصوص و متنوعی دارد که برای باز کردن گرفتگی های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. 

لوله بازکنی هفت تیر و حومه

لوله بازکنی هفت تیر اصلی ترین خدمات ما در تهران است که با استفاده از تکنسین های حرفه ای و با تجربه انجام می شود. لوله بازکنی هفت تیر مناطق و خیابان های بسیاری را شامل می شود. میدان هفت تیر، خیابان مفتح، خیابان کریمخان زند، خیابان بهار شیراز، بزرگراه مدرس، مسجد الجواد، بیمارستان مادر، خیابان قائم مقام فراهانی، خیابان شریف، خیابان زیبا، خیابان شیمی، خیابان بخت یار، خیابان مانی، خیابان ادیب، خیابان درخشان، خیابان گیتی، خیابان همراه، خیابان آقامحمدی، خیابان لطفی، خیابان مازندرانی، خیابان مشیری و دیگر خیابان های واقع در حومه هفت تیر مشمول لوله بازکنی هفت تیر ما هستند.

در صورتی که ساکن تهران هستید و در یکی از محلات و مناطق فوق زندگی می کنید مطمئن باشید که تحت پوشش لوله بازکنی هفت تیر هستید. متخصصین لوله بازکنی ما به صورت شبانه روزی آماده هستند هر نوع گرفتگی لوله را برای شما باز کرده و به سرعت لوله فاضلاب را تخلیه نمایند. تنها با یک تماس سرویس کاران حرفه ای ما به محل اعزام شده و با استفاده از روش های مختلف همچون فنر لوله بازکنی گرفتگی لوله را بدون خرابی و کثیف کاری باز می کنند.

باز کردن گرفتگی لوله با دستگاه واترجت

تکنسین های ما از نظر اخلاقی تایید شده هستند و از این جهت مشکلی برای حضور آنها در منازل وجود ندارد. اگر مشکلی در لوله فاضلاب دارید، اگر احساس می کنید چاه فاضلاب در حال پر شدن است، اگر می خواهید توالت ایرانی را به توالت فرنگی تبدیل کنید، اگر نیاز دارید تاسیسات ساختمان شما سرویس شود، اگر موتورخانه نقص فنی پیدا کرده است، اگر لوله کشی آب و فاضلاب ساختمان مشکل دارد و هر مشکلی در تاسیسات فنی ساختمان دارید آن را به ما اعلام کنید تا مشکل شما را حل کنیم.

خدمات تاسیسات فنی محله هفت تیر

لوله بازکنی تنها خدمات ما در تهران نیست. خدمات متنوع و گسترده ای را در حوزه تاسیسات ساختمان انجام می دهیم که لوله بازکنی، لوله کشی آب و فاضلاب، حفر چاه فاضلاب، نصب سپتیک تانک، حفر چاه سپتیک، تعمیر توالت فرنگی، تعویض کاسه توالت، تبدیل توالت ایرانی به توالت فرنگی، نصب توالت فرنگی، اتصال ساختمان به شبکهم فاضلاب شهری، رفع نم و خرابی ساختمان، از بین بردن بوی بد فاضلاب، پیدا کردن محل نشت آب، تشخیص ترکیدگی لوله و نشت گیری لوله ها، لوله بازکنی با دستگاه مخصوص هزاران خدمات فوری و ارزان دیگر که توسط متخصصین حرفه ای و متعهد ما انجام می شود.

نیروهای متخصص ما لوله بازکنی خیابان هفته تیر و حومه آن را با روش های مختلفی انجام می دهند. اگر گرفتگی لوله ناشی از مدفوع، دستمال کاغذی، تفاله چای، خاک، سنگ و … باشد به راحتی می توان آن را با دستگاه فنر لوله بازکنی باز کرد. پس هنگام تماس با ما و درخواست لوله بازکنی علت گرفتگی لوله را در صورت اطلاع به مشاورین ما اعلام کنید تا به سرعت کار افزایش پیدا کند.

ما هزاران خدمت فاضلابی همچون لوله بازکنی داریم که همه آنها در تهران و مناطق آن قابل ارائه می باشد. برای مشاهده تمام خدمات ما می توانید به بخش خدمات سایت مراجعه نمایید.

شرکت خدمات فنی کاوه با شعار لوله بازکنی کاوه افتخار دارد که سالیان زیادی است که در حوزه لوله بازکنی و خدمات فنی و تاسیساتی ساختمان با محوریت آب و فاضلاب در تهران فعال بوده و به شهروندان تهرانی خدمت رسانی نموده است. ما برای رفع گرفتگی های لوله در تهران و حومه ارزش قائل هستیم و برای لوله بازکنی حومه تهران تمام تلاش خود را متمرکز نموده ایم. اگر تنها یک بار از خدمات ما استفاده کنید قطعا متوجه تفاوت کاوه با دیگر شرکت های خواهید شد.

در چه صورتی نیاز به حضور سرویس کار لوله بازکنی دارید؟

وقتی مشکلی در بخش تاسیسات مخصوصا لوله های فاضلابی ساختمان رخ می دهد خیلی از افراد تصور می کنند نیازی به حضور فرد تاسیساتی ندارند و تماس با شرکت لوله بازکنی هزینه اضافی است. این تصور الزاما غلط نیست اما همیشه هم درست از آب در نمی آید. در برخی موارد ممکن است واقعا نیازی به حضور سرویس کار ما نداشته باشید و خودتان بتوانید با روش های ساده مشکل را حل کنید. اما در برخی موارد نیز کاری از دست شما بر نمی آید و باز کردن لوله کار شما نیست و تنها یک سرویس کار لوله بازکنی می توان مشکل را حل کرد. در اینجا چند مورد از گرفتگی هایی که در لوله رخ می دهد معرفی شده اند که برای باز کردن آنها حتما باید با شرکت لوله بازکنی تماس بگیرید.

  • گرفتگی عمقی در لوله فاضلاب آپارتمان
  • افتادن سنگ و آجر داخل کفشور پارکینگ و حیاط
  • افتادن سنگ پا داخل لوله فاضلاب حمام
  • بالا زدن آب از کاسه توالت و باز نشدن با فشار آب فلاش تانک
  • گرفتگی لوله فاضلاب مراکز صنعتی و رستوران ها

این موارد برخی از گرفتگی هایی هستند که در صورت رویارویی با آنها نباید خودتان اقدام به باز کردن آنها کنید چون موفق نخواهید شد. همه این گرفتگی ها از نوع سخت هستند که برای باز شدن نیاز به فنر لوله بازکنی قوی و بلند دارند که طبیعتا شما چنین وسیله ای را در اختیار ندارید. در عین حال برخی از گرفتگی ها را خودتان می توانید باز کنید و نیازی به حضور ما در محل نیست. این موارد در ادامه ذکر شده است.

  • گرفتگی سینگ ظرفشویی و پایین نرفتن آب از آن
  • گرفتن سیفون روشویی سرویس بهداشتی یا حیاط
  • کاهش مکش فاضلاب کفشور حمام
  • جمع شدن آب در کاسه توالت و بالا آمدن فضولات

گرفتگی های فوق همگی از نوع ساده و سطحی هستند که با فشار آب یا تلمبه دستی قابل رفع شدن هستند که خودتان می توانید با بدون هزینه آنها را باز کنید و دیگر هزینه لوله بازکنی و سرویس کار خدمات فنی را ندهید.

دستگاه لوله بازکنی

شماره تلفن های شرکت خدمات فنی کاوه

– لوله بازکنی شمال تهران: ۲۲۸۷۶۸۹۸
– لوله بازکنی شرق تهران: ۷۷۶۱۱۰۷۱
– لوله بازکنی غرب تهران و جاده های کرج: ۴۴۴۰۴۲۷۸
– لوله بازکنی جنوب تهران: ۵۵۶۹۱۰۸۹
– لوله بازکنی مرکز تهران: ۸۸۷۵۸۶۲۱
– مدیریت: ۰۹۱۲۶۵۱۰۱۷۰
– لوله بازکنی پرند :۰۹۱۰۰۵۵۰۰۷۰
– لوله بازکنی کرج :۰۹۱۹۲۹۰۵۴۳۶
– لوله بازکنی قم: ۰۹۱۲۶۵۱۰۱۷۰

شرکت خدمات فنی کاوه با بیش از ۱۵ سال تجربه فعال در زمینه خدمات فنی و تاسیساتی ساختمان همچون لوله بازکنی، تخلیه چاه، حفر چاه، رفع گرفتگی لوله، نصب توالت، تعویض کاسه توالت فرنگی، ساخت سرویس بهداشتی، از بین بردن بوی بد فاضلاب و هزاران خدمت فاضلابی دیگر که در صورت نیاز به آنها می توانید از طریق شماره های فوق آنها را به صورت ارزان و شبانه روزی دریافت کنید. تخلیه چاه های فاضلاب غرب تهران به صورت فوری انجام می شود.

آماده قرارداد با ارگانهای دولتی، بیمارستان ها، هتل ها، رستوران ها، کارخانجات و ….
جهت مشاوره و بازدید رایگان با ما تماس بگیرید