لوله بازکنی ونک

شرکت خدمات فنی کاوه حرفه ای ترین شرکت لوله بازکنی و خدمات فنی در تهران است که سابقه ای طولانی در لوله بازکنی مناطق مختلف تهران دارد. لوله بازکنی ونک از جمله خدمات ما است که به ساکنین این محله و خیابان های اطراف آن ارائه می شود. ساکنین ونک در صورت نیاز به لوله بازکنی و خدمات فنی می توانند با شرکت ما تماس بگیرند. مشاوره رایگان و خدمات ارزان جزء ویژگی های ماست. لوله بازکنی ونک را تنها از ما بخواهید.

ساکنین عزیز محله ونک تهران از جمله خیابان ونک، تهران جنوب، دانشور، پردیس غربی، خیابان وحدت، میدان شیخ بهایی، خیابان خدامی، خیابان آرارات، بزرگراه کردستان، خیابان شهامتی، خیابان شیرازی، خیابان گلشن، خیابان مجیدپور و دیگر خیابان ها و فرعی های ونک می توانند تنها با یک تماس از خدمات متنوع ما در حوزه لوله بازکنی و تاسیسات ساختمان بهره مند شوند. لوله بازکنی ما ویژگی های منحصر به فردی دارد که در دیگر شرکت های خدمات فنی پیدا نمی شود.

لوله بازکنی ارزان طبق تعرفه و زیر قیمت اتحادیه، لوله بازکنی فوری با حضور سریع در محل و رفع گرفتگی سریع در کمترین زمان، لوله بازکنی شبانه روزی با ارائه خدمات متعدد لوله بازکنی و تخلیه چاه در تمام ساعات روز حتی در نیمه شب، لوله بازکنی تضمینی با ارائه ضمانت باز شدن لوله و عدم گرفتگی مجدد به این زودی، لوله بازکنی حرفه ای با استفاده از نیروهای متخصص و مجرب در حوزه لوله بازکنی و امور فاضلابی، لوله بازکنی مکانیزه با استفاده از دستگاه های جدید و پیشرفته لوله بازکنی همچون دستگاه تراکم هوا و فنر لوله بازکنی که همه جزء ویژگی های شرکت کاوه می باشند.

لوله بازکنی خیابان ونک و خیابان مجیدپور

گستردگی شهر تهران باعث شده که شرکت های متعددی برای لوله بازکنی در آن فعالیت داشته باشند، در حالی که بسیاری از آنها تخصص کافی و لازم برای رفع گرفتگی لوله و انجام امور تاسیساتی را ندارند. برخی تکنسین ها برای رفع گرفتگی لوله ها راحی منازل می شوند و در عین حال که تخصص ندارند عملیات لوله بازکنی را انجام می دهند. این اتفاق باعث می شود بعضا به لوله های فاضلاب خسارت وارد شده و علاوه بر این دستمزدهای زیادی هم از مردم دریافت شود. در حالی که شرکت های مجاز زیادی در تهران وجود دارند که بسیاری از آنها در خیابان ونک لوله بازکنی ونک انجام می دهند.

شرکت خدمات فنی کاوه یکی از شرکت های مجاز لوله بازکنی است که به صورت ویژه در خیابان ونک و حومه مشغول به فعالیت بوده و خدمات متعدد لوله بازکنی ارائه می کند. این شرکت ضمن ارائه خدمات ارزان و باکیفیت، رضایت مشتریان را به خود جلب کرده و تلاش می کند پایین ترین قیمت لوله بازکنی را در تهران دریافت کند.

باز کردن گرفتگی لوله با تلمبه دستی

برای پیدا کردن شرکت لوله بازکنی بهتر است تنها به جستجوی اینترنتی و یا جستجوی شماره تلفن بسنده نکنید و خدمات و کیفیت خدمات شرکت ها را هم بررسی نمایید. برخی شرکت ها گرچه در نتایج اول لوله بازکنی هستند اما کیفیت خدمات آنها قابل قبول نیست و در عین حال قیمت ارائه خدمات آنها هم بسیار بالا می باشد. در حالی که شرکت کاوه با تجربه ای طولانی در لوله بازکنی علاوه بر این که خدمات متنوع و ارزانی ارائه می دهد، کیفیت خدمان آن نیز بالا بوده و باعث جلب رضایت مشتری می شود.

علل گرفتگی لوله فاضلاب در محله ونک 

لوله های فاضلاب به دلایل مشابهی می گیرند و گرفتگی لوله در منطقه ونک نیز دلایل ثابت و مشخصی دارد. سرویس کاران ما که برای باز کردن لوله به محل اعزام می شوند عموما دلایل مشخصی را ذکر می کنند. عمده ترین دلایل ایجاد گرفتگی عبارتند از:

  • انباشت مدفوع در سیفون (مخصوص توالت)
  • افتادن صابون و سفید آب در سیفون (مخصوص حمام) تجمع برنج
  • تفاله چای و مواد غذایی (مخصوص سینک ظرفشویی)
  • ریختن خاک و سنگ ریزه داخل لوله (مخصوص کفشور حیاط و پارکینگ)
  • افتادن اشیاء بزرگ نظیر گوشی یا کلید داخل لوله و سیفون (مخصوص توالت و کفشورها)
  • رسوب چرک و آشغال در دیواره لوله (مخصوص روشویی و حمام)

موارد فوق برخی از علل رایج گرفتگی لوله های فاضلاب هستند که سرویس کاران ما شاهد آن هستند. هر یک از این گرفتگی ها را می توان با کمی دقت از ایجاد آنها جلوگیری کرد. تنها کافیست از صافی مخصوص کفشور، روشویی و کفشور استفاده کرد. برای جلوگیری از گرفتگی توالت هم به صورت مداوم پس از هر بار استفاده مقداری آب داخل کاسه توالت ریخته شود یا از فلاش تانک استفاده شود. البته استفاده از چاه بست در جلوگیری از سقوط اشیا همچون گوشی به داخل سیفون توالت ایرانی بسیار مفید است. 

خدمات تاسیساتی و لوله بازکنی در ونک تهران

ما برای رفاه حال مشتریان در همه مناطق تهران از جمله ونک خدمات مختلف تاسیساتی ارائه می کنم. برخی از خدمات ما عبارتند از باز کردن گرفتگی سیفون توالت فرنگی و توالت ایرانی با دستگاه فنر مخصوص، باز کردن کفشور حمام که با صابون و چربی گرفته باشد، باز کردن لوله های فاضلاب ساختمان و آپارتمان ها، رفع گرفتگی کفشور حیاط و پارکینگ که با خاک و سنگ دچار گرفتگی شده باشد، باز کردن و زدودن گرفتگی لوله های آشپزخانه، لوله بازکنی سینک ظرفشویی، رفع گرفتگی های ایجاد شده با دستمال کاغذی، صابون، زباله، تفاله چای و …، تعمیرات انواع توالت های ایرانی و خارجی، پیدا کردن نم با دستگاه نشت یاب و رفع نم ساختمان برخی از خدمات ما می باشد.

دستگاه لوله بازکنی

در آخر لازم به ذکر است که لوله بازکنی کاوه افتخار دارد که در صورت گرفتگی لوله های فاضلاب شما همشهریان عزیز ساکن ونک بصورت شبانه روزی و کاملا فوری در محل حاضر شده و عملیات را اجرا کنیم. سرویس کاران ما تعهد اخلاقی دارند و با حضور در محل مشکلی برای شما ایجاد نمی شود.

شرکت خدمات فنی کاوه با شعار لوله بازکنی کاوه افتخار دارد که سالیان زیادی است که در حوزه لوله بازکنی و خدمات فنی و تاسیساتی ساختمان با محوریت آب و فاضلاب در تهران فعال بوده و به شهروندان تهرانی خدمت رسانی نموده است. ما برای رفع گرفتگی های لوله در تهران و حومه ارزش قائل هستیم و برای لوله بازکنی حومه تهران تمام تلاش خود را متمرکز نموده ایم. اگر تنها یک بار از خدمات ما استفاده کنید قطعا متوجه تفاوت کاوه با دیگر شرکت های خواهید شد.

شماره تلفن های شرکت خدمات فنی کاوه

– لوله بازکنی شمال تهران: ۲۲۸۷۶۸۹۸
– لوله بازکنی شرق تهران: ۷۷۶۱۱۰۷۱
– لوله بازکنی غرب تهران و جاده های کرج: ۴۴۴۰۴۲۷۸
– لوله بازکنی جنوب تهران: ۵۵۶۹۱۰۸۹
– لوله بازکنی مرکز تهران: ۸۸۷۵۸۶۲۱
– مدیریت: ۰۹۱۲۶۵۱۰۱۷۰
– لوله بازکنی پرند :۰۹۱۰۰۵۵۰۰۷۰
– لوله بازکنی کرج :۰۹۱۹۲۹۰۵۴۳۶
– لوله بازکنی قم: ۰۹۱۲۶۵۱۰۱۷۰

شرکت خدمات فنی کاوه با بیش از ۱۵ سال تجربه فعال در زمینه خدمات فنی و تاسیساتی ساختمان همچون لوله بازکنی، تخلیه چاه، حفر چاه، رفع گرفتگی لوله، نصب توالت، تعویض کاسه توالت فرنگی، ساخت سرویس بهداشتی، از بین بردن بوی بد فاضلاب و هزاران خدمت فاضلابی دیگر که در صورت نیاز به آنها می توانید از طریق شماره های فوق آنها را به صورت ارزان و شبانه روزی دریافت کنید. تخلیه چاه های فاضلاب غرب تهران به صورت فوری انجام می شود.

آماده قرارداد با ارگانهای دولتی، بیمارستان ها، هتل ها، رستوران ها، کارخانجات و ….
جهت مشاوره و بازدید رایگان با ما تماس بگیرید