لوله بازکنی تهران

اگر در تهران زندگی می کنید و با لوله فاضلاب خود مشکل دارید می توانید از خدمات لوله بازکنی تهران ما استفاده کنیتد. لوله بازکنی در تهران و شهرهای شلوغ اهمیت فراوانی دارد و لازم است شرکت های لوله بازکنی و تخلیه چاه به صورت جدی در آن فعالیت داشته باشند. در صورت بروز مشکل در لوله های فاضلاب ساختمان ها تنها شرکت های لوله بازکنی و تکنسین های فعال در این حوزه می توانند مشکل را حل کنند.

باید بدانید که گرفتگی لوله های فاضلاب یک مشکل رایج در ساختمان ها است که عمدتا در آشپزخانه، حمام و توالت ایجاد می شود. برای باز کردن هر یک این نوع گرفتگی ها لازم است از روش خاصی استفاده شود. باز کردن گرفتگی توالت یک روش دارد و رفع گرفتگی فاضلاب آشپزخانه به روش دیگری صورت می گیرد. بهترین کار برای حل مشکلات لوله و فاضلاب در تهران و شهرهای بزرگ استفاده از شرکت های خدمات فنی و تکنسین های حرفه ای است. شرکت خدمات فنی کاوه یکی از شرکتهای فعال در تهران است که خدمات لوله بازکنی و رفع گرفتگی لوله را در تمام مناطق تهران به شما همشهریان ارائه می کند.

علت گرفتگی لوله های فاضلاب در تهران

گرفتگی لوله های فاضلابی علت مشخصی دارد. این مشکلات عمدتا دلیل ثابتی دارد و در اکثر مواقع به آن دلیل است که لوله دچار گرفتگی می شود. این مشکل هر چه که باشد باعث می شود مسیر لوله فاضلاب که محل عبور آب است کاهش قطر داشته و یا این که مسدود شود. در این صورت آب و فاضلاب نمی تواند به درستی از مسیر عبور کرده و به چاه منتقل شود. در این صورت مشاهده می شود که فاضلاب از کفشور یا لوله بالا می زند.

یک نشانه دیگر کاهش سرعت مشکل آب است. وقتی می بینید که لوله به کندی آب را مکش می کند به این معنی است که مشکلی در لوله وجود دارد و احتمالا قطر آن به دلیل گرفتگی کاهش پیدا کرده است. اگر هم هیچ مکشی در لوله وجود نداشته باشد نشانه این است که لوله به کلی مسدود شده است و باید عملیات لوله بازکنی انجام شود. 

همانطور که گفتیم در اکثر مواقع گرفتگی لوله فاضلاب علت مشخصی دارد که آن ورود اشیاء و مواد زائد به داخل لوله است. ورود آشغال یا اشیاء درشت به داخل لوله باعث می شود مسیر عبور فاضلاب مسدود شده و فاضلاب نتواند از لوله عبور کند. تجمع بیشتر اشیاء داخل لوله در نهایت انسداد کامل لوله را به دنبال خواهد داشت. به عنوان مثال گرفتگی سینک آشپزخانه که به دلیل ورود پوست میوه، باقی مانده غذا، تفاله چای و از این دست اشیاء به داخل لوله دچار گرفتگی می شود. همچنین گرفتگی سیفون توالت که به دلیل باقی ماندن مدفوع در سیفون رخ می دهد.

البته باید توجه داشت که ورود اشیاء تمام دلیل برای گرفتگی لوله نیست. لوله فاضلاب محل عبور فاضلابی است که پس از هر بار تماس با لوله در جداره آن رسوب ایجاد می کند. به همین دلیل دیواره لوله ها حاوی مقدار زیادی رسوب و جرم است که می تواند یک شی وارد شده به داخل لوله را به دام اندازد. بنابراین گرفتگی به دو دلیل رسوب و ورودی اشیاء ایجاد می شود. برای باز کردن هر یک از این نوع گرفتگی ها از روش های مخصوصی استفاده می شود که در ادامه به آن اشاره خواهد شد.

انواع گرفتگی لوله و لوله بازکنی در تهران

گرفتگی در همه لوله های فاضلاب رخ می دهد. یعنی در هر قسمت از ساختمان که لوله خاصی وجود دارد ممکن است گرفتگی خاصی در آن ایجاد شود. گرفتگی توالت، گرفتگی حمام، گرفتگی فاضلاب ظرفشویی، گرفتگی سینک، گرفتگی کفشور و … هر یک نوع خاصی از گرفتگی لوله است که برای باز کردن هر یک از آنها باید با روش خاصی استفاده شود.

– گرفتگی سیفون توالت

رایج ترین نوع گرفتگی در لوله های فاضلاب مربوط به سیفون توالت است. گرفتگی سیفون توالت را می توان شایع ترین مشکل در لوله های فاضلابی دانست. علت این است که توالت پراستفاده ترین بخش ساختمان است که همه ساکنین از آن استفاده می کنند. به همین دلیل ایجاد گرفتگی در آن بیشتر رخ می دهد و اهمیت بیشتری هم دارد. این نوع گرفتگی در اکثر مواقع به خاطر باقی ماندن مدفوع در داخل سیفون است. باقی ماندن فضولات در سیفون و تجمع آنها باعث انسداد کامل لوله شده و گرفتگی لوله را ایجاد می کند.

در صورت بروز این مشکل و برای رفع آن بهترین راه ریختن مقداری آب داخل توالت است. باقی ماندن آب داخل توالت باعث نرم شدن فضولات می شود و در نهایت باز شدن لوله را به دنبال خواهد داشت. همچنین می توانید از آب داغ برای این کار استفاده کنید. اما در صورتی که گرفتگی سخت شده باشد امکان باز کردن توالت با آب وجود ندارد. در این صورت باید از فنر لوله بازکنی استفاده کرد. فنر دستی گزینه مناسبی برای حل این مشکل است. 

– گرفتگی سینک ظرفشویی

یکی از رایج ترین انواع گرفتگی ها گرفتگی سینک ظرفشویی است. سینک ظرفشویی و فاضلاب آشپزخانه به دلیل ورود مواد غذایی مختلف استعداد زیادی برای گرفتگی دارد. ورود مواد مختلف همچون تفاله چای، پوست میوه، باقی مانده غذا، روغن، چربی، نان خشک … باعث ایجاد گرفتگی در سینک می شود. روغن به تنهایی یکی از علل اصلی گرفتگی است. چون روغن خاصیت چسبندگی دارد و تماس آن با لوله باعث ایجاد چسبندگی در لوله می شود. همین امر گرفتگی لوله را سرعت می بخشد. برای جلوگیری از ایجاد مشکل در لوله فاضلاب آشپزخانه بهتر است پس از ریختن روغن یا باقی مانده غذا مقداری آب در سینک خالی کنید.

اگر این مشکل برای شما ایجاد شد بهترین روش برای رفع آن استفاده از چاه بازکن دستی است. تلمبه دستی لوله بازکنی وسیله مناسب برای رفع این نوع گرفتگی ها است که هزینه ای برای شما به دنبال ندارد. در عین حال می توانید از آب داغ هم استفاده کنید. در صورت لزوم می توانید از تکنسین های لوله بازکنی هم کمک بگیرید.

– گرفتگی کفشور حمام

مشکل گرفتگی فاضلاب حمام به دلیل ورود صابون، سفیدآب، مو، چرک و چربی، واجبی، دستمال کاغذی و … ایجاد می شود. معمولا گرفتگی حمام به دلایل فوق ایجاد می شود که بهتر است برای جلوگیری از آن از صافی مخصوص کفشور استفاده شود. صافی مخصوص کفشور باعث جلوگیری از ورود مواد اضافی به داخل لوله می شود و همین امر از گرفتگی لوله ها جلوگیری به عمل می آورد.

در صورتی که کفشور حمام دچار گرفتگی شود باید از فنر لوله بازکنی برای باز کردن آن استفاده کرد. فنری طولانی که با دوران گرفتگی لوله را باز می کند. البته از تلمبه دستی هم می توان کمک گرفت اما گرفتگی های سخت با تلمبه رفع نخواهند شد.

– گرفتگی کفشور حیاط و پارکینگ

این مورد با دیگر گرفتگی ها تفاوت اساسی دارد. در گرفتگی کفشور حیاط عمدتا علت اصلی ورود سنگ، خاک، سیمان، گچ، مصالح ساختمانی، شن، ماسه و از این دست مواد است که بسیار سخت هستند. بنابراین باز کردن لوله ای که با این موارد دچار گرفتگی شده باشند با لوله بازکن های عادی همچون فنر دستی یا تلمبه لوله بازکن قابل انجام نیست. 

برای لوله بازکنی کفشور حیاط و پارکینگ و به طور کلی لوله هایی که با خاک و سنگ دچار گرفتگی شده اند باید از دستگاه لوله بازکنی استفاده کرد. دستگاه لوله بازکنی که در واقع همان فنر لوله بازکنی برقی است توانایی فوق العاده ای برای باز کردن گرفتگی لوله ها دارد. معمولا شرکت های لوله بازکنی از این دستگاه برای حل مشکلات لوله ها استفاده می کنند. 

مناطق تحت پوشش لوله بازکنی تهران

ما به عنوان یکی از شرکت های برتر در حوزه خدمات فنی و لوله بازکنی مناطق مختلفی از تهران را تحت پوشش لوله بازکنی خود قرار داده ایم. ما در تمام مناطق تهران لوله بازکنی انجام می دهیم. خدمات ما در مناطق شمال تهران، جنوب تهران، شرق و غرب تهران، مرکز تهران قابل دریافت است. همچون ما لوله بازکنی همت، لوله بازکنی تهرانپارس، لوله بازکنی آزادی، لوله بازکنی هفت تیر، لوله بازکنی حسین آباد را انجام می دهیم.

برخی دیگر از مناطق تحت پوشش ما عبارتند از: پاسداران، مجیدیه، نیاوران، پاک وی، ستارخان، گیشا، تهرانپارس، همت، آزادی، هفت تیر، عباس آباد، حسین آباد، مرزداران، یافت آباد، جوادیه، فلاح، تهران نو، بسیج، خزانه، جوادیه، حکیمیه، قلهک، تجریش، زعفرانیه، خیابان فلسطین، رسالت، جاده مخصوص، کرج، جردن، ونک، پاسداران، ولیعصر، سعادت آباد، سیدخندان، شمس آباد، خیابان میرداماد، سراج و صدها منطقه دیگر در تهران که همگی تحت پوشش لوله بازکنی تهران ما هستند. 

شرکت خدمات فنی کاوه با شعار لوله بازکنی کاوه افتخار دارد که سالیان زیادی است که در حوزه لوله بازکنی و خدمات فنی و تاسیساتی ساختمان با محوریت آب و فاضلاب در تهران فعال بوده و به شهروندان تهرانی خدمت رسانی نموده است. ما برای رفع گرفتگی های لوله در تهران و حومه ارزش قائل هستیم و برای لوله بازکنی حومه تهران تمام تلاش خود را متمرکز نموده ایم. اگر تنها یک بار از خدمات ما استفاده کنید قطعا متوجه تفاوت کاوه با دیگر شرکت های خواهید شد.

شماره تلفن های شرکت خدمات فنی کاوه

– لوله بازکنی شمال تهران: ۲۲۸۷۶۸۹۸
– لوله بازکنی شرق تهران: ۷۷۶۱۱۰۷۱
– لوله بازکنی غرب تهران و جاده های کرج: ۴۴۴۰۴۲۷۸
– لوله بازکنی جنوب تهران: ۵۵۶۹۱۰۸۹
– لوله بازکنی مرکز تهران: ۸۸۷۵۸۶۲۱
– مدیریت: ۰۹۱۲۶۵۱۰۱۷۰
– لوله بازکنی پرند :۰۹۱۰۰۵۵۰۰۷۰
– لوله بازکنی کرج :۰۹۱۹۲۹۰۵۴۳۶
– لوله بازکنی قم: ۰۹۱۲۶۵۱۰۱۷۰

شرکت خدمات فنی کاوه با بیش از ۱۵ سال تجربه فعال در زمینه خدمات فنی و تاسیساتی ساختمان همچون لوله بازکنی، تخلیه چاه، حفر چاه، رفع گرفتگی لوله، نصب توالت، تعویض کاسه توالت فرنگی، ساخت سرویس بهداشتی، از بین بردن بوی بد فاضلاب و هزاران خدمت فاضلابی دیگر که در صورت نیاز به آنها می توانید از طریق شماره های فوق آنها را به صورت ارزان و شبانه روزی دریافت کنید. تخلیه چاه های فاضلاب غرب تهران به صورت فوری انجام می شود.

آماده قرارداد با ارگانهای دولتی، بیمارستان ها، هتل ها، رستوران ها، کارخانجات و ….
جهت مشاوره و بازدید رایگان با ما تماس بگیرید