لوله بازکنی سعادت آباد

اگر مشکل گرفتگی لوله دارید و در محله سعادت آباد تهران زندگی می کنید بهتر است از خدمات تضمینی شرکت کاوه استفاده کنید. خدماتی همچون لوله بازکنی، رفع گرفتگی لوله، باز کردن لوله فاضلاب و … که همه جزء خدمات ویژه ما محسوب می شوند. این خدمات را گرچه بسیاری از شرکتهای لوله بازکنی ارائه می کنند اما تعداد معدودی از این شرکتها خدمات مذکور را به صورت فوری و ارزان به مشتریان ارائه می کنند. ما افتخار داریم که لوله بازکنی سعادت آباد و لوله بازکنی تهران را در کمترین زمان به صورت فوری انجام دهیم. ما جزء شرکتهای مجاز در این حوزه هستیم که خدمات خود را با کمترین دستمزد و با بهترین کیفیت به همشهریان ارائه می کنیم. اگر ساکن سعادت آباد تهران هستید می توانید با تضمین گرفتگی لوله خود را رفع کرده و هزینه را طبق تعرفه پرداخت کنید.

اهمیت لوله بازکنی سعادت آباد و حومه

اهمیت لوله بازکنی سعادت آباد از این جهت است محله سعادت آباد یکی از استراتژیک ترین مناطق تهران است. از این جهت گفته می شود استراتژیک که سعادت آباد یکی از پرمشتری ترین مناطق لوله بازکنی است و روزانه تعداد زیادی گرفتگی لوله در آن رخ می دهد. بنابراین باید شرکت های خدمات فنی فعال در لوله بازکنی تمرکز ویژه ای روی این منطقه داشته باشند. البته باید توجه داشت که دیگر مناطق هم دارای خدمات لوله بازکنی هستند و لوله بازکنی مناطق دیگر تهران هم دارای اهمیت بالایی می باشد.

روزانه تعداد زیادی لوله فاضلاب در تهران می گیرد که از این میان سهم سعادت آباد به نوبه خود بسیار زیاد است. از این روی اکثر شرکتهای لوله بازکنی در این مناطق فعال بوده و خدمات ویژه ارائه می کنند. در محله سعادت آباد تنها لوله بازکنی نیست که اهمیت دارد. دیگر خدمات شرکتی همچون:

– نصب انواع توالت های ایرانی و خارجی (فرنگی)
– رفع گرفتگی لوله و لوله بازکنی
– از بین بردن رسوب داخل لوله های آشپزخانه و حمام
– رفع نم و رطوبت از کف و سقف ساختمان
– از بین بردن بوی بد فاضلاب در خانه و آشپزخانه
– نصب کفشور حیاط و پارکینگ و رفع گرفتگی آن
– باز کردن لوله های حمام و توالت (سیفون توالت)
– لوله بازکنی همه مناطق تهران (آزادی، گیشا، قلهک، کرج، سعادت آباد، تجریش و …)
– تحکیم و نوسازی چاه فاضلاب
– نصب سنگ توالت و تعویض آن
– نصب توالت و تاسیسات و لوله کشی های آن
– نصب توالت فرنگی به همراه سرویس کاری آن
– ارائه کلیه خدمات مربوط به فاضلاب و چاه
– حفر چاه فاضلاب از نوع جذبی و سپتیک
– تخلیه چاه با دستگاه و تانکر مخصوص
– لایروبی چاه فاضلاب
– از بین بردن نم سرویس بهداشت، حمام و توالت ها
– ارائه روش هایی جهت پیشگیری از نم کشیدن ساختمان
– استفاده از دستگاه نشت یاب برای پیدا کردن نشتی لوله ها
– استفاده از دستگاه تراکم هوا و فنر لوله بازکنی با سرفنر فولادی
– باز کردن انواع گرفتگی های سخت و غیرسخت در لوله ها
– لوله بازکنی آپارتمان ها به صورت حرفه ای (بدون خرابی)

پس مشخص شد که خدمات شرکت های فنی تنها لوله بازکنی و تخلیه چاه سعادت آباد نیست و علاوه بر خدمات متنوع، مناطق متنوعی هم تحت پوشش این شرکت های می باشند. 

مناطق مختلف لوله بازکنی در تهران

می دانید که تعداد زیادی شرکت لوله بازکنی و تخلیه چاه در شهرهای مختلف از جمله تهران وجود دارد. در تهران تعداد این شرکت ها بسیار زیاد است و از این جهت هر یک از شرکت ها مناطق وسیعی از تهران را تحت پوشش خود قرار داده است. همه شرکت ها مدعی هستند که در کل تهران خدمت رسانی می کنند. با این حال بهتر است چند مورد از مناطق تحت پوشش اکثر شرکت های خدمات فنی از جمله شرکت کاوه را به شما معرفی کنیم تا اگر ساکن آن منطقه هستید بتوانید به راحتی از خدمات ما استفاده کنید.

– لوله بازکنی سعادت آباد تهران
– باز کردن گرفتگی لوله های فاضلاب در تجریش
– تخلیه چاه فوری در پونک
– از بین بردن سوسک و حشرات در قلهک
– رفع نم و رطوبت از مناطق جنوب و شمال تهران
– پاک سازی چاه و تخلیه آن با تانکر در محله های حسین آباد و گیشا
– نصب و سرویس کاری تاسیسات فنی و فاضلابی مجیدیه
– لوله بازکنی حرفه ای و ارزان در گاندی
– رفع گرفتگی لوله با تعرفه اتحادیه در الهیه

البته این موارد هم همه مناطق لوله بازکنی ما نیست و ما مناطق دیگری هم برای لوله بازکنی و ارائه خدمات داریم. همچون لوله بازکنی سعادت آباد که همه با آن آشنا هستند، دیگر مناطق هم برای خود خدمات متنوعی دارند که ما از ارائه آن صرف نظر کرده ایم.

دستمزد لوله بازکنی سعادت آباد

هر یک از سرویس کاران لوله بازکنی برای خود دستمزدی دریافت می کنند. حتی دستمزد شمال با جنوب تهران متفاوت است. این قانون شرکت های غیرمجاز و غیررسمی لوله بازکنی در تهران است. اما شرکت های مجاز تنهاطبق تعرفه اتحادیه دستمزد محاسبه و دریافت می کنند و حتی یک ریال اضافه هم از مشتری دریافت نمی کنند. این شرکت های مجاز طبق تعرفه لوله بازکنی دستمزد می گیرند. تعرفه لوله بازکنی بسته به نوع گرفتگی لوله و میزان زمان صرف شده روی آن تعیین می شود. غالبا تعرفه لوله بازکنی توسط اتحادیه لوله بازکنی و تخلیه چاه و یا اتحادیه آهنگران تعیین می شود. 

اما تعرفه شرکت های غیرمجاز توسط خودشان تعیین می شود. اگر گرفتگی در شمال تهران باشد با توجه به میزان دارایی مالک ساختمان، قیمت لوله بازکنی هم افزایش می یابد. بعضا دیده شده که مابلغی میلیونی برای رفع گرفتگی از مشتری ها طلب کرده اند.در حقیقت این شرکت های استانداردی برای کار خود ندارند که بخواهند آن را رعایت کنند.

ما به عنوان یکی از فعال ترین شرکت های خدمات فنی در تهران آمادگی داریم تمام گرفتگی های ایجاد شده در محله سعادت آباد بلکه همه گرفتگی های تهران را در زمانی کوتاه رفع کنیم تا رضایت همگانی را برای مشتریان به ارمغان آوریم. اگر شما هم نیاز به لوله بازکنی دارید بهتر است از شرکتهای مجاز و متعهد همچون شرکت کاوه درخواست کنید تا بدون مشکل گرفتگی لوله شما رفع شود.

شرکت خدمات فنی کاوه با شعار لوله بازکنی کاوه افتخار دارد که سالیان زیادی است که در حوزه لوله بازکنی و خدمات فنی و تاسیساتی ساختمان با محوریت آب و فاضلاب در تهران فعال بوده و به شهروندان تهرانی خدمت رسانی نموده است. ما برای رفع گرفتگی های لوله در تهران و حومه ارزش قائل هستیم و برای لوله بازکنی حومه تهران تمام تلاش خود را متمرکز نموده ایم. اگر تنها یک بار از خدمات ما استفاده کنید قطعا متوجه تفاوت کاوه با دیگر شرکت های خواهید شد.

شماره تلفن های شرکت خدمات فنی کاوه

– لوله بازکنی شمال تهران: ۲۲۸۷۶۸۹۸
– لوله بازکنی شرق تهران: ۷۷۶۱۱۰۷۱
– لوله بازکنی غرب تهران و جاده های کرج: ۴۴۴۰۴۲۷۸
– لوله بازکنی جنوب تهران: ۵۵۶۹۱۰۸۹
– لوله بازکنی مرکز تهران: ۸۸۷۵۸۶۲۱
– مدیریت: ۰۹۱۲۶۵۱۰۱۷۰
– لوله بازکنی پرند :۰۹۱۰۰۵۵۰۰۷۰
– لوله بازکنی کرج :۰۹۱۹۲۹۰۵۴۳۶
– لوله بازکنی قم: ۰۹۱۲۶۵۱۰۱۷۰

شرکت خدمات فنی کاوه با بیش از ۱۵ سال تجربه فعال در زمینه خدمات فنی و تاسیساتی ساختمان همچون لوله بازکنی، تخلیه چاه، حفر چاه، رفع گرفتگی لوله، نصب توالت، تعویض کاسه توالت فرنگی، ساخت سرویس بهداشتی، از بین بردن بوی بد فاضلاب و هزاران خدمت فاضلابی دیگر که در صورت نیاز به آنها می توانید از طریق شماره های فوق آنها را به صورت ارزان و شبانه روزی دریافت کنید. تخلیه چاه های فاضلاب غرب تهران به صورت فوری انجام می شود.

آماده قرارداد با ارگانهای دولتی، بیمارستان ها، هتل ها، رستوران ها، کارخانجات و ….
جهت مشاوره و بازدید رایگان با ما تماس بگیرید