خدمات ۲۴ ساعته – مشاوره و بازدید رایگان

لوله بازکنی محله جردن با فنر لوله بازکنی

لوله بازکنی جردن

لوله بازکنی محله جردن با فنر لوله بازکنی

شرکت خدمات فنی کاوه در محله جردن آماده خدمت رسانی به شماست. اگر در لوله فاضلاب شما گرفتگی ای ایجاد شده و یا در هر صورتی به خدمات لوله بازکنی در محله جردن تهران نیاز دارید، تنها کافی است با شماره ۰۹۱۲۶۵۱۰۱۷۰ (شماره لوله بازکنی جردن) تماس حاصل فرمایید و درخواستتان را با ما در میان بگذارید. همکاران ما حتی در روزهای تعطیل هم جهت باز کردن فوری گرفتگی با سرعت خود را به محل اعلامی شما خواهند رساند.

شماره تماس۰۹۱۲۶۵۱۰۱۷۰
ساعت کارشبانه روزی (۲۴ ساعت ۷ روز هفته)
محل اعزامنزدیک ترین لوله بازکن محدوده
میزان کثیف کاریکمترین میزان کثیفی
میزان تخریببدون تخریب و خرابکاری
میزان تخصص سرویس کاربالاترین تخصص و تجربه در کار
روش کارعموما از فنر لوله بازکنی
ضمانت کیفیتدارد
زیر نظر اتحادیهبله
قیمتبهترین قیمت در میان همکاران

این مجموعه با در اختیار داشتن پیشرفته ترین ابزارآلات و تجهیزات لوله بازکنی به همراه کادری سالم، مجرب و متعهد، می تواند در کوتاه ترین زمان ممکن و با کمترین کثیفی، انواع خدمات لوله بازکنی را به مشتریان عزیز تهرانی ارائه دهد.

شماره تماس لوله بازکنی جردن

شرکت خدمات فنی و تاسیسات کاوه برای ارائه خدمات فنی و لوله بازکنی خود در محله جردن و مناطق شمال تهران شماره تماس های اختصاصی را به صورت ۲۴ ساعته آماده پاسخ دهی به درخواست های لوله بازکنی ساکنین این محله ها قرار داده است. ما برای آسایش و رفاه حال شما دو شماره تماس اختصاصی برای لوله بازکنی محله جردن در نظر گرفته ایم.

شماره لوله بازکنی جردن۰۹۱۲۶۵۱۰۱۷۰
شماره لوله بازکنی شمال تهران۲۲۸۷۶۸۹۸

در بخش فوق دو شماره اختصاصی لوله بازکنی ارائه شده است. شماره موبایل شماره تماس مخصوص درخواست لوله بازکنی در محله جردن تهران و شماره ثابت مخصوص لوله بازکنی شمال تهران است که شامل تمام محله های شمال تهران می باشد. هر دو شماره به صورت ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی به درخواست های شما می باشند.

اهمیت لوله بازکنی سریع و فوری در جردن

همانطور که مستحضر هستید اگر لوله های مورد استفاده در داخل ساختمان استحکام لازم را نداشته باشند و یا بسیار قدیمی و پوسیده باشند، هنگام گرفتگی، فشار مضاعفی را به لوله ها وارد می کنند که امکان ترکیدن لوله وجود خواهد داشت. در چنین شرایطی فاکتوری به نام زمان بسیار اهمیت پیدا می کند. لوله بازکنی و تخلیه چاه جردن با سابقه درخشان و تجربه فعالیت زیاد در این عرصه، آماده ارائه انواع خدمات لوله بازکنی به شما همشهریان عزیز می باشد.

سرویسکار حرفه ای لوله بازکنی

از طرفی مشکل گرفتگی لوله ممکن است در طول ۲۴ ساعت از شبانه روز رخ دهد که این از اختیار افراد خارج است. به همین دلیل یکی از مهمترین مزیت های شرکت لوله بازکنی جردن، ارائه خدمات لوله بازکنی به صورت شبانه روزی و صد در صد تضمینی است. این مسئله می تواند دغدغه بسیاری از افراد کم حوصله و عجول (خصوصاً خانم های خانه دار) که به تمیزی اهمیت زیادی می دهند را به سرعت برطرف کند.

بهترین روش برای لوله بازکنی منطقه جردن فنرزنی است

همانطور که مستحضر هستید روش های رفع انسداد لوله به نوع لوله و نوع گرفتگی آن مرتبط است. زمانی که میزان گرفتگی لوله زیاد باشد و حجم بالایی از رسوبات، فضولات و لجن در داخل آن انباشته شده باشد، دیگر روش های خانگی و سطحی لوله بازکنی جوابگو نخواهند بود. اینجاست که بحث گرفتگی سخت و نیمه سخت، و همچنین روش ها و ابزارهای پیشرفته برای رفع این گرفتگی ها مطرح می شود.

در چنین شرایطی روش فنر زنی بهترین و رایج ترین راه برای رفع گرفتگی های لوله و چاه فاضلاب به شمار می رود. این روش با استفاده از دستگاه فنرزنی، فرآیند کار را بسیار سریع و نتیجه بخش خواهد کرد و رضایت مشتریان را به معنای واقعی رقم خواهد زد.

فنر زنی به دو شیوه‏ دستی و برقی انجام می شود. در گرفتگی های سطحی از فنر دستی و برای گرفتگی سخت و عمدتاً نیمه سخت از فنر برقی متصل به دریل یا فنر متصل به دستگاه استفاده می شود. فنرهای دستگاه به طول های ۱۰، ۲۰ و ۳۰ متری هستند که با توجه به نوع گرفتگی، در عمق لوله های فاضلاب نفوذ می کنند و باعث باز شدن لوله می شوند. فنرزنی با دستگاه به ویژه برای باز کردن لوله های آپارتمان ها و ساختمان های تجاری بسیار بهداشتی، مفید و کارساز هستند.

فنر زنی با دریل یا فنر خودکار؟ کدام بهتر است؟

فنر زدن لوله های فاضلاب با استفاده از دریل معایبی همچون احتمال ترک برداشتن لوله فاضلاب، کثیف کاری و آسیب رسیدن به خود فرد را دارد. اما فنر زنی با دستگاه علیرغم هزینه بالایی که دارد، کاملاً بهداشتی و مطمئن بوده و هیچ آسیبی به لوله، زیرساخت ها و حتی خود فرد وارد نمی کند.

رفع گرفتگی کفشور با دستگاه

برای این کار ابتدا فرد متخصص سر فنر را به آرامی وارد لوله کرده و بعد موتور دستگاه را با دور کم روشن می کند. (لازم به ذکر است که هر فنر دارای سر فنرهای مختلفی است که با توجه به نوع گرفتگی، کاربردشان با هم فرق می کند.) سپس همزمان با فعالیت موتور، فنر به داخل لوله حرکت کرده و تا رسیدن به عامل گرفتگی پیش می رود. در این مرحله با افزایش دور موتور، فشار فنر نیز بر عوامل گرفتگی افزایش پیدا می کند تا با جداسازی آنها، عملیات رفع انسداد به درستی انجام شود.

در پایان بعد از باز شدن لوله، فنر از لوله خارج می شود که در این لحظه می توان مقداری آب داغ داخل لوله ریخت تا رسوبات باقی مانده هم شسته شوند.

لوله بازکنی شبانه روزی در محدوده جردن به چه صورت است؟

همانطور که در ابتدای بحث اشاره شد خدمات لوله بازکنی جردن به صورت شبانه روزی توسط تکنسین های شرکت انجام می شود. اما لازم است درباره کم و کیف این موضوع توضیحاتی را مطرح کنیم. در نیمه شب طبیعتاً نیاز به متخصصین لوله بازکنی به شدت کاهش پیدا می کند، به همین دلیل ما نمی توانیم تمام سرویس کاران روزکار خود را نگه داریم.

اما علی القاعده افرادی به عنوان سرویس کار شیفت شب یا آنکال وجود دارند که آماده ارائه خدمات به شما عزیزان باشند. بنابراین بدون هیچ دغدغه ای می توانید حتی در نیمه شب هم با شرکت ما تماس بگیرید و مشکل خود را مطرح کنید تا متخصصین امر خود را سریعاً به محل برسانند و خدمت رسانی کنند.  

لوله بازکنی شبانه روزی در جردن به صورت ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته، حتی در روزهای تعطیل آماده ارائه خدمات به همشهریان عزیز می باشد. بنابراین این شرکت با در اختیار داشتن افرادی مجرب در دو شیفت کاری روز و شب، آماده ارائه خدمات مختلف نظیر لوله بازکنی، تخلیه چاه، چاه کنی و … حتی در روزهای تعطیل سال به شما بزرگواران می باشد.

لوله بازکنی جردن کاملا تضمینی است

در مورد تضمین خدمات لوله بازکنی که شرکت ما ارائه می دهد بد نیست بدانید کمتر شرکت فنی و خدماتی پیدا می شود که کار خود را ضمانت کند و اگر ایرادی در کار پیدا گردید، آن را به گردن بگیرد. در این بین هستند افراد سودجویی که روزمه خود را در هیچ شرکتی ثبت نکردند و تنها با چسباندن شماره تلفن خود به در و دیوارها و پوشیدن یک لباس لوله بازکنی، به خانه مردم می روند. در نهایت این افراد با ارائه خدمات بی کیفیت و دریافت هزینه بالا از منزل خارج می شوند و شرکت های لوله بازکنی را در نزد این افراد بی اعتبار می کنند.

اما شرکت لوله بازکنی جردن با در اختیار داشتن کادری سالم، مجرب و متعهد ضمانت می کند تمامی خدماتی که توسط سرویس کاران ما ارائه می شوند با بهترین کیفیت انجام شوند. در صورت عدم رضایت شما از کیفیت و انجام کار، متخصصین مجدد به محل ارجاع داده می شوند تا معایب احتمالی را برطرف کنند که این کار به نوعی پشتیبانی کوتاه مدت محسوب می شود. 

از طرفی شرکت لوله بازکنی محله جردن ضمانت می کند در صورت مشاهده و یا گزارش هایی از سوی شما مبنی بر بی احترامی و برخورد بد سرویس کاران، به سرعت و شدت مسئله را پیگیری کند تا در بحث مشتری مداری که جزو شعارهای اصلی مجموعه ماست خدشه وارد نشود.   

ویژگی خدمات لوله بازکنی جردن

یکی از شعارهای اصلی شرکت ما مشتری مداری است که در این جهت تلاش داریم تا میزان رضایتمندی مشتریان را به حداکثر برسانیم. دستیابی به این هدف هم جز با ارائه خدمات باکیفیت و سرویس کاران سالم و متعهد حاصل نخواهد شد. به همین منظور ما برای مجموعه خود ویژگی هایی را ترسیم کردیم که بتوانیم در این راستا حرکت کنیم.  

خدمات لوله بازکنی حرفه ای

سرویس کاران ما افرادی اخلاق مدار، منظم، بدون سوء پیشینه، آشنا با انواع گرفتگی و دارای تجربیات فراوان هستند که وجود این ویژگی ها دیگر جای هیچ نگرانی را برای خانواده های عزیز باقی نمی گذارد. از طرفی خدمات فنی و لوله بازکنی ما در محله جردن با تجهیزات منحصر به فردی انجام می شود که سرعت، دقت و کیفیت کار را به بالاترین سطح خود می رسانند.

ویژگی های خدمات لوله بازکنی جردن عبارتند از:

 • باز کردن انوع گرفتگی های سخت و نیمه سخت به صورت فوری در هر ساعت از شبانه روز
 • استفاده از دستگاه و تجهیزات مدرن لوله بازکنی مثل ژنراتور، سرفنر مخصوص و تراکم هوا
 • استفاده از فنرهای مختلف و بلند برای رفع گرفتگی های عمیق
 • رفع تضمینی گرفتگی لوله
 • تعیین دستمزد به صورت منصفانه
 • پشتیبانی کوتاه مدت خدمات

در پایان به شما توصیه می کنیم با شماره لوله بازکنی جردن تماس حاصل فرمایید تا با ارائه خدمات گوناگون ما، تفاوت را تجربه کنید و برای همیشه مشتری ما بمانید.

محله های تحت پوشش لوله بازکنی جردن

مجموعه خدمات فنی کاوه اکیپی از بهترین لوله بازکن های تهران را در اختیار دارد که به کمک آنها در تمام محله های تهران از جمله محله و منطقه جردم خدمت رسانی انجام می دهد. علیرغم گستردگی تهران ما خدمات ویژه ای برای ساکنین خیابان و محله جردن در نظر گرفته ایم که ساکنین این محدوده می توانند با تماس تلفنی از این خدمات بهره مند شوند.

جهت آشنایی بیشتر شما با خیابان و محله های تحت پوشش لوله بازکنی جردن شرکت کاوه برخی از مناطق واقع در این محدوده معرفی شده است.

خیابان نلسون ماندلا (جردن)خیابان گلپاد
خیابان شهنوازخیابان گلخانه
خیابان گلدشتخیابان طاهری
اطراف تونل نیایشخیابان ناهید
خیابان صباخیابان آرش و اسفندیار
اطراف پل طبیعتاطراف پل میرداماد
بلوار دادمانمیدان آرژانتین

در بخش فوق چند مورد از خیابان ها و مناطق واقع در اطراف جردن تهران معرفی شده که ساکنین آن مناطق یا مناطق اطراف آن تحت پوشش لوله بازکنی جردن ما هستند. اگر شما هم در نزدیکی این محله ها ها زندگی می کنید خوشبختانه تحت پوشش لوله بازکنی محله جردن می باشید و می توانید از خدمات ویژه شرکت استفاده نمایید.

خدمات لوله بازکنی شرکت کاوه در جردن

در تمام مناطق از جمله محله جردن تهران مشکلات گرفتگی لوله فاضلاب وجود دارد. این گرفتگی لوله ها عوامل مختلفی دارند که برای رفع آنها باید از روش های متناسب با نوع لوله و گرفتگی آن استفاده کرد. بروز این گرفتگی ها باعث می شود آب فاضلاب وارد لوله نشود و حتی فضولات آن از لوله بالا بزند.

در برخی موارد هم گرفتگی، خود را با کندی مکش فاضلاب نشان می دهد. کندی مکش یا باقی ماندن فضولات در لوله باعث انتشار بوی نامطبوع در محیط می شود که برای ساکنین آن محیط بسیار آزاردهنده خواهد بود. در چنین صورتی برای حل این مشکلات لازم است شما با شرکت های معتبر لوله بازکنی تماس بگیرید که ما شرکت لوله بازکنی جردن را پیشنهاد می کنیم.

شرکت لوله بازکنی کاوه در جردن خدماتی را برای رفع انسداد لوله در نظر گرفته است که مهمترین آنها عبارتند از:

 • رفع گرفتگی سینک ظرفشویی
 • رفع گرفتگی انواع روشویی
 • رفع گرفتگی انواع کفشور
 • رفع گرفتگی انواع توالت و دستشویی
 • رفع گرفتگی فاضلاب پشت بام
 • رفع گرفتگی انواع چاه فاضلاب

شرکت خدمات فنی کاوه یکی از معتبرترین شرکت های فنی و لوله بازکنی در تهران است که در سطح تهران خدمات لوله بازکنی شبانه روزی با قیمت مناسب انجام می دهد. در صورتی که مشکلی در لوله فاضلاب ساختمان خود مشاهده کرده اید و احساس می کنید نیاز به لوله بازکنی دارید حتما با شماره های شرکت تماس بگیرید و درخواست لوله بازکنی کنید تا متخصصین ما سریعا در محل شما حاضر شوند و به رفع مشکل بپردازند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *