خدمات ۲۴ ساعته – مشاوره و بازدید رایگان

باز کردن لوله با دستگاه جدید لوله بازکنی

لوله بازکنی جنت آباد

باز کردن لوله با دستگاه جدید لوله بازکنی

اگر فکر می کنید در لوله فاضلاب ساختمان شما گرفتگی ایجاد شده و نیاز به خدمات لوله بازکنی در جنت آباد تهران دارید تنها کافیست با شماره ۰۹۱۲۶۵۱۰۱۷۰ تماس بگیرید و درخواست سرویسکار کنید. همکاران ما در محله جنت آباد برای باز کردن گرفتگی سریعا به محل شما اعزام می شوند.

تکنسین های مجرب و متخصص شرکت ما در محله جنت آباد آمادگی دارند هر نوع گرفتگی لوله فاضلاب را به صورت تضمینی در کمترین زمان برای شما باز کنند. پس از باز کردن لوله شما شاهد هیچ خرابی و کثیفی در محین نخواهید بود و لوله را به صورت باز شده و محیط را مثل اول تحویل می گیرید.

شماره تماس۰۹۱۲۶۵۱۰۱۷۰
ساعت کارشبانه روزی، ۷ روز هفته
محل اعزامنزدیک ترین لوله بازکن محدوده
میزان کثیف کاریکمترین میزان کثیفی
میزان تخریببدون تخریب و خرابکاری
میزان تخصص سرویس کاربالاترین تخصص و تجربه در کار
روش کارعموما از فنر لوله بازکنی
ضمانت کیفیتدارد
زیر نظر اتحادیهبله
قیمتبهترین قیمت در میان همکاران

شرکت تاسیسات کاوه یکی از صدها شرکت لوله بازکنی در تهران است که خدمات لوله بازکنی محله جنت آباد را در سبد خدمات خود قرار داده است. ما علاوه بر لوله بازکنی جنت آباد تهران در دیگر مناطق هم خدمات لوله بازکنی تضمینی و ارزان ارائه می کنیم. خدمات رفع گرفتگی لوله و چاه بازکنی ما به صورت کاملا تضمینی و شبانه روزی ارائه می شود. اگر نیاز به لوله بازکن دارید نیازی نیست به ساعت نگاه کنید. همین الان تماس بگیرید و درخواست لوله بازکنی کنید.

شماره تماس لوله بازکنی جنت آباد

جهت افزایش سطح کیفی خدمات و رفاه حال ساکنین محدوده جنت آباد ما شماره اختصاصی لوله بازکنی جنت آباد را آماده پاسخگویی به نیاز شما قرار داده ایم. در بخش پایین یک شماره موبایل و یک شماره ثابت برای دریافت خدمات لوله بازکنی در محله جنت آباد ارائه شده است.

سرویسکار حرفه ای لوله بازکنی

با استفاده از هر یک از شماره تماس های زیر می توانید از خدمات لوله بازکنی و رفع گرفتگی لوله در حومه جنت آباد تهران بهره مند شوید.

شماره لوله بازکنی جنت آباد۰۹۱۲۶۵۱۰۱۷۰
شماره لوله بازکنی غرب تهران۴۴۴۰۴۲۷۸

برای شماره های فوق هیچ محدودیت زمانی برای تماس تعریف نشده است و در هر ساعتی که نیاز به لوله بازکنی فوری جنت آباد داشته باشید می توانید با شماره های فوق تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید. با وجود تکنسین های شیفت شب و آنکال در روزهای تعطیل و ساعات شب هم مشکلی در این خصوص وجود ندارد.

ویژگی لوله بازکن های ما در منطقه جنت آباد

ما در شرکت خدمات فنی کاوه تلاش می کنیم رضایت حداکثری مشتریان را کسب کنیم. دستیابی به این هدف جز با ارائه خدمات با کیفیت توسط بهترین لوله بازکن ها میسر نیست. در این راستا ما بهترین لوله بازکنی های تهران با ویژگی های زیر را بکارگیری کرده ایم.

 • متدین و با اخلاق
 • بدون سوء پیشینه
 • رعایت نظافت و بهداشت
 • تجربه بالای ۵ سال
 • آشنا با انواع گرفتگی لوله

با وجود چنین تکنسین هایی دیگر چه نگرانی برای لوله بازکنی در محله جهت آباد وجود دارد. لوله بازکن های ما با وجود ویژگی های حرفه ای و اخلاقی فوق نهایت کیفیت و دقت را در ارائه خدمات لحاظ می کنند تا بتوانند رضایت حداکثری شما را کسب نمایند.

لوله بازکنی تضمینی جنت آباد تهران

در هر قشری تعدادی افراد کلاهبردار و خدانشناس وجود دارد. در صنعت لوله بازکنی هم متاسفانه برخی افراد کلاهبردار وجود دارند که با عوام فریبی و کلاهبرداری جیم مردم را خالی می کنند. از این روی افراد مالباخته و حتی دیگر افراد به راحتی به لوله بازکن ها اعتماد نمی کنند و نیاز به تضمین دارند.

باز کردن گرفتگی حمام با فنر لوله بازکن

ما برای این که بتوانیم اعتماد و اطمینان این دسته از همشهریان عزیز را جلب کنیم خدمات لوله بازکنی خود را با ضمانت کیفیت ارائه می کنیم یعنی لوله بازکنی تضمینی جنت آباد. شما ساکن محله جنت آباد از ما درخواست لوله بازکنی جنت آباد می کنیم آن هم لوله بازکنی تضمینی. سپس سرویسکار ما در محل حاضر شده و گرفتگی لوله را برای شما باز می کند. پس از پایان کار لوله باز شده را با ضمانت عدم گرفتگی مجدد به شما تحویل می دهد.

خدمت لوله بازکنی تضمینی در محله جنت آباد تهران ضمن این که باعث جلب رضایت شما مشتریان ساکن منطقه جنت آباد می شود نشان دهنده سطح بالای کیفی خدمات ما است که به واسطه استفاده از بهترین لوله بازکنی ها در تهران بدست آماده است.

لوله بازکنی شبانه روزی در محدوده جنت آباد

در کنار لوله بازکنی تضمینی شرکت کاوه که در منطقه جنت آباد ارائه می شود خدمات لوله بازکنی شبانه روزی هم توسط شرکت ما در این محله ارائه می شود. یعنی خدمات لوله بازکنی شبانه روزی و تضمینی در جنت آباد. اما در مورد کم و کیف لوله بازکنی شبانه روزی شرکت نیاز است توضیحاتی ارائه شود.

در نیمه شب که به طور طبیعی نیاز به لوله بازکنی به شدت کاهش می یابد طبیعتا همه سرویسکاران روزکار ما آماده خدمت رسانی نیستند. در این ساعات خاص ما از تکنسین های شیفت شب یا آنکال استفاده می کنیم. به این صورت در صورتی که در نیمه شب یکی از ساکنین محله جنت آباد نیاز به لوله بازکنی پیدا کند تکنسین های مربوطه سریعا به محل اعزام می شوند.

لوله بازکنی شبانه روزی در جنت آباد به صورت ۲۴ ساعته و در ۷ روز هفته ارائه می شود. بنابراین علاوه بر ساعات شب در روزهای تعطیل رسمی هم مشکلی برای ارائه خدمات لوله بازکنی وجود ندارد و کماکان همچون روزهای کاری تکنسین های ما در خدمت شما هستند.

هزینه لوله بازکنی در محله جنت آباد

احتمالا می دانید که در مشاغل خدماتی همچون لوله بازکنی و رفع گرفتگی لوله امکان ارائه قیمت ثابت وجود ندارد. دلیل آن هم بسیار واضح است. چون گرفتگی لوله ها کاملا شبیه به هم نیستند که بتوان برای آن قیمت ثابت ارائه کرد. به علاوه این که بدون بررسی جزئیات کار (وضعیت لوله و علت گرفتگی) تعیین قیمت امکان پذیر نیست.

تکنسین لوله بازکنی و تاسیسات فنی

فارغ از این دو مورد امکان ارائه فرمول برای محاسبه قیمت هم وجود ندارد و عملا برای دریافت قیمت باید سرویسکار در محل حاضر شود و به صورت میدانی لوله و گرفتگی را مشاهده کند. اما به طور کلی هزینه لوله بازکنی متاثر از موارد زیر می باشد. به عبارتی هزینه پرداختی مشتری در قبال باز کردن گرفتگی لوله صرف این موارد می شود.

 • ایاب و ذهاب سرویسکار
 • استفاده از دستگاه و تجهیزات
 • دستمزد تکنسین لوله بازکنی

عنایت داشته باشید که هرگونه تغییر در موارد فوق مثل استفاده از دستگاه و تجهیزات بیشتر یا صرف زمان بیشتر توسط تکنسین افزایش هزینه را به دنبال خواهد داشت. با وجود تمام این موارد در هنگام درخواست لوله بازکنی برای جنت آباد می توانید از سرویسکار ما قیمت حدودی یا حداقل قیمت را بپرسید.

محله های تحت پوشش لوله بازکنی جنت آباد

خدمات لوله بازکنی فوری و ارزان شرکت ما در تمام محله های تهران از جمله محله جنت آباد به صورت تضمینی ارائه می شود. لوله بازکنی تهران جزء خدمات اصلی ما است. اما گستردگی محله های تهران باعث نمی شود خدمات ویژه و شبانه روزی در جنت آباد را ارائه نکنیم. ساکنین محترم محدوده خیابان جنت آباد (جنت آباد شمالی و جنوبی) می توانند از خدمات لوله بازکنی شمال تهران و محله های آن همچون جنت آباد استفاده کنند.

جهت آشنایی بیشتر شما خیابان و محله های زیر معرفی شده اند که تحت پوشش لوله بازکنی ارزان جنت آباد هستند.

خیابان کوروشخیابان ایرانشهر
خیابان انصارالمهدیخیابان گلستان
خیابان علیپورخیابان آزادگان
تقاطع بزرگراه آبشناسانبلوار مخبری
بلوار بعثتاطراف بوستان تندرستی
میدران چهارباغتقاطع بلوار لاله
خیابان شهید باکریخیابان نمازی

در نظر داشته باشید که در جدول بالا تنها برخی از خیابان ها و محله های لوله بازکنی جنت آباد معرفی شده اند. ما از معرفی همه خیابان های تحت پوشش خودداری کرده ایم. اگر ساکن یکی از محله های فوق یا اطراف آنها هستید با خیال راحت می توانید از خدمات لوله بازکنی فوری جنت آباد استفاده کنید.

رفع گرفتگی کفشور با دستگاه

ویژگی خدمات لوله بازکنی جنت آباد

خدمات فنی و لوله بازکنی ما در محله جنت آباد همچون خدمات در دیگر محله های تهران ویژگی های منحصر به فردی دارد که در کمتری شرکتی یافت می شود. وجود چنین ویژگی هایی در لوله بازکنی جنت آباد ما باعث می شود کیفیت خدمات افزایش یابد و رضایت مشتری را به همراه داشته باشد.

 • استفاده از دستگاه و تجهیزات مخصوص لوله بازکنی در جنت آباد (ژنراتور، سرفنر مخصوص، تراکم هوا)
 • باز کردن انوع گرفتگی های سخت و نیمه سخت به صورت فوری
 • تعیین دستمزد به صورت منصفانه
 • استفاده از فنرهای بلند برای گرفتگی های عمقی
 • رفع تضمینی گرفتگی لوله در محله های جنت آباد

علیرغم وجود چنین ویژگی هایی در لوله بازکنی جنت آباد مجموعه کاوه همچنان هزینه و دستمزد لوله بازکنی به صورت منصفانه و طبق تعرفه محاسبه می شود.

برای باز کردن گرفتگی لوله در محله جنت آباد از چه روشی استفاده می شود؟

به صورت کلی ما و بسیاری از همکاران لوله بازکن ما از روش فنرزنی با دستگاه برای باز کردن بیشتر گرفتگی ها استفاده می کنند. درست است که روش های متنوعی برای باز کردن گرفتگی ها وجود دارد اما در میان تمام این روش ها روش فنر زنی آن هم با دستگاه برقی خودکار بهترین عملکرد و نتیجه را دارد و باعث می شود گرفتگی به بهترین نحو در کمترین زمان باز شود.

روش های دیگر لوله بازکنی مثل فنر دستی، تلمبه لوله بازکنی و روش های خانگی همگی برای افرادی مناسب است که ابزار و تجهیزات فنی لوله بازکنی را در اختیار ندارند و می خواهند سالی یک بار که گرفتگی سطحی در لوله ایجاد شد آن را باز کنند. به علاوه این که این روش ها تنها برای گرفتگی های سطحی و ساده مناسب هستند و توان باز کردن گرفتگی های شدید را ندارند.

پس می توان اینطور گفت که به دلیل سرعت عمل و عملکرد مناسب دستگاه فنر زنی ما همچون دیگر همکاران از این روش برای رفع گرفتگی در محله جنت آباد و دیگر محله های تهران استفاده می کنیم. اینطور هم می توان در زمان کوتاه تری گرفتگی لوله ها را رفع کرد و هم مطمئن بود که درصد بالایی از گرفتگی ها با این روش باز خواهند شد.

ویدیوی زیر که در آن نحوه فنر زنی با ژنراتور و فنر بلند لوله بازکنی به خوبی قابل مشاهده است موید موارد فوق می باشد.

در پایان به شما توصیه می کنیم برای داشتن خاطره خوش از لوله بازکنی از لوله بازکن های مجرب و متعهد جنت آباد درخواست نمایید. ما بهترین و مجرب ترین لوله بازکنی های خود را در محله جنت آباد به کار می گیریم تا بتوانید خاطره ای خوش از لوله بازکنی برای شما به ارمغان آوریم.

با شماره لوله بازکنی جنت آباد تماس بگیرید و درخواست لوله بازکنی کنید تا تفاوت خدمات ما با دیگران را متوجه شوید و برای همیشه مشتری ما بمانید. تکنسین های متعهد، بااخلاق و متدین شرکت خدمات فنی کاوه آماده خدمت رسانی به شما ساکنین محله جنت آباد تهران هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *