خدمات ۲۴ ساعته – مشاوره و بازدید رایگان

گرفتگی فاضلاب ظرفشویی آشپزخانه

لوله بازکنی صادقیه

گرفتگی فاضلاب ظرفشویی آشپزخانه

اگر با گرفتگی لوله فاضلاب مواجه شدید و در محله صادقیه تهران ساکن هستید به شما توصیه می شود به با شماره لوله بازکنی صادقیه (۰۹۱۲۶۵۱۰۱۷۰) تماس بگیرید و مشکل را به متخصصین ما اطلاع دهید. متخصصین ما پس از ارائه مشاوره رایگان و راهنمایی شما در صورت نیاز لوله بازکن نزدیک به محله صادقیه را برای باز کردن گرفتگی فورا اعزام می کنند.

شماره تماس۰۹۱۲۶۵۱۰۱۷۰
ساعت کارشبانه روزی، ۷ روز هفته
محل اعزامنزدیک ترین لوله بازکن محدوده
میزان کثیف کاریکمترین میزان کثیفی
میزان تخریببدون تخریب و خرابکاری
میزان تخصص سرویس کاربالاترین تخصص و تجربه در کار
روش کارعموما از فنر لوله بازکنی
ضمانت کیفیتدارد
زیر نظر اتحادیهبله
قیمتبهترین قیمت در میان همکاران

سرویس کار حرفه ای ما سالها تجربه کار فنی فنی و تاسیساتی دارند و با گرفتگی لوله های فاضلاب به خوبی آشنا هستند. لوله بازکن ما با حضور در محل سریعا علت گرفتگی را تشخیص می دهد و بر اساس نوع گرفتگی روشی مناسب برای باز کردن لوله انتخاب می کند. پس از باز شدن گرفتگی لوله شما لوله باز شده را با ضمانت از پرسنل ما تحویل می گیرد چون کار ما صد درصد تضمینی است.

شماره تماس لوله بازکنی صادقیه

شرکت خدمات فنی و تاسیسات کاوه به عنوان یکی از شرکت های معتبر لوله بازکنی در تهران افتخار دارد به صورت شبانه روزی و تمام وقت در محله صادقیه تهران خدمات لوله بازکنی فوری ارائه می کند. برای درخواست لوله بازکنی در صادقیه و محدوده اطراف آن ما دو شماره تماس اختصاصی در نظر گرفته ایم که می توانید با آنها تماس بگیرید و درخواست خود را عنوان کنید.

شماره لوله بازکنی صادقیه۰۹۱۲۶۵۱۰۱۷۰
شماره لوله بازکنی غرب تهران۴۴۴۰۴۲۷۸

در جدول بالا ما دو شماره تماس برای تماس های شما ارائه کرده ایم. شماره تلفن ثابت که شماره تماس اختصاصی لوله بازکنی در تمام مناطق غرب تهران از جمله محله صادقیه است. دیگری هم شماره تلفن همراه که شماره مخصوص لوله بازکنی در تمام مناطق تهران است. با استفاده از هر دو شماره تماس می توانید درخواست های لوله بازکنی مربوط به محله صادقیه تهران را ثبت کنید تا لوله بازکن ما سریعا به محل اعزام شود.

با اطمینان می توان گفت که شرکت خدمات فنی کاوه یکی از شرکت های لوله بازکنی در تهران است که با استفاده از مجهزترین و باتجربه ترین سرویسکاران تهرانی برای امور فنی و لوله بازکنی استفاده می کند. ما طی سالیان فعالیت خود تلاش کرده ایم باکیفیت ترین خدمات را در ارزان ترین قیمت ارائه کنیم تا بتوانید در جهت کسب رضایت همگانی گامی کوچک برداریم. از این روی ما مفتخریم که به شما مشتریان قدیمی و جدید خدمات لوله بازکنی در تمام مناطق تهران را ارزان و فوری آن هم به صورت شبانه روزی ارائه می کنیم.

باز کردن گرفتگی لوله

خدمات شبانه روزی ما صرفا یک شعار نیست. تکنسین های ما در ساعات شب و یا روزهای تعطیل به صورت نوبتی در شیفت یا آنکال قرار می گیرند تا در صورت لزوم و تماس مشتری در ساعات خاص برای انجام ماموریت اعزام شوند. بنابراین خدمات شرکت ما به صورت تمام وقت و ۲۴ ساعته حتی روزهای تعطیل هم قابل دریافت می باشد. ضمنا منطقه سکونت شما تاثیر چندانی در خدمت رسانی ندارد چون ما در همه تهران خدمت لوله بازکنی شبانه روزی و ارزان را ارائه می کنیم.

چطور متوجه شویم که لوله فاضلاب گرفته است؟

تشخیص گرفتگی لوله فاضلاب خیلی پیچیده نیست و به راحتی با مشاهده عدم مکش آب و فاضلاب توسط لوله فاضلاب و جمع شدن آب در محیط می توان به وجود گرفتگی در لوله پی برد. با این وجود اگر یکی از موارد ذیل را مشاهده کردید می توانید به وجود گرفتگی در لوله فاضلاب مربوطه پی ببرید.

  • آب در سینک آشپزخانه جمع شده است
  • آب از کفشور حمام پایین نمی رود
  • فاضلاب از چاه توالت بالا زده است
  • کاسه روشویی سرویس پر از آب شده است
  • مکش فاضلاب سینک کند شده است
  • آب در پشت بام جمع شده و از لوله فاضلاب بام پایین نمی رود
  • فضولات در کاسه توالت فرنگی مانده است
  • آب از طبقه پایین ساختمان بالا زده است
  • فاضلاب چند واحد آپارتمان با هم گرفته است

موارد فوق همگی نشان دهنده این است که لوله فاضلاب گرفته است و یا این که در سیستم لوله کشی فاضلاب ساختمان اشکالی ایجاد شده است. در چنین مواقعی اکثرا گرفتگی لوله یا سیفون مشکل اصلی است که در خیلی از موارد هم ایجاد رسوب در دیواره لوله ها عامل گرفتگی است. با این وجود ممکن است مشکل فراتر از لوله فاضلاب واحد شما باشد و گرفتگی یا مشکل در سیستم لوله کشی فاضلاب ساختمان باشد.

چطور گرفتگی لوله فاضلاب را باز می کنیم؟

در صورت مشاهده موارد فوق یک راه این است که خودتان برای باز کردن گرفتگی اقدام کنید. آموزش های متعددی در خصوص روش های خانگی لوله بازکنی در بخش مقالات سایت وجود دارد که برای باز کردن گرفتگی به شما کمک می کند. راه دیگر تماس با لوله بازکن است.

باز کردن گرفتگی کفشور فاضلاب با دستگاه مخصوص

می توانید با یک لوله بازکنی معتبر، باتجربه و منصف تماس بگیرید تا او گرفتگی لوله شما را با قیمت مناسب باز کند. شرکت های برتر لوله بازکنی برای باز کردن گرفتگی لوله های معمولا از روش های زیر استفاده می کنند.

– گرفتگی توالت: اگر مشکل در توالت باشد احتمالا مشکل گرفتگی سیفون توالت با مدفوع است که با فشار آب حل می شود. اگر گرفتگی شدید باشد می توان با فنرزنی گرفتگی را باز کرد.

– گرفتگی کفشور حمام: اگر گرفتگی در کفشور حمام باشد استفاده از تلمبه دستی چاه بازکنی راه حل مناسبی است. به علاوه این که استفاده از فنر با قطر کم هم می تواند در باز کردن گرفتگی موثر باشد.

– گرفتگی لوله چند واحد: گرفتگی لوله های فاضلاب چند واحد با هم کمی تخصصی است و نیاز به بررسی دقیق دارد. اما احتمال دارد گرفتگی در لوله های فاضلاب مشترک واحدها ایجاد شده باشد. در این صورت می توان با فنرهای طولانی اقدام به فنرزنی کرده و گرفتگی لوله را باز کرد.

– گرفتگی سینک: گرفتگی های سینک آشپزخانه یا روشویی معمولا به دلیل ورود آشغال به داخل لوله و یا جرم گرفتن سیفون است. با باز کردن سیفون و شستشوی آن می توان گرفتگی را باز کرد.

– گرفتگی فاضلاب آشپزخانه: این گرفتگی مربوط به لوله فاضلاب آشپزخانه است و با گرفتگی سینک تفاوت دارد. برای باز کردن این گرفتگی باید از فنر لوله بازکنی استفاده شود.

– گرفتگی فاضلاب بام: گرفتگی لوله فاضلاب پشت بام بیشتر به خاطر ورود آشغال و خاک است و برای باز کردن آن می توان از فنر برقی استفاده کرد.

مشاهده کردید که برای باز کردن گرفتگی انواع لوله های فاضلاب ما از چه روش هایی استفاده می کنیم. در صورت تمایل می توانید همه این گرفتگی ها را به ما بسپارید تا با قیمتی مناسب و با بهترین کیفیت آنها را باز کنیم.

لوله بازکنی صادقیه شامل چه محله هایی می شود؟

شرکت خدمات فنی کاوه به عنوان یک شرکت تخصصی و قدیمی در صنف لوله بازکنی حرفه ای ترین لوله بازکن های تهران را دور هم جمع کرده تا با استفاده از تخصص و تجربه آنها و با به کارگیری دستگاه های مخصوص و پیشرفته لوله بازکنی بتواند خدمات لوله بازکنی خود را در تمام مناطق و محله های تهران ارائه کند. با این وجود ما در محله صادقیه خدمات لوله بازکنی ویژه ای برای شما ساکنین این محله در نظر گرفته ایم. لوله بازکنی صادقیه شرکت کاوه محله های زیر را شامل می شود.

خیابان ستارخانخیابان شهدای صادقیه
میدان اول و دوم صادقیهخیابان گلاب
خیابان سازمان آباطراف بزرگراه جلال آل احمد
خیابان ابراهیمیخیابان حائری
خیابان رضایی نژادخیابان مرزداران
خیابان لالهمیدان گلها
خیابان حضرت ابوالفضلخیابان شهید خرم رودی

هدف از معرفی محله های بالا صرفا آشنایی شما با برخی از خیابان ها و محله های مهم تحت پوشش لوله بازکنی صادقیه ما بوده است. اگر نه هیچ محدودیت جغرافیایی برای لوله بازکنی ما وجود ندارد و همه خیابان ها و محله های صادقیه تحت پوشش لوله بازکنی صادقیه می باشند. اگر ساکن یکی از خیابان ها و محله های فوق هستید یا در اطراف آن ساکن می باشید تنها با تماس تلفنی می توانید از خدمات لوله بازکنی صادقیه ما استفاده کنید.

سرویسکار حرفه ای لوله بازکنی

در خصوص خدمات لوله بازکنی ما ذکر این نکته حائز اهمیت است که تکنسین های ما به دلیل تجربه و تخصص بالایی که در حرفه لوله بازکنی دارند می توانند در کمترین زمان گرفتگی لوله های فاضلاب را باز کنند. به علاوه این که استفاده از دستگاه های مخصوص لوله بازکنی همچون فنر خودکار در افزایش سرعت لوله بازکنی تاثیر بسزایی دارد.

خدمات ما سه ویژگی کیفی سرعت بالا، کار تضمینی و قیمت منصفانه را دارد. با وجود این سه ویژگی است که مشتریان ما را برای لوله بازکنی انتخاب می کنند.

نتیجه گیری:

شرکت خدمات فنی کاوه با تجربه ای ده ساله در لوله بازکنی و خدمات فنی این افتخار را دارد که با استفاده از نیروهای باسابقه و دستگاه های جدید به صورت شبانه روزی و فوری به شما همشهریان عزیز خدمت رسانی می کند. لوله بازکن های حرفه ای و باتجربه با روش های کاملا اصولی و استاندارد گرفتگی لوله فاضلاب را بصورت صد درصد تضمینی باز می کنند و به شما اطمینان می دهند که دیگر هیچ اثری از گرفتگی در لوله باقی نخواهد ماند.

ما در انجام وظایف خود تلاش می کنیم که کمترین هزینه را بر مشتری تحمیل کنیم و سعی داریم بهترین خدمات را به آنها ارائه کنیم. اگر تنها یک بار از خدمات ما استفاده کنید قطعا متوجه تفاوت کاوه با دیگر شرکت های خواهید شد. برای استفاده از خدمات لوله بازکنی تنها کافیست با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *