خدمات ۲۴ ساعته – مشاوره و بازدید رایگان

باز کردن گرفتگی حمام با فنر لوله بازکن

لوله بازکنی ولیعصر

باز کردن گرفتگی حمام با فنر لوله بازکن

در صورتی که با مشکل گرفتگی لوله فاضلاب مواجه شدید و در محله ولیعصر تهران ساکن هستید بهتر است با شماره های ما تماس بگیرید و از خدمات لوله بازکنی ولیعصر ما بهره مند شوید. ما ضمن ارائه مشاوره رایگان به شما در صورت لزوم نزدیک ترین تکنسین لوله بازکنی را به محل شما اعزام می کنیم. سرویسکاران ما به دلیل تجربه و تخصص زیاد گرفتگی لوله را در زمانی کوتاه و با کمترین کثیف کاری باز می کنند. ضمنا خدمات ما با ضمانت قیمت و کیفیت به شما ارائه می شود و دستمزد طبق تعرفه اتحادیه دریافت می گردد.

شماره تماس۰۹۱۲۶۵۱۰۱۷۰
ساعت کارشبانه روزی، ۷ روز هفته
محل اعزامنزدیک ترین لوله بازکن محدوده
میزان کثیف کاریکمترین میزان کثیفی
میزان تخریببدون تخریب و خرابکاری
میزان تخصص سرویس کاربالاترین تخصص و تجربه در کار
روش کارعموما از فنر لوله بازکنی
ضمانت کیفیتدارد
زیر نظر اتحادیهبله
قیمتبهترین قیمت در میان همکاران

مشکل گرفتگی لوله و خروجی های فاضلاب در اکثر موارد نگرانی ساکنین را به دنبال دارد. در حالی که با وجود شرکت های لوله بازکنی فعال در تهران و محله رسالت دیگر جای هیچ نگرانی وجود ندارد. اگر در مسیرهای فرعی لوله ها گرفتگی ایجاد شده باشد به راحتی قابل حل است. اگر هم در مشکل در مسیرهای اصلی باشد باز هم روش هایی برای رفع گرفتگی آن وجود دارد. تنها لازم است تلفن را بردارید و با شرکت های متخصص در این کار تماس بگیرید.

ما یکی از شرکت معتبر لوله بازکنی در تهران هستیم که خدمات متنوع خود را در تمام مناطق تهران از جمله میدان ولیعصر، میدان آزادی، تجریش، گیشا، جوادیه، احمدآباد، عباس آباد، حکیمیه، فرمانیه، ولنجک، تهران نو، شریعتی، قیطریه و … ارائه می دهیم. اما بدانید که لوله بازکنی ولیعصر بهترین منطقه برای ماست و ما توجهخود را برای رفع گرفتگی لوله ها و ارائه خدمات در این منطقه متمرکز کرده ایم. سرویس کاران ما در کسری از ساعت در با تیم مجرب و ماهر به محل اعزام می شوند و با جدید ترین ابزار های لوله بازکنی مشکل شما را حل می کنند.

علل گرفتگی لوله های فاضلاب

علت اصلی گرفتگی لوله های فاضلاب ورود موادی غیر از آب و فاضلاب به داخل لوله است. جامداتی همچون مو، مواد پلاستیکی، چربی، روغن، پوست میوه، تفاله چای، دستمال کاغذی، باقی مانده غذا و … باعث می شوند لایه از رسوبات داخل لوله تشکیل شود و پس از مدتی موجبات گرفتگی لوله ها را ایجاد نماید. برای این مشکل تنها کافیست از ورود این مواد به داخل لوله ها جلوگیری شود. استفاده از توری های مخصوص سینک و کفشور در این مورد بسیار مفید و موثر می باشد و می تواند مشکل گرفتگی لوله ها را تا حد زیادی کاهش دهد.

اگر به هر دلیلی گرفتگی لوله رخ داد، حتی اگر در محله ولیعصر تهران هم بودید باید از روش های لوله بازکنی مختلف ما استفاده کنید تا بالاخره گرفتگی لوله شما باز شود. روش های متنوعی برای رفع گرفتگی لوله وجود دارد که در زیر ذکر شده است.

– رفع گرفتگی با سیم
– استفاده از تلمبه دستی یا چاه بازکن
– باز کردن لوله با محلول شیمیایی
– باز کردن گرفتگی با محلول خانگی
– از بین بردن انسداد لوله با فنر لوله بازکنی
– لوله بازکنی به کمک دستگاه تراکم هوا

هر کدام از این روش ها که برای شما مناسب و قابل انجام بود را امتحان کنید تا یکی از آنها مشکل لوله را رفع کند. اگر هم مشکل حل نشد به ناچار باید از شرکت های خدمات فنی و لوله بازکنی کمک بگیرید. اگر ساکن میدان ولیعصر و مناطق اطراف آن هستید می توانید با شرکت خدمات فنی کاوه تماس بگیرید. شرکت ما در این منطقه فعالیت گسترده دارد و به طور روزانه انواع گرفتگی های لوله را باز می کند.

خدمات لوله بازکنی ولیعصر تهران

ما یک شرکت خدمات فنی و لوله بازکنی هستیم. پس هر نوع فعالیت مرتبط با آب و فاضلاب را انجام می دهیم. خدمات ما هیچ محدودیتی ندارد و هر نوع خدمتی که فنی و تاسیساتی باشد، جزء خدمات ما می باشد. اگر هم در محله ولیعصر باشید که دیگر این خدمات با کیفیت بهترین به شما عرضه می شود.

– رفع گرفتگی لوله در محله ولیعصر تهران
– از بین بردن رسوب لوله ها در حومه تهران
– لوله بازکنی تضمینی و ارزان در اقدسیه
– رفع نم و بوی فاضلاب در همه محلات تهران
– تخلیه چاه فاضلاب در گیشا
– تعمیر و نصب توالت فرنگی و امورات مربوط به توالت ایرانی
– تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه مخصوص
– بازکردن گرفتگی سینک ظرفشویی در منطقه ولیعصر و دیگر مناطق تهران
– رفع نم حمام و دستشویی با روش های نوین در منطقه پونک

ما خدمات متنوعی داریم که این تنها بخشی از آن می باشد. برای اطلاع از همه خدمات ما می توانید با ما تماس بگیرید و از هزاران خدمت ما مطلع شوید. ما مشکلات تاسیساتی را به راحتی تشخیص می دهیم و برای حل آنها هم راه حل های متعددی داریم. برای حل مشکل خود در کوتاه ترین زمان و با صرف کمترین هزینه حتما با ما تماس بگیرید.

لوله بازکنی و رفع هر نوع گرفتگی لوله های فاضلاب در ولیعصر تهران با استفاده از سرویس کاران حرفه ای و با تجربه تنها و تنها کار ماست. ما گرفتگی لوله پشت بام را باز می کنیم. ما سینک ظرفشویی را لایروبی می کنیم. ما توالت و توالت فرنگی را تعمیر و سرویس می کنیم. ما لوله های فاضلاب را باز می کنیم. ما از دستگاه های مخصوص لوله بازکنی همچون دستگاه فشار هوا و واترجت استفاده می کنیم. ما از نیروهای متخصص و سرویس کاران حرفه ای استفاده می کنیم.

شرکت خدمات فنی کاوه با شعار لوله بازکنی کاوه افتخار دارد که سالیان زیادی است که در حوزه لوله بازکنی و خدمات فنی و تاسیساتی ساختمان با محوریت آب و فاضلاب در تهران فعال بوده و به شهروندان تهرانی خدمت رسانی نموده است. ما برای رفع گرفتگی های لوله در تهران و حومه ارزش قائل هستیم و برای لوله بازکنی حومه تهران تمام تلاش خود را متمرکز نموده ایم. اگر تنها یک بار از خدمات ما استفاده کنید قطعا متوجه تفاوت کاوه با دیگر شرکت های خواهید شد.

شماره تلفن های شرکت خدمات فنی کاوه

– لوله بازکنی شمال تهران: ۲۲۸۷۶۸۹۸
– لوله بازکنی شرق تهران: ۷۷۶۱۱۰۷۱
– لوله بازکنی غرب تهران و جاده های کرج: ۴۴۴۰۴۲۷۸
– لوله بازکنی جنوب تهران: ۵۵۶۹۱۰۸۹
– لوله بازکنی مرکز تهران: ۸۸۷۵۸۶۲۱
– مدیریت: ۰۹۱۲۶۵۱۰۱۷۰
– لوله بازکنی پرند :۰۹۱۰۰۵۵۰۰۷۰
– لوله بازکنی کرج :۰۹۱۹۲۹۰۵۴۳۶
– لوله بازکنی قم: ۰۹۱۲۶۵۱۰۱۷۰

شرکت خدمات فنی کاوه با بیش از ۱۵ سال تجربه فعال در زمینه خدمات فنی و تاسیساتی ساختمان همچون لوله بازکنی، تخلیه چاه، حفر چاه، رفع گرفتگی لوله، نصب توالت، تعویض کاسه توالت فرنگی، ساخت سرویس بهداشتی، از بین بردن بوی بد فاضلاب و هزاران خدمت فاضلابی دیگر که در صورت نیاز به آنها می توانید از طریق شماره های فوق آنها را به صورت ارزان و شبانه روزی دریافت کنید. تخلیه چاه های فاضلاب غرب تهران به صورت فوری انجام می شود.

آماده قرارداد با ارگانهای دولتی، بیمارستان ها، هتل ها، رستوران ها، کارخانجات و ….
جهت مشاوره و بازدید رایگان با ما تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *