خدمات ۲۴ ساعته – مشاوره و بازدید رایگان

باز کردن گرفتگی فاضلاب سینک با دستگاه

لوله بازکنی ونک

باز کردن گرفتگی فاضلاب سینک با دستگاه

در صورتی که مشکل گرفتگی فاضلاب در منطقه ونک تهران دارید به شما توصیه می شود حتما با ما شماره های ما تماس بگیرید و پس از مشاوره رایگان از خدمات لوله بازکنی ونک ما بهره مند شوید. پس از اعلام مشکل ما نزدیک ترین سرویس کار حرفه ای خود را برای رفع گرفتگی به محل شما اعزام می کنیم. تکنسین های ما در زمره بهترین و حرفه ای ترین سرویس کاران تهرانی هستند که در کمترین زمان با بهترین کیفیت گرفتگی لوله فاضلاب را باز می کنند؛ بدون این که کمترین اثری از خرابی و کثیف کاری برای شما باقی بگذارند. ما به نیروهای خود اعتماد داریم فلذا کار را با ضمانت به شما تحویل می دهیم و پس از پایان کار دستمزد را طبق تعرفه اتحادیه از شما دریافت می کنیم.

شماره تماس۰۹۱۲۶۵۱۰۱۷۰
ساعت کارشبانه روزی، ۷ روز هفته
محل اعزامنزدیک ترین لوله بازکن محدوده
میزان کثیف کاریکمترین میزان کثیفی
میزان تخریببدون تخریب و خرابکاری
میزان تخصص سرویس کاربالاترین تخصص و تجربه در کار
روش کارعموما از فنر لوله بازکنی
ضمانت کیفیتدارد
زیر نظر اتحادیهبله
قیمتبهترین قیمت در میان همکاران

شرکت خدمات فنی کاوه یک از شرکت های تاسیسات فنی قدیمی است که در ابتدا در برخی از مناطق تهران خدمات لوله بازکنی ارزان انجام می داد. طی سالها فعالیت شرکت و ارائه خدمات ارزان و باکیفیت کم کم رضایت مشتریان بیشتر شد و پس از چند سال شرکت کاوه به یک شرکت بزرگ خدمات فنی و لوله بازکنی تبدیل شد. اکنون ما از بهترین تکنسین های فنی برای رفع گرفتگی لوله ها استفاده می کنیم و با بسیاری از سرویسکاران باتجربه تهرانی همکاری دارید. با اطمینان می توان گفت که تکنسین های شرکت ما جزء بهترین ها هستند.

در مورد لوله بازکنی شرکت ما یک بیان یک نکته اهمیت دارد. این که برای مدیریت شرکت کیفیت ارائه خدمات از اهمیت بالایی برخوردار است. از این روی تاکید فراوانی در رعایت نظافت، عدم تخریب، رعایت اخلاق و داشتن عدم سوء سابقه توسط سرویسکاران دارد. خوشبختانه تمام این ویژگی ها در نیروهای ما وجود دارد و اصلا به همین دلیل است که طی این سالها شرکت ما توانسته رضایت حداکثری مشتریان را کسب نماید. در نظر داشته باشید که لوله بازکنی شبانه روزی، فوری و ارزان توسط همین تکنسین ها انجام می شود.

لوله بازکنی ونک شامل چه محله هایی می شود؟

شرکت تاسیسات فنی کاوه در محله ونک هم همچون دیگر محله های تهران حضور فعال دارد و با استفاده از تکنسین های متخصص در باز کردن لوله خدمات باکیفیت و فوری به ساکنین محله ونک تهران ارائه می کند. لوله بازکنی ونک ما علاوه بر خیابان و میدان ونک محله های زیر را نیز تحت پوشش دارد.

خیابان حقانیخیابان ملاصدرا
خیابان برزیلخیابان گاندی جنوبی
بلوار خدامیخیابان ملاصدرا
میدان شیخ بهاییخیابان دانشور
بلوار شیرازیخیابان حکیم اعظم
خیابان شمس لاهیجانیخیابان عطار
اطراف پارک آب و آتشاطراف پل طبیعت

علاوه بر محله های فوق محله های زیر هم تحت پوشش لوله بازکنی ونک می باشند. بلوار نلسون ماندلا، پردیس غربی، خیابان عباس پور، خیابان گرمسار، خیابان ولیعصر، ،بلوار ستاری، بزرگراه کردستان، اطراف بیمارستان خاتم الانبیاء، خیابان قانعی راد، خیابان جهان آرا و دیگر خیابان ها و فرعی های اطراف میدان و خیابان ونک تهران.

در نقشه زیر مناطق تحت پوشش لوله بازکنی ونک شرکت کاوه قابل مشاهده است.

قابل توجه همشهریان عزیز، خدمات لوله بازکنی ونک ما محدود به محله های فوق نیست و هدف از ذکر موارد فوق تنها اطلاع شما عزیزان می باشد. بنابراین همه محله های حومه میدان ونک می توانند از خدمت لوله بازکنی ونک شرکت کاوه به صورت فوری و شبانه روزی استفاده کنند.

مزیت فنرزنی و استفاده از فنر لوله بازکنی برای باز کردن گرفتگی

حتما شما هم دیده اید که لوله بازکن ها برای اکثر گرفتگی ها یا حتی تمام گرفتگی ها از روش فنر لوله بازکنی استفاده می کنند. حتما یک علتی دارد که لوله بازکن های حرفه ای ترجیه می دهند گرفتگی لوله را با فنر زنی باز کنند. در اینجا برخی از مزایای فنر زنی با دستگاه معرفی شده است.

  • درصد موفقیت بالا: فنر زنی یک روش عمومی است و می توان با آن درصد بالایی از گرفتگی های رخ داده در لوله های فاضلاب را باز کرد. انعطاف پذیری فنر و قدرت بالای دستگاه باعث شده این روش چنین درصد موفقیت بالایی داشته باشد.
  • رفع سخت ترین گرفتگی ها: فلزی بودن فنر لوله بازکنی به ما اجازه می دهد بدون نگرانی از آن برای باز کردن سخت ترین گرفتگی ها استفاده کنیم و مطمئن باشیم که گرفتگی لوله باز خواهد شد.
  • دسترسی به گرفتگی های عمیق: طول متغیر فنر به ما اجازه می دهد در عین حال که می توانیم گرفتگی های ابتدای لوله را با فنر کوتاه باز کنیم بتوانید با استفاده از فنر بلند به گرفتگی های عمقی داخل لوله ها نیز دسترسی پیدا کردن و آنها را باز کنیم.
  • باز کردن گرفتگی های حجمی: حالت فنر طوری است که هنگام چرخش در داخل لوله هر نوع گرفتگی از جنس پرز، مو و پارچه را به داخل خود جمع می کند و ضمن باز شدن لوله، پس از بیرون کشیدن فنر از لوله آنها را همراه خود از لوله خارج می کند.
  • حمل و نقل آسان: دستگاه فنر لوله بازکنی یک وسیله سبک و قابل حمل است که می توان به راحتی آن را در منازل مردم برد و با آن لوله بازکنی انجام داد.

هر یک از مزایای فوق تاثیر بسیاری روی عملکرد یک لوله بازکنی دارد و باعث می شود سرعت و کیفیت باز کردن لوله توسط وی بهبود پیدا کند.

علل شایع گرفتگی لوله فاضلاب

لوله های فاضلاب معمولا به دلایل مشابهی می گیرند و در بسیاری از موارد گرفتگی یک عامل مشخص دارد. بسته به محل گرفتگی و نوع لوله فاضلاب گرفتگی ها متفاوت هستند اما در هر نوع لوله گرفتگی ها شبیه به هم و عمدتا یکسان هستند.

باز کردن گرفتگی روشویی با چاه بازکن دستی

به عنوان مثال در سیفون توالت تقریبا تمام گرفتگی ها به دلیل تجمع مدفوع است. در کفشورهای پارکینگ یا حیاط هم معمولا ورود آشغال، خاک یا سنگ علت اصلی گرفتگی است. در هر صورت تعداد مشخصی لوله فاضلاب در ساختمان وجود دارد که آنها هم گرفتگی های شبیه به هم دارند. در ادامه برخی از عمده ترین دلایل ایجاد گرفتگی معرفی شده اند.

۱- انباشت مدفوع در سیفون (مخصوص توالت)

بیشترین نوع گرفتگی در لوله های فاضلابی مربوط به سیفون توالت است که آن هم در ۹۰ درصد مواقع مربوط به تجمع و انباشت مدفوع داخل چاه توالت می باشد. وقتی افراد از توالت استفاده می کنند باید فلاش تانک را بکشند تا فشار آب فضولات داخل سیفون را بشوید و با خود ببرد. عدم انجام این کار منجر به تجمع فضولات در سیفون و سفت شدن آنها می شود.

در ویدیوی زیر مشاهده می کنید که سیفون توالت فرنگی مسدود شده و تکنسین لوله بازکنی تلاش می کند با فنرزنی با دستگاه گرفتگی را رفع کند.

هر چه مدفوع بیشتری داخل سیفون جمع شود احتمال گرفتگی بیشتر است چون مدفوع سفت شده داخل سیفون به راحتی تکان نمی خود و حتی بعضی مواقع با کشیدن فلاش تانک هم مشکل حل نمی شود. پس بهتر است قبل از گرفتگی شدید توالت بعد از هر بار استفاده فلاش تانک کشیده شود یا یک آفتابه آب در چاه توالت خالی شود.

۲- تجمع برنج تفاله چای و مواد غذایی (مخصوص سینک ظرفشویی)

دومین مورد شایع در میان گرفتگی های لوله فاضلاب گرفتگی سیفون سینک ظرفشویی یا همان راه آب ظرفشویی است. همان لوله های تو در تویی که داخل کابینت زیر سینک هستند. به خاطر این که فاضلاب ظرفشویی دارای حجم زیادی از روغن و چربی است و خاصیت چسبندگی دارد داخل سیفون و لوله های سینک بسیار چسبنده هستند و یک لایه چسبناک از جرم و رسوب روی آن چسبیده است.

وقتی مقداری آشغال از جمله تفاله چای، دانه برنج، خرده نان و آشغال های ریز از دهانه سینک وارد سیفون می شود به آن لایه رسوب کرده در داخل لوله می چسبد. این اتفاق چند بار که تکرار شود باعث ضخیم تر شدن لایه رسوب داخل لوله می شود که در نهایت گرفتگی کامل لوله را به دنبال خواهد داشت.

۳- افتادن صابون و سفید آب در سیفون (مخصوص حمام)

سطح کف حمام دارای شیب ملایمی به سمت کفشور است تا با ایجاد شیب باعث هدایت آب به داخل فاضلاب شود. وقتی کف حمام خیس باشد گاها خود افراد لیز می خورند. دیگر چه برسد به صابون که خودش هم لیز است و وقتی روز زمین خیس بی افتند سریع سر می خورد و به داخل چاه می افتد. البته زمانی که کفشور حمام توری نداشته باشد. سفید آب هم تاحدودی همین وضعیت را دارد.

فنر زنی کفشور حمام با دستگاه

اگر کفشور حمام شما هم توری آشغالگیر ندارد بدانید که این خطر در کمین شماست و هر لحظه ممکن است صابون و سفید آب سر خورده و به داخل لوله فاضلاب سقوط کند. غیر از این دو مورد نداشتن آشغالگیر باعث می شود مو و چرک حاصل از کیسه کشیدن هم وارد لوله فاضلاب شود و فضای داخل لوله را همچون لوله فاضلاب آشپزخانه چسبناک کرده و باعث ایجاد رسوب داخل آن شود.

۴- ریختن خاک و سنگ ریزه داخل لوله (مخصوص کفشور حیاط و پارکینگ)

کفشورهای بیرون از ساختمان مثل کفشور پارکینگ، حیاط، پشت بام و ناودانی بسیار مستعد این نوع گرفتگی هستند. چون این کفشورها در فضای بیرون از ساختمان هستند و در معرض ورود خاک، آشغال، سنگ و … هستند. حتی در برخی از آنها ماه ها آبی وارد نمی شود لذا خاک و آشغال وارد شده به آن به دیواره لوله میچسبد و سخت می شود.

این نوع کفشورها حتما باید دارای آشغالگیر یا توری باشند تا جلوی ورود آشغال و اشیاء بزرگ به داخل آن گرفته شود. اگر مانند دهانه فاضلاب بام یا ناودانی دارای کفشور نیست و آشغالگیر ندارد می توانید دهانه آن را با تکه ای پارچه یا چیز دیگر بپوشانید. البته در صورتی که برای مدت طولانی آب وارد آن نمی شود.

۵- افتادن اشیاء بزرگ نظیر گوشی یا کلید داخل لوله و سیفون (مخصوص توالت و کفشورها)

سقوط اشیاء به داخل لوله فاضلاب در هر لوله ای ممکن است اتفاق بی افتد. هر لوله ای که دارای درپوش یا توری نباشد می تواند درگیر این مشکل شود. لوله فاضلاب توالت به شدت مستعد این گرفتگی است. چون در بیشتر موارد توالت ها دارای چاه بست نیستند و افراد هنگام استفاده از توالت خم می شوند و جیبشان کج می شود.

در کفشورهای حیاط یا پارکینگ هم چنین اتفاقاتی رخ می دهد که افتادن انگشتر و کلید و سوئیچ رایج ترین نوع آن است. راه حل جلوگیری از چنین گرفتگی هایی اول استفاده از درپوش مخصوص کفشور و دوم دقت بیشتر هنگام استفاده از توالت است.

۶- رسوب چرک و آشغال در دیواره لوله (مخصوص روشویی و حمام)

گرفتگی لوله فاضلاب با چرک و آشغال کاملا شبیه به گرفتگی سینک ظرفشویی است اما به شدن آن رایج نیست. علتش هم این است که فاضلاب روشویی یا حمام به اندازه فاضلاب ظرفشویی غلیظ و چرب نیست که باعث ایجاد رسوب در داخل لوله ها شود.

لوله فاضلاب حمام یا روشویی هم اگر فاضلاب با غلظت بالا وارد آنها شود مستعد این گرفتگی خواهند بود. اگر هم از درپوش فاضلاب استفاده نشود و اشیغال های ریز و دشت وارد لوله شود احتمال گرفتگی بسیار بیشتر می شود.

باز کردن گرفتگی کفشور

موارد فوق برخی از علل رایج گرفتگی لوله های فاضلاب هستند که سرویس کاران ما طی عملیات های مختلف با آن مواجه می شوند. هر یک از این گرفتگی ها را می توان با کمی دقت از ایجاد آنها جلوگیری کرد. تنها کافیست از صافی مخصوص کفشور، روشویی و کفشور استفاده کرد. برای جلوگیری از گرفتگی توالت هم به صورت مداوم پس از هر بار استفاده مقداری آب داخل کاسه توالت ریخته شود یا از فلاش تانک استفاده شود. البته استفاده از چاه بست در جلوگیری از سقوط اشیا همچون گوشی به داخل سیفون توالت ایرانی بسیار مفید است. 

لوله بازکنی شرکت کاوه در محله ونک

لوله بازکنی در ونک که توسط شرکت ما انجام می شود ارزان تر از همکاران، طبق تعرفه اتحادیه، با استفاده از دستگاه های مخصوص و به صورت فوری و شبانه روزی ارائه می شود و از همه مهم تر این که لوله بازکنی ما تضمینی است یعنی با ارائه ضمانت باز شدن لوله و عدم گرفتگی سریع انجام می شود.

در صورت گرفتگی لوله های فاضلاب شما همشهریان عزیز ساکن ونک تکنسین های ما بصورت شبانه روزی و کاملا فوری در محل حاضر شده و عملیات را اجرا می کنند. سرویس کاران ما تعهد اخلاقی دارند و با حضور در محل مشکلی برای شما ایجاد نمی شود. اگر تنها یک بار از خدمات ما استفاده کنید قطعا متوجه تفاوت کاوه با دیگر شرکت های خواهید شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *