لوله بازکنی جنوب تهران

لوله بازکنی جنوب تهران از جمله مشاغل سخت می باشد که تنها توسط شرکت های خدمات فنی و سرویس کاربران لوله بازکنی انجام می شود. در تهران گرچه شرکت های متعددی برای رفع گرفتگی لوله وجود دارد و بسیاری از آنها در جنوب تهران هم فعالیت می کنند اما با این حال شاهد این هستیم که مشکلات گرفتگی لوله در مناطق جنوب همچنان پابرجا می باشد. ما به عنوان یکی از شرکتهای فعال در این حوزه تلاش می کنیم با فعالیت شبانه روزی و رفع هر نوع گرفتگی در لوله ها تهران پاک و عاری از هرگونه گرفتگی را برای شما به ارمغان آوریم.

تعدد گرفتگی لوله ها در جنوب و دیگر مناطق ناشی از مشکلات متعدد در لوله های فاضلاب می باشد. علاوه بر این ممکن است بخشی از مشکل به شرکتهای بازکننده لوله ها نیز برگرد. چراکه در صورت عدم رعایت نکات فنی و اصولی در لوله بازکنی ممکن است مجددا پس از مدتی گرفتگی در لوله ایجاد شود. پس لازم است که عملیات لوله بازکنی با دقت و توجه کافی انجام شده و از بهترین روش ها برای باز کردن لوله ها استفاه شود. ما نه تنها تمام این نکات را رعایت می کنیم، بلکه تعرفه و دستمزد خود را هم ارزان تر از دیگر شرکت ها تعیین کرده ایم.

لوله بازکنی و رفع گرفتگی در مناطق جنوب تهران

احتمالا می دانید که شرکت های لوله بازکنی و تخلیه چاه مختلفی در تهران وجود دارند که هر یک از آنها شعار خاصی را برای ارائه خدمات انتخاب کرده اند. لوله بازکنی ارزان، لوله بازکنی فوری، لوله بازکنی اورژانسی، رفع گرفتگی لوله به صورت تضمینی، تحت نظر اتحادیه و … که باعث می شود فرد با مشاهده این شعارها تصور کند که کار شرکت مربوطه بسیار خوب است. در حالی که این موارد ممکن است تنها شعار باشد و آن شرکت نه از سرویس کاران حرفه ای و باتجربه استفاده کند و نه این که کار استاندارد و اصولی را انجام دهد. پس باید مراقب بود و تنها از شرکتهای معتبر لوله بازکنی برای باز کردن لوله ها کمک گرفت. 

معمولا اصلی ترین خدمت همه شرکت های خدمات فنی لوله بازکنی می باشد. این شرکت ها در کنار خدمات متنوع خود خدمات لوله بازکنی را به صورت ویژه انجام می دهند و بعضا دستمزدهای ویژه ای هم دریافت می کنند. برخی حتی پا را فراتر گذاشته اند و به صورت شبانه روزی در جنوب تهران و دیگر مناطق فعالیت لوله بازکنی انجام می دهند. با این حال باید هنگام تماس با شرکتهای لوله بازکنی به معتبر بودن آنها توجه داشته باشید.

خدمات ویژه لوله بازکنی در جنوب تهران

با توجه به این که گرفتگی لوله ها افزایش یافته، شرکت های فعال در خدمات لوله بازکنی هم افزایش پیدا کرده اند. این شرکت ها در همه مناطق تهران مخصوصا شمال و جنوب تهران فعالیت گسترده ای دارند به طوری که می تواند تنها در یک منطقه از تهران تعداد زیادی شرکت لوله بازکنی پیدا کرد بر سر گرفتن پروژه تخلیه چاه یا لوله بازکنی با هم رقابت شدیدی دارند. در این میان برخی شرکت ها به صورت همکاری پروژه ها را انجام می دهند.

شرکت خدمات فنی کاوه افتخار دارد که خود را در میان بهترین شرکت های لوله بازکنی در تهران بداند و خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه خود را به صورت حرفه ای و کاملا استاندارد در تمام مناطق تهران مخصوصا مناطق جنوبی تهران ارائه می نماید. اگر مشکلی در لوله ها احساس می کنید با ما تماس بگیرید تا از کیفیت کار ما مطلع شوید. اگر یک لوله بازکنی ما را مشاهده کنید متوجه تفاوت کار با دیگر سرویس کاران خواهید شد. برخی از خدمات لوله بازکنی ما عبارت است از:

– لوله بازکنی شمال و جنوب تهران به همراه تخلیه چاه
– لوله بازکنی و رفع هر نوع گرفتگی در لوله های فاضلاب
– باز کردن گرفتگی های لوله با لوله بازکن های متخصص و حرفه ای
– استفاده از دستگاه های مخصوص لوله بازکنی همچون تراکم هوا و واترجت
– پاکسازی و باز کردن منحول فاضلاب 
– از بین بردن گرفتگی راه آب ظرفشویی و سینک آشپزخانه
– باز کردن لوله های حمام و توالت (ایرانی و فرنگی)
– رفع گرفتگی لوله پشت بام، لوله لباسشویی و فاضلاب شهری در جنوب تهران
– استفاده از فنر و سرفنرهای فولادی برای باز کردن لوله ها

اما بدانید که این تنها خدمات ما در تهران نیست. ما هزاران خدمت متنوع در حوزه آب و فاضلاب داریم که این تنها بخش کوچکی از آن می باشد. خدماتی همچون تخلیه چاه، حفر چاه، رفع نم، لوله کشی، لایروبی چاه فاضلاب، نصب توالت، ایزوگام و قیرگونی، تعمیر چاه کهنه، طوقه چینی دور چاه، رفع بوی بد چاه و … برخی از خدمات متنوع ما می باشد. در عین حال ما تنها در جنوب تهران فعالیت نداریم بلکه همه مناطق تهران از خدمات ما بهره مند می شوند. مناطق شریعتی، آزادی، مجیدیه، تهرانپارس، همت، جوادیه، عباس آباد، گیشا، قلهک، صادقیه، رسالت، سعادت آباد، پاسداران، هفت تیر، ونک و … دیگر مناطق ارائه خدمات ما در تهران هستند. البته حومه تهران، کرج و قم هم می توانند خدمات ما را دریافت نمایند.

شرکت خدمات فنی کاوه با شعار لوله بازکنی کاوه افتخار دارد که سالیان زیادی است که در حوزه لوله بازکنی و خدمات فنی و تاسیساتی ساختمان با محوریت آب و فاضلاب در تهران فعال بوده و به شهروندان تهرانی خدمت رسانی نموده است. ما برای رفع گرفتگی های لوله در تهران و حومه ارزش قائل هستیم و برای لوله بازکنی حومه تهران تمام تلاش خود را متمرکز نموده ایم. اگر تنها یک بار از خدمات ما استفاده کنید قطعا متوجه تفاوت کاوه با دیگر شرکت های خواهید شد.

شماره تلفن های شرکت خدمات فنی کاوه

– لوله بازکنی شمال تهران: ۲۲۸۷۶۸۹۸
– لوله بازکنی شرق تهران: ۷۷۶۱۱۰۷۱
– لوله بازکنی غرب تهران و جاده های کرج: ۴۴۴۰۴۲۷۸
– لوله بازکنی جنوب تهران: ۵۵۶۹۱۰۸۹
– لوله بازکنی مرکز تهران: ۸۸۷۵۸۶۲۱
– مدیریت: ۰۹۱۲۶۵۱۰۱۷۰
– لوله بازکنی پرند :۰۹۱۰۰۵۵۰۰۷۰
– لوله بازکنی کرج :۰۹۱۹۲۹۰۵۴۳۶
– لوله بازکنی قم: ۰۹۱۲۶۵۱۰۱۷۰

شرکت خدمات فنی کاوه با بیش از ۱۵ سال تجربه فعال در زمینه خدمات فنی و تاسیساتی ساختمان همچون لوله بازکنی، تخلیه چاه، حفر چاه، رفع گرفتگی لوله، نصب توالت، تعویض کاسه توالت فرنگی، ساخت سرویس بهداشتی، از بین بردن بوی بد فاضلاب و هزاران خدمت فاضلابی دیگر که در صورت نیاز به آنها می توانید از طریق شماره های فوق آنها را به صورت ارزان و شبانه روزی دریافت کنید. تخلیه چاه های فاضلاب غرب تهران به صورت فوری انجام می شود.

آماده قرداد با ارگانهای دولتی، بیمارستان ها، هتل ها، رستوران ها، کارخانجات و ….
جهت مشاوره و بازدید رایگان با ما تماس بگیرید