خدمات ۲۴ ساعته – مشاوره و بازدید رایگان

لوله بازکنی

لوله بازکنی با فنر برقی

لوله بازکنی جزء نیازهای اصلی هر ساختمانی است که خیلی ها با آن دست و پنجه نرم می کنند. مشکلات گرفتگی لوله های فاضلاب و توالت در همه ساختمان ها رخ می دهد. به همین دلیل اهمیت رفع گرفتگی لوله بسیار بالا می باشد. بهترین روش برای باز کردن لوله های فاضلاب کمک گرفتن از شرکت های خدمات فنی موسوم به لوله بازکنی و تخلیه چاه است که در همه شهرها وجود دارند. در تهران نیز تعداد زیادی از این شرکت های لوله بازکنی وجود دارند که به صورت شبانه روزی به ساکنین تمام مناطق تهران خدمت رسانی می کنند.

شرکت خدمات فنی کاوه یکی از این شرکتها است که سالیان زیادی در این حوزه فعالیت داشته و تجربه ای طولانی در این عرصه دارد. خدمات فنی کاوه از بهترین و بروز ترین دستگاه های مخصوص لوله بازکنی استفاده می کند. به همین دلیل کیفیت کار کاوه نسبت به رقبا بسیار بالاتر بوده و تعرفه آن نیز ارزان تر می باشد. علاوه بر این ما از تکنسین های حرفه ای و با تجربه برای لوله بازکنی استفاده می کنیم که این خود باعث می شود کار ما ایمن و استاندارد انجام شود و نتیجه رضایت بخشی در بر داشته باشد.

ما برای افزایش رضایت مشتریان خود خدمات متنوع و گسترده ای را در حوزه تاسیسات ساختمانی ارائه می کنیم که لوله بازکنی اصلی ترین آن ها می باشد. رفع گرفتگی انواع لوله های فاضلاب، لوله بازکنی توالت،  باز کردن گرفتگی سینک، لوله بازکنی کفشور حیاط، از بین بردن گرفتگی فاضلاب پارکینگ، لوله بازکنی سرویس بهداشتی و توالت و باز کردن فاضلاب ظرفشویی برخی از خدمات لوله بازکنی ما در تهران و حومه می باشد که همگی توسط تکنسین حرفه ای و سرویس کار مجرب انجام می شود.

خدمات لوله بازکنی تهران

ما در تمام مناطق تهران خدمات لوله بازکنی خود را به شهروندان ارائه می دهیم. در هر منطقه ای از تهران که زندگی می کنید می توانید با شماره تلفن های ما تماس بگیرید و از ما درخواست لوله بازکنی کنید. ما علاوه بر شهر تهران، در حومه تهران (پرند و کرج) و در شهر قم هم به شهروندان خدمت رسانی می کنیم. برخی از خدمات لوله بازکنی ما به شرح زیر است.

– رفع گرفتگی لوله با لوله بازکن های متخصص و حرفه ای
– باز کردن لوله منحول های فاضلاب
– زدودن فاضلاب کانال ها
– لوله بازکنی اگوی شهری
– از بین بردن گرفتگی لوله های خانگی
– باز کردن سینک ظرفشویی و آشپزخانه
– باز کردن توالت ایرانی و توالت فرنگی
– لوله بازکنی لوله های حمام و توالت
– رفع گرفتگی کفشور حیاط و پارکینگ
– رفع گرفتگی لوله پشت بام
– باز کردن لوله فاضلاب لباسشویی و لوله فاضلاب شهری
– لوله بازکنی با دستگاه های مخصوص و پیشرفته ژنراتور و تراکم هوا (واترجت)
– از بین بردن گرفتگی با فنرهای فولادی

و هزاران خدمت تاسیساتی و فاضلابی دیگر که همه توسط نیروی مجرب و متخصص انجام می شود. ما خدمات لوله بازکنی و خدمات فنی خود را در کمترین زمان ممکن به مشتریان ارائه می کنیم که به سبب آن رضایت مشتری را به همراه داریم. لوله بازکنی ارزان و فوری در تهران شعار اصلی ماست و تلاش می کنیم در میان شرکت های لوله بازکنی کمترین دستمزد را دریافت نماییم. ما طبق تعرفه اتحادیه لوله بازکنی می کنیم و سعی ما بر این است که رضایت حداکثری شما را جلب نماییم. همچنین امکان تسویه حساب به صورت ماهیانه یا به صورت تعداد نیز امکان پذیر است و برای پروژه های تعداد بالا و مشتریان ثابت خدمات بهتر و ارزان تری در نظر داریم.

علت گرفتگی لوله های فاضلاب

بسیاری از گرفتگی های لوله فاضلاب علل ثابتی دارد. یعنی به طور کلی دلایل مشخص و عمدتا ثابتی برای گرفتگی لوله های فاضلاب وجود دارد که در ادامه به آنها توجه خواهد شد. علل گرفتگی هرچه که باشد باعث می شود لوله فاضلاب مسدود شده و دیگر فاضلاب نتواند از آن عبور کند. این گرفتگی پس از مدتی تشدید می شود و به کلی لوله فاضلاب را مسدود می نماید. در چنین مواقعی است که افراد با شرکت های لوله بازکنی تماس می گیرند.

اما باید بدانید که گرفتگی لوله های فاضلاب شما عمدتا یک دلیل مشخصی دارد و آن ورود مواد زائد به داخل لوله است. اگر در عملیات های لوله بازکنی لوله فاضلاب را مشاهده کنید متوجه می شوید که پس از رفع گرفتگی از داخل فنر لوله بازکنی یا سیفون باز شده آشغال و رسوبات بیرون می آید. یعنی همین مواد زائد در لوله فاضلاب تجمع کرده اند و پس از مدتی به رسوب و لایه های سخت تبدیل شده اند.

در فاضلاب آشپزخانه ورود تفاله چای، باقی مانده غذا، روغن و چربی، پوست میوه و … باعث ایجاد گرفتگی می شود. روغن باعث می شود سطل لوله ها چسبناک شده و فرصتی مناسب برای چسبیدن تفاله چای و دیگر زباله های سبک ایجاد نماید. تنها کافیست که داخل سینک بدون آب زباله خالی کنید. به راحتی سیفون ظرفشویی دچار گرفتگی می شود. این در حالی است که اگر مقداری آب پس از آن در لوله خالی کنید دیگر مشکل گرفتگی برای شما ایجاد نخواهد شد. همچنین می توانید از توری های مخصوص سینک یا کفشور برای جلوگیری از ورود آشغال به لوله استفاده نمایید.

اگر فکر می کنید در لوله فاضلاب شما هم گرفتگی ایجاد شده و لوله آب را به خوبی مکش نمی کند حتما با ما تماس بگیرید تا ضمن دریافت مشاوره رایگان، در صورت لزوم از خدمات لوله بازکنی ارزان ما هم بهره مند شوید. 

روش های رفع گرفتگی لوله فاضلاب

به هر حال ممکن است گرفتگی گریبان گیر شما شود و لوله فاضلاب به هر علتی مسدود شود. گرفتگی سینک ظرفشویی، گرفتگی توالت و توالت فرنگی، گرفتگی کفشور حمام، گرفتگی سرویس بهداشتی، گرفتگی لوله فاضلاب، گرفتگی کفشوی حیاط و … همه جزء رایج ترین گرفتگی های لوله فاضلاب هستند که برای آنها روش های مختلفی مطرح شده است. شرکت های لوله بازکنی و متخصصین این کار برای رفع انواع مختلفی از گرفتگی ها روش های مختلفی ارائه می کنند. برخی از این روش ها ساده و خانگی است و بعضی دیگر هم حرفه ای است و نیازمند دستگاه های مخصوص می باشد.

– چاه بازکن توالت
با اطمینان می توان گفت که ساده ترین دستگاه لوله بازکنی همین تلمبه لوله بازکنی است که به آن چاه بازکن هم گفته می شود. این وسیله ساده و ارزان بسیاری از گرفتگی های غیرسخت را باز می کند و نیاز شما به لوله بازکن و صرف هزینه زیاد را رفع می نماید. در صورتی که یکی از این لوله بازکن ها در خانه داشته باشید دیگر نگران گرفتگی لوله نخواهید بود. چراکه در صورت ایجاد گرفتگی در لوله به آسانی و به سرعت گرفتگی با این تلمبه دستی باز می شود.

– فنر دستی لوله بازکنی
دیگر روش لوله بازکنی خانگی استفاده از فنر دستی لوله بازکنی است. این وسیله ساده می تواند تمام گرفتگی های لوله را باز نماید. اگر با چاه بازکن نتوانستید گرفتگی را باز کنید دیگر حتما با فنر دستی خواهید توانست لوله فاضلاب را باز کنید. اگر یک فنر دستی در خانه داشته باشید دیگر هیچ زمانی به شرکت های لوله بازکنی نیاز پیدا نمی کنید.

– دستگاه فنر لوله بازکنی
دستگاه فنر لوله بازکنی یکی از پرکاربردترین دستگاه های مخصوص لوله بازکنی است که تقریبا تمام شرکت های خدمات فنی از آن برای باز کردن گرفتگی لوله ها استفاده می کنند. دستگاه فنر لوله بازکنی دستگاهی برقی است که یک فنر طولانی به آن متصل است. این فنر با برق به حرکت در می آید و با چرخش خود گرفتگی ها را رفع می کند. برای انواع گرفتگی ها می توان از این دستگاه حرفه ای استفاده نمود.

ویژگی های خدمات لوله بازکنی کاوه

شرکت خدمات فنی کاوه خدمات متنوعی دارد که تمام این خدمات دارای ویژگی های خاص خود می باشند. خدمات ما همه دارای ویژگی هایی هستند که کمتر شرکتی در تهران پیدا می شود که خدماتی با این ویژگی ها به مشتریان ارائه کند.

– لوله بازکنی ارزان با نازلترین قیمت
– لوله بازکنی فوری در تمام مناطق
– لوله بازکنی حرفه ای توسط تکنسین های مجرب
– لوله بازکنی
 شبانه روزی در هر زمان از شبانه روز حتی نیمه شب
– لوله بازکنی تخصصی با جدیدترین دستگاه ها
– لوله بازکنی تضمینی با ضمانت رفع گرفتگی لوله

شرکت خدمات فنی کاوه با شعار لوله بازکنی کاوه افتخار دارد که سالیان زیادی است که در حوزه لوله بازکنی و خدمات فنی و تاسیساتی ساختمان با محوریت آب و فاضلاب در تهران فعال بوده و به شهروندان تهرانی خدمت رسانی نموده است. ما برای رفع گرفتگی های لوله در تهران و حومه ارزش قائل هستیم و برای لوله بازکنی حومه تهران تمام تلاش خود را متمرکز نموده ایم. اگر تنها یک بار از خدمات ما استفاده کنید قطعا متوجه تفاوت کاوه با دیگر شرکت های خواهید شد.

مناطق لوله بازکنی ما در تهران

شرکت خدمات فنی کاوه خدمات متنوع آب و فاضلاب را در تهران و شهرستان های حومه آن ارائه می کند. ما خدمات متنوعی داریم که اصلی ترین آن لوله بازکنی است. لوله بازکنی تهران و مناطق مختلف آن توسط تکنسین های حرفه ای ما در کوتاه ترین زمان انجام می شود و در نهایت دستمزد طبق تعرفه اتحادیه و پایین تر از نرخ بازار دریافت می شود. لوله بازکنی ما کاملا ارزان است و در صورتی که یک بار از ما درخواست لوله بازکنی کنید این موضوع را متوجه خواهید شد. ما در تمام مناطق تهران فعالیت لوله بازکنی انجام می دهیم. لوله بازکنی پاسداران، لوله بازکنی مجیدیه، لوله بازکنی گیشا، لوله بازکنی تهرانپارس، لوله بازکنی آزادی، لوله بازکنی هفت تیر، لوله بازکنی نیاوران، لوله بازکنی پارک وی، لوله بازکنی همت، لوله بازکنی عباس آباد، لوله بازکنی حسین آباد، لوله بازکنی شرق تهران، لوله بازکنی جوادیه و صدها منطقه دیگر تهران که همگی تحت پوشش لوله بازکنی تهران ما هستند. در ادامه برخی از مناطق لوله بازکنی در تهران را شرح می دهیم.

– لوله بازکنی تهران

تهران شهر پر جمعیتی است و ساختمان های زیادی دارد. به همین دلیل مشکلات لوله و فاضلاب در آن زیاد رخ می دهد. لازم است شرکت های لوله بازکنی به طور شبانه روزی فعال باشند تا در صورت لزوم اقدام به لوله بازکنی نمایند. لوله بازکنی در تمام مناطق تهران از جمله مناطق شمال و جنوب تهران (مناطق یافت آباد، جوادیه، فلاح، بسیج، خزانه و…) را با استفاده از بهترین نیروهای تکنسین و خدمات فنی در تهران انجام می دهیم. متخصصین باتجربه کاوه برای باز کردن گرفتگی لوله های فاضلاب از روش های گوناگون کمک می گیرند. متخصصین ما با استفاده از تجربه خود به راحتی مشکلات لوله های فاضلابی را تشخیص داده و برای حل آن از بهترین و سریع ترین روش ها استفاده می کنند. 

اگر در تهران ساکن هستید و احساس می کنید که لوله فاضلاب آب و فاضلاب را به خوبی مکش نمی کند و یا این که آب در سینک ظرفشویی جمع شده است، و یا فاضلاب از چاه توالت بالا زده است و حتی اگر چاه حمام فاضلاب را دفع نمی کند تمام این مشکلات ناشی از ایجاد گرفتگی در لوله فاضلاب است. بهتر است هرچه زودتر با ما تماس بگیرید و برای حل مشکل خود اقدام کنید. سرویسکاران ما با ابزارهای مخصوص در محل حاضر شده و بدون کثیف کاری لوله فاضلاب را باز می کنند.

– لوله بازکنی غرب تهران

ساکنین عزیز مناطق غرب تهران می توانند در صورت وجود مشکل در لوله های فاضلاب از جمله لوله فاضلاب حمام، کفشور حیاط، فاضلاب توالت، سینک ظرفشویی، خرطومی روشویی، سیفون و … با ما تماس گرفته و درخواست لوله بازکنی کنند. در هر منطقه ای از غرب تهران که باشید ما به سرعت در محل شما حاضر شده و مشکل را حل می کنیم. باید بدانید که تکنسین های ما از نظر تجربی و اخلاقی تایید شده هستند و مشکلی بابت حضور آنها در منزل شما وجود ندارد.

ممکن است در یکی از محلات غرب تهران ساکن باشید و ندانید که گرفتگی توالت چطور رفع می شود. در این صورت بهترین کار تماس با شماره های شرکت است. چراکه ما علاوه بر خدمات لوله بازکنی خدمات مشاوره هم داریم و برای رفاه حال شما همشهریان عزیز در تمام طول روز مشاوره رایگان ارائه می کنیم. پس اگر مشکلی در سیفون فاضلاب ایجاد شده با ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم. در صورت امکان با آموزش یکی از روش های خانگی لوله بازکنی مشکل شما را حل خواهیم کرد.

– لوله بازکنی جنوب تهران

در محلات پایین شهر جنوب تهران که چاه های فاضلاب بیشتر است و گرفتگی لوله ها هم احتمال بیشتر رخ می دهد ما خدمات ویژه ارائه می کنیم. تخلیه چاه فاضلاب با دستگاه مخصوص و تکنسین حرفه ای انجام می شود. لوله بازکنی هم با استفاده از بهترین فنر لوله بازکنی و سرفنر های مخصوص انجام می شود تا با کمترین خسارت به سیستم لوله کشی ساختمان گرفتگی لوله باز شده و مشکل شما رفع شود. البته باید بدانید که برخی از سرویس کاران از محلول های اسیدی شیمیایی برای لوله بازکنی استفاده می کنند که این کار باعث از بین رفتن لوله شده و پس از مدتی لوله فاضلاب را دچار پوسیدگی می کند. ما تنها به دنبال جذب مشتری نیستیم بلکه تلاش می کنیم مشتریان را با خدمات خوب و ارزان جذب خود کنیم.

لوله بازکنی ارزان ما باعث می شود مردم تمایل بیشتری به تماس با ما داشته باشند. لوله بازکنی فوری باعث می شود مشتریان ما مطمئن باشند که مشکل آنها به زودی حل خواهد شد. لوله بازکنی اورژانسی باعث شده مشتریان ما از بابت سرعت عمل ما اطمینان داشته باشند. لوله بازکنی شبانه روزی ما باعث شده مردم در نیمه شب هم نگرانی بابت گرفتگی لوله نداشته باشند. 

دیگر خدمات فنی و تاسیساتی شرکت کاوه

شرکت خدمات فنی و تاسیساتی کاوه با تجربه ای که در حوزه خدمات فنی و ساختمانی دارد هزاران خدمت تخصصی را در این حوزه ارائه می کند. شرکت ما هزاران خدمت تاسیساتی دارد که تنها برخی از آنها در این مطلب قابل ذکر است. در ادامه مهم ترین خدمات فنی شرکت کاوه ذکر شده است.

– لوله بازکنی در تمام مناطق تهران و حومه آن
– تخلیه چاه با پمپ کنده و تانکر مخصوص
– حفر انواع چاه های فاضلاب و سپتیک
– نصب سپتیک تانک و تخلیه چاه سپتیک
– ترمیم و نوسازی چاه کهنه و ریزشی
– از بین بردن بوی بد فاضلاب از آشپزخانه
– رفع نم و رطوبت ساختمان
– تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه نشت یاب
– رفع گرفتگی لوله با دستگاه های مخصوص
– نصب توالت فرنگی و اتصالات آن
– نصب سنگ توالت ایرانی
– تبدیل توالت ایرانی به توالت فرنگی
– سرویس توالت فرنگی و اتصالات آن
– تعویض کاسه توالت ایرانی
– نصب فلاش تانک توالت
– کلیه امور تاسیساتی ساختمان
– طوقه چینی و کول گذاری چاه
– باز و بست در چاه با کمترین خرابی
– رفع نم حمام و سرویس بهداشتی
– اتصال فاضلاب ساختمان به شبکه فاضلاب شهری
– لوله کشی فاضلاب ساختمان
– رفع گرفتگی توالت فرنگی و توالت ایرانی

و هزاران خدمات تاسیساتی دیگر که همه توسط متخصصین حرفه ای شرکت کاوه انجام می شود. در صورتی که نیاز به خدمات تاسیساتی ساختمان دارید حتما با ما تماس بگیرید و مشاوره رایگان دریافت کنید.

استفاده از تکنسین های ماهر و حرفه ای 

ما برای ارائه خدمات فنی و تاسیساتی خود مخصوصا خدمت لوله بازکنی از بهترین و مجرب ترین تکنسین ها و سرویس کاران تهرانی استفاده کرده ایم تا بتوانید علاوه بر ارائه خدمات فوری و ارزان، با کیفیت بالای خود رضایت شما را جلب کنید. برخی شرکت ها از کارگران و تکنسین های ناشی در کار استفاده می کنند که باعث می شود علاوه بر انجام نادرست کار، در نهایت به ساختمان و تاسیسات آن خسارت وارد آید. در حالی که ما در این کار از بهترین های لوله بازکنی استفاده کرده ایم.

کار های تاسیساتی ساختمان باید با دقت و تخصص بالا انجام شوند. در صورتی که یکی از کارگران یا تکنسین های لوله بازکنی کار خود را به درستی انجام ندهد ممکن است باعث وارد آمدن خسارت به لوله و سیستم لوله کشی ساختمان شود. در این صورت دیگر امکان حل مشکل وجود ندارد و باید به کلی لوله های فاضلاب را تعویض کرد. اما شرکت هایی که از متخصصین و تکنسین های ماهر استفاده می کنند کار خود را به خوبی انجام می دهند و خسارتی به لوله ها وارد نمی آورند.

زمانی که از دستگاه های مخصوص لوله بازکنی همچون فنر لوله بازکن و دستگاه تراکم هوا استفاده می شود حتما باید فردی عملیات لوله بازکنی را انجام دهد که تجربه و تخصص این کار را داشته باشد. در غیر این صورت ممکن است در کار مشکلی ایجاد شده و خسارت به لوله ها وارد شود. در عین حال اگر تکنسین لوله بازکنی تجربه چنین اموری را داشته باشد به راحتی مشکل لوله ها را کشف کرده و با بهترین روش برای رفع گرفتگی اقدام می کند. 

شماره تلفن های شرکت خدمات فنی کاوه

– لوله بازکنی شمال تهران: ۲۲۸۷۶۸۹۸
– لوله بازکنی شرق تهران: ۷۷۶۱۱۰۷۱
– لوله بازکنی غرب تهران و جاده های کرج: ۴۴۴۰۴۲۷۸
– لوله بازکنی جنوب تهران: ۵۵۶۹۱۰۸۹
– لوله بازکنی مرکز تهران: ۸۸۷۵۸۶۲۱
– مدیریت: ۰۹۱۲۶۵۱۰۱۷۰
– لوله بازکنی پرند :۰۹۱۰۰۵۵۰۰۷۰
– لوله بازکنی کرج :۰۹۱۹۲۹۰۵۴۳۶
– لوله بازکنی قم: ۰۹۱۲۶۵۱۰۱۷۰

شرکت خدمات فنی کاوه با بیش از ۱۵ سال تجربه فعال در زمینه خدمات فنی و تاسیساتی ساختمان همچون لوله بازکنی، تخلیه چاه، حفر چاه، رفع گرفتگی لوله، نصب توالت، تعویض کاسه توالت فرنگی، ساخت سرویس بهداشتی، از بین بردن بوی بد فاضلاب و هزاران خدمت فاضلابی دیگر که در صورت نیاز به آنها می توانید از طریق شماره های فوق آنها را به صورت ارزان و شبانه روزی دریافت کنید. تخلیه چاه های فاضلاب غرب تهران به صورت فوری انجام می شود.

آماده قرارداد با ارگانهای دولتی، بیمارستان ها، هتل ها، رستوران ها، کارخانجات و ….
جهت مشاوره و بازدید رایگان با ما تماس بگیرید