آموزش باز کردن چاه دستشویی با محلول شیمیایی چاه بازکن

آموزش باز کردن چاه دستشویی با محلول شیمیایی چاه بازکن

آموزش باز کردن چاه دستشویی با محلول شیمیایی چاه بازکن

به نظر می رسد گرفتن چاه توالت در نامناسب ترین زمان اتفاق می افتد. خوشبختانه در خیلی از موارد شما می توانید بدون پرداخت هیچ هزینه ای مشکل گرفتگی چاه و لوله توالت یا دستشویی را خودتان حل نمائید. مشکل اکثر این گرفتگی های چاه را می توانید با استفاده از یک … یا یک محلول تمیزکننده چاه خانگی که از آب داغ، جوش شیرین و سرکه تشکیل شده، حل نمائید. در گرفتگی های عمیق تر روشهای متفاوت دیگری وجود دارد. تخلیه چاه و لوله بازکنی کاوه امیدوار است با ارائه این مقاله آموزشی در ۷ قسمت شما عزیزان را در حل مشکل تخلیه چاه و لوله بازکنی کمک و یاری نماید.

روش ششم: استفاده از یک محلول شیمیایی چاه بازکن قوی

۱- یک محلول شیمیایی چاه بازکن از بازار تهیه کنید:

از این راه حل بعنوان یکی از آخرین چاره های کار استفاده کنید! زیرا این نوع مواد شیمیایی برای انسان ها و دام و طیور بسیار سمی، برای لوله ها خورنده و برای محیط زیست بسیار مضر هستند!

۲- توجه داشته باشید که اگر گرفتگی چاه یا لوله شما توسط شیئی سخت که گیر کرده اتفاق افتاده است از این روش استفاده نکنید و سراغ دیگر روش های ذکر شده در سری مقالات آموزش تخلیه چاه و آموزش لوله بازکنی دستشویی که توسط تخلیه چاه و لوله بازکنی کاوه ارائه شده بروید.

لوله بازکنی دستشویی با محلول شیمیایی چاه بازکن

۳- مقداری مشخص از محلول شیمیایی چاه بازکن را به داخل توالت یا دستشویی بریزید:

دقت کنید که مقدار و دستورالعمل این کار را مطابق آنچه بر روی بسته بندی درج شده است، انجام دهید. سپس به سرعت دریچه را بگذارید تا گازهای سمی، فضای اطراف را آلوده نکند. همچنین اطمینان حاصل کنید که هواکش محیط روشن باشد تا عمل تهویه هوا بخوبی و بسرعت انجام گیرد. همچنین مواظب باشید این مواد شیمیایی با پوست شما تماس پیدا نکند!

اگر مشکل رفع نشد با تخلیه چاه و لوله بازکنی کاوه همراه باشید تا روش هفتم و آخرین روش را در مقاله بعد به شما عزیزان معرفی نمائیم. با تشکر از این که با ما همراه بودید.

 

4 دیدگاه در “آموزش باز کردن چاه دستشویی با محلول شیمیایی چاه بازکن

 1. سجاد

  سلام من امشب فرش اشپزخونه رو میخواستم بشویم اما همون اولی که اب باز کردم دیدم ابها تو چاه نمیره چاه باز کن اکتیو ریختم خیلی بهتره شده ولی وقتی توی ظرفشویی ظرف میشویم یکدفعه که مقدار اب زیادی به عنوان مثال آب یک پارچ رو داخل ظرف شویی خالی میکنم اب از چاه پایینی آشپزخونه میزنه بیرون لطفا راهنمایی کنید.ممنونم

  1. aqabaqeri نویسنده نوشته

   لوله اصلی گرفتگی جزئی داره که بافنر زدن حل میشه. ازفنر استفاده نکنید مشکلش حل نمیشه

 2. سوسن

  سلام چاه دستشویی آب میریزی داخل چاه خوب نمی رفت ولی میشد استفاده کرد و وقتی حموم استفاده میکنیم اب دستشویی میاد بالا ویا وقتی ظرف شویی ظرف می شوریم لوله بازکن اومد فنر انداخت گفت ریشه درخت اومد رشد کرده حالا خوب نشده چیکار کنیم؟؟هم ریشه خشک بشه وچاه هم باز بشه

 3. قاسمی

  سلام
  مشکل سرویس فرنگی خونه ما خیلی زیاد شده تقریبا هر بار که استفاده می کنیم میگیره ،بنظرتون مشکلش چیه واقعا کلافه کرده
  چیکار کنیم؟
  ممنونم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code