روش باز کردن گرفتگی لوله با تهیه یک محلول لوله بازکن خانگی

روش باز کردن گرفتگی لوله با تهیه یک محلول لوله بازکن خانگی

روش باز کردن گرفتگی لوله با تهیه یک محلول لوله بازکن خانگی

اگر شما هم با گرفتگی لوله های فاضلاب مشکل دارید و به طور مداوم لوله های شما دچار گرفتگی می شوند، پس حتما باید این مطلب را بخوانید تا روش ساخت محلول لوله بازکن خانگی و رفع گرفتگی لوله به وسیله آن را بیاموزید. در این آموزش مراحل ساخت محلول آموزش داده می شود و پس از آن یک یک مراحل رفع گرفتگی لوله به صورت تصویری برای شما ارائه می شود.

گرفتگی لوله چندان خوشایند نیست چراکه علاوه ایجاد کثیفی و آلودگی در خانه، باعث انتشار بوی نامطبوع در منزل هم می شود. زمانی که یکی از لوله های فاضلاب خانه می گیرد همه به این فکر می افتند که با کدام لوله بازکنی تماس بگیریم. در حالی که نیازی به تماس با لوله بازکنی نیست و می توانید خودتان لوله بازکن خود باشید. به کمک محلول های خانگی لوله بازکنی شما خودتان لوله بازکن خودتان خواهید بود.

اگرچه رفع گرفتگی لوله کار آسانی نیست و شرکت های خدمات فنی و لوله بازکنی با متخصصین و سرویس کاران باتجربه اقدام به رفع گرفتگی لوله می کنند اما این به معنی آن نیست که شما نمی توانید گرفتگی لوله های خود را رفع کنید. به کمک آموزش های کامل می توانید از روش های نه چندان پیچیده لوله بازکنی سر در بیاورید و با گرفتگی لوله ها مقابله کنید.

آموزش ساخت محلول لوله بازکنی در خانه

برای باز کردن گرفتگی لوله ها و رفع انواع گرفتگی ها روش وجود دارد. همه روش ها قابل انجام در خانه نیست اما روش هایی وجود دارد که می توان به وسیله آنها گرفتگی ها را در خانه رفع کرد. رفع گرفتگی لوله در خانه کار سختی نیست. تنها لازم است روش های آن را به خوبی یاد گرفته و سپس با دقت آنها را اجرا نمود.

همچنین برای باز کردن گرفتگی لوله نیازی به استفاده از محلول های شیمیایی نیست. چون روش های خانگی و بدون خطر می توانند گرفتگی ها را رفع کنند و به همین دلیل نیازی به محلول لوله بازکنی ندارید. محلول های خانگی علاوه بر این که ساده هستند و به راحتی ساخته می شوند، بی خطر نیز می باشند و برای ساکنین مشکلی ایجاد نمی کنند.

پس از ارائه توضیحات کلی در این خصوص بهتر است به موضوع اصلی یعنی باز کردن گرفتگی لوله با محلول خانگی بپردازیم. در این روش می خواهیم با استفاده از مواد اولیه خانگی و بی خطر یک لوله بازکن حرفه ای و موثر تولید کنیم که گرفتگی لوله ها به وسیله آن باز شود. در ادامه مراحل ساخت و استفاده از این لوله بازکن خانگی ذکر شده است.

اگر فکر می کنید توالت خانه به سختی گرفته است و با باز کردن آب و ریختن محلول گرفتگی آن باز نمی شود، بهتر است از این روش برای باز کردن آن استفاده کنید. استفاده از محلول خانگی این ویژگی را دارد که بدون صرف هزینه، گرفتگی را رفع می کند.

۱- نصف گالن آب گرم تهیه کنید

مایه اصلی در این روش لوله بازکنی آب گرم است. از آب جوش یا آب گرم برای ساخت لوله بازکن خانگی و رفع گرفتگی لوله ها استفاده می کنیم. پس برای شروع، نیم گالن آب را گرم کنید تا محلول حاضر شود. همانطور که می دانید آب گرم خاصیت شویندگی دارد. بنابراین استفاده از آن برای رفع گرفتگی لوله هم بسیار کارساز است.

ساخت محلول خانگی لوله بازکنی

۲- یک فنجان جوش شیرین و دو فنجان سرکه داخل کاسه توالت بریزید

زمانی که آب جوش حاضر شد، باید به کمک آن یک محلول خانگی ایجاد کنید. با ترکیب آب گرم، جوش شیرین و سرکه محلول خانگی شما حاضر می شود. می توانید به جای ترکیب مواد، ابتدا جوش شیرین و سرکه را داخل کاسه توالت خالی کنید و منتظر بمانید که آب گرم شود. جوش شیرین و سرکه یک ترکیب شیمیایی و اسیدی را ایجاد می کنند که باعث می شود موانع و گرفتگی های چاه و لوله رفع شود. بدانید که ترکیب اینها با هم باعث می شود خاصیت اسیدی دو چندان شده و صدای فش فش زیادی توسط آنها تولید شود.

آموزش تخلیه چاه و لوله بازکنی

۳- آب گرم را داخل کاسه توالت بریزید

پس از ریختن دو اسید خانگی داخل توالت، باید آب جوش را در کاسه توالت بریزید. سعی کنید آب داغ را از نزدیک ترین فاصله داخل کاسه توالت خالی کنید. اگر آب جوش است مراقب باشید سبب شکستن سنگ توالت نشود.

لوله بازکنی با محلول خانگی

۴- اجازه دهید محلول یک شب بماند

پس از ریختن همه مواد داخل توالت، بگذارید مواد تا صبح فردا باقی بمانند. باقی ماندن محلول در کاسه توالت سبب می شود مواد اسیدی با گرفتگی ها تماس مداوم پیدا کنند و پس از گذشت زمان اثر خود را روی آنها بگذارند. وقتی صبح از خواب بیدار شوید، با توالت باز شده مواجه خواهید شد. در صورتی که گرفتگی سخت باشد و صبح همچنان پابرجا باشد، به ناچار باید از روش های دیگر لوله بازکنی استفاده کنید. با این حال به نظر می رسد این روش برای باز کردن گرفتگی های ساده بسیار مفید است.

تاکید می کنیم که رفع گرفتگی لوله با استفاده از مواد غیرشیمیایی و طبیعی زمانی کارساز است که گرفتگی داخل لوله سختی نباشد. مثلا گرفتگی به خاطر وجود فضولات داخل لوله توالت با این روش به خوبی رفع می شود. 

به هر حال در صورتی که مشکلی در این خصوص داشتید، می توانید با ما تماس گرفته و آن را در میان بگذارید تا از مشاوره رایگان بهره مند شوید. برای رفع گرفتگی های سخت و مشکل ساز می توانید از خدمات لوله بازکنی و رفع گرفتگی کاوه هم استفاده کنید. سرویس کاران حرفه ای و با تجربه ما در هر ساعت از شبانه روز در خدمت شما هستند.  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code