لوله بازکنی صادقیه

شرکت خدمات فنی کاوه با تجربه ای ده ساله در لوله بازکنی، تخلیه چاه و خدمات فنی این افتخار را دارد که با استفاده از نیروهای باسابقه و دستگاه های جدید آماده خدمت رسانی به همشهریان تهرانی مخصوصا ساکنین صادقیه می باشد. لوله بازکنی صادقیه به همراه دیگر خدمات فاضلابی را از ما بخواهید. لوله بازکن های حرفه ای و باتجربه ما بصورت صد درصد تضمینی گرفتگی لوله های فاضلاب را باز می کنند و به شما اطمینان می دهند که دیگر هیچ اثری از گرفتگی در لوله باقی نخواهد ماند. همشهریان ساکن منطقه صادقیه از جمله ساکنین خیابان ستارخان و میدان اول و دوم صادقیه و همچنین دیگر خیابانها و فرعی های محله صادقیه در صورت گرفتگی لوله با ما تماس بگیرند تا با دستگاه های حرفه ای و جدید لوله بازکنی همچون فنر مخصوص لوله بازکنی، رفع گرفتگی لوله و توالت را برای آنها به ارمغان آوریم.

ما در حوزه توالت و شبکه فاضلاب هم خدماتی داریم که نصب توالت ایرانی و فرنگی، تعمیرات توالت، سرویس کردن اتصالات توالت فرنگی، اتصال به شبکه فاضلاب شهری، تخلیه چاه و … از جمله این خدمات می باشند که تنها با یک تماس شما، در کمتر از نیم ساعت درب منزل شما حاضر شده و قابل ارائه می باشند. ما برای رفع مشکل تاسیساتی شما نیروهایی ماهر استخدام کرده ایم.

لوله بازکنی صادقیه با قیمت ارزان

همشهریان و ساکن عزیز تهرانی مخصوصا کسانی که در محله­ صادقیه از جمله خیابان ستارخان، سازمان آب و فلکه اول و دوم صادقیه زندگی می کنند، چه از محله های قدیم قرار گرفته رد منطقه­ ی ۲ تهران و چه از محله های جدید که باشند ما برای آنها لوله بازکنی ارزان انجام می دهیم. زیر تعرفه بازار و با قیمتی باورنکردنی که به صورت کاملا اصولی و استاندارد انجام می شود. نگران هیچ چیز نباشید و فقط با مشاهده گرفتگی لوله ما تماس بگیرید. ما برای حل تمام مشکلات تاسیساتی و فاضلابی راه حل های استاندارد و ارزانی داریم.

اگر در آشپزخانه دچار مشکل شده اید و یا موردی در لوله فاضلاب حمام وجود دارد، و یا این که کفشورهای شما دچار گرفتگی شده و یا سیستم لوله کشی فاضلاب ساختمان اشکال پیدا کرده می توانید همه این موارد را به ما بسپارید تا برای شما آنها را با قیمتی ارزان انجام دهیم. دیگر لازم نیست هزینه آنچنانی برای یک عملیات ساختمانی یا تاسیساتی صرف کنید. شرکت کاوه عملیات های مختلف را با قیمت های پایین ارائه می دهد.

ارائه خدمات فوری در محلات صادقیه

اگر مشاهده کردید که آب لوله ها پایین نمی رود و آب داخل سینک یا روشویی باقی مانده است پس معلوم می شود که مشکلی در داخل لوله ها یا سیفون ظرفشویی ایجاد شده است که باعث می شود روند طبیعی مشکل آب انجام نشود. در چنین مواقعی اکثرا گرفتگی لوله یا سیفون مشکل اصلی است که علت آن نیز ایجاد رسوب در دیواره لوله می باشد. اگر شاهد چنین مشکلی بودید هم خودتان می توانید مشکل را حل کنید و هم می توانید با ما تماس بگیرید.

اگر مشکل در توالت یا کفشورها بود دیگر باید با ما تماس بگیرید تا با استفاده از فنر لوله بازکنی مشکل را حل کنیم. چون گرفتگی های توالت مربوط به سیفون توالت یا لوله آن است و علت گرفتگی هم اکثرا فضولات می باشد. به همین دلیل شما توانایی رفع آن گرفتگی را ندارید و برای باز کردن آن باید از فنر مخصوص استفاده کرد. اگر هم در آپارتمان زندگی می کنید و گرفتگی مربوط به واحدهای دیگر است، باز هم ما امکان رفع گرفتگی آن را داریم. با استفاده از فنرهای بلند لوله بازکنی گرفتگی های ایجاد شده در عمق لوله ها نیز قابل باز کردن می باشند. 

ما به شما اطمینان می دهیم که در عملیات لوله بازکنی به هیچ عنوان از محلولهای شیمیایی خطرناک استفاده نم کنیم. اگر به هر صورتی نیاز به استفاده از محلول باشد ما از محلول های مخصوص لوله بازکنی یا پودر لوله بازکن استفاده می کنیم که هم بی خطر بوده و هم خسارتی به لوله های شما وارد نمی کند. به علاوه این که این محلول و پودرها قیمت ارزانی دارند و باعث می شوند هزینه لوله بازکنی شما بالا نرود.

در پایان لازم به ذکر است که شرکت کاوه از جمله شرکتهای فعال لوله بازکنی در تهران است که عملیات های فنی و لوله بازکنی را در صادقیه و محلات آن انجام می دهد. ما در انجام وظایف خود تلاش می کنیم که کمترین هزینه را بر مشتری تحمیل کنیم و سعی داریم بهترین خدمات را به آنها ارائه کنیم.

شرکت خدمات فنی کاوه با شعار لوله بازکنی کاوه افتخار دارد که سالیان زیادی است که در حوزه لوله بازکنی و خدمات فنی و تاسیساتی ساختمان با محوریت آب و فاضلاب در تهران فعال بوده و به شهروندان تهرانی خدمت رسانی نموده است. ما برای رفع گرفتگی های لوله در تهران و حومه ارزش قائل هستیم و برای لوله بازکنی حومه تهران تمام تلاش خود را متمرکز نموده ایم. اگر تنها یک بار از خدمات ما استفاده کنید قطعا متوجه تفاوت کاوه با دیگر شرکت های خواهید شد.

شماره تلفن های شرکت خدمات فنی کاوه

– لوله بازکنی شمال تهران: ۲۲۸۷۶۸۹۸
– لوله بازکنی شرق تهران: ۷۷۶۱۱۰۷۱
– لوله بازکنی غرب تهران و جاده های کرج: ۴۴۴۰۴۲۷۸
– لوله بازکنی جنوب تهران: ۵۵۶۹۱۰۸۹
– لوله بازکنی مرکز تهران: ۸۸۷۵۸۶۲۱
– مدیریت: ۰۹۱۲۶۵۱۰۱۷۰
– لوله بازکنی پرند :۰۹۱۰۰۵۵۰۰۷۰
– لوله بازکنی کرج :۰۹۱۹۲۹۰۵۴۳۶
– لوله بازکنی قم: ۰۹۱۲۶۵۱۰۱۷۰

شرکت خدمات فنی کاوه با بیش از ۱۵ سال تجربه فعال در زمینه خدمات فنی و تاسیساتی ساختمان همچون لوله بازکنی، تخلیه چاه، حفر چاه، رفع گرفتگی لوله، نصب توالت، تعویض کاسه توالت فرنگی، ساخت سرویس بهداشتی، از بین بردن بوی بد فاضلاب و هزاران خدمت فاضلابی دیگر که در صورت نیاز به آنها می توانید از طریق شماره های فوق آنها را به صورت ارزان و شبانه روزی دریافت کنید. تخلیه چاه های فاضلاب غرب تهران به صورت فوری انجام می شود.

آماده قرارداد با ارگانهای دولتی، بیمارستان ها، هتل ها، رستوران ها، کارخانجات و ….
جهت مشاوره و بازدید رایگان با ما تماس بگیرید