خدمات ۲۴ ساعته – مشاوره و بازدید رایگان

رفع گرفتگی لوله فاضلاب حیاط با دستگاه

لوله بازکنی شرق تهران

رفع گرفتگی لوله فاضلاب حیاط با دستگاه

در صورتی که مشکل گرفتگی و انسداد لوله فاضلاب در مناطق شرق تهران دارید به شما توصیه اکید می شود برای رفع مشکل با شماره لوله بازکنی شرق تهران (۰۹۱۲۶۵۱۰۱۷۰) تماس بگیرید. پس از تماس متخصصین شرکت شما را در جهت رفع مشکل راهنمایی می کنند و در صورت نیاز به لوله بازکنی سریعا نزدیک ترین سرویس کار و تکنسین لوله بازکنی که در منطقه حاضر است به محل اعزام می شود.

شماره تماس۰۹۱۲۶۵۱۰۱۷۰
ساعت کارشبانه روزی، ۷ روز هفته
محل اعزامنزدیک ترین لوله بازکن محدوده
میزان کثیف کاریکمترین میزان کثیفی
میزان تخریببدون تخریب و خرابکاری
میزان تخصص سرویس کاربالاترین تخصص و تجربه در کار
روش کارعموما از فنر لوله بازکنی
ضمانت کیفیتدارد
زیر نظر اتحادیهبله
قیمتبهترین قیمت در میان همکاران

ما برای لوله بازکنی در تمام مناطق تهران از جمله مناطق شرق تهران از حرفه ای ترین سرویس کاران استفاده می کنیم که تجربه زیادی در امور فنی و لوله بازکنی دارند و می توانند انواع گرفتگی های لوله فاضلاب را با روشی مناسب و سریع باز کنند. از این جهت می توانیم گرفتگی لوله را در کمترین زمان و با کمترین خرابی و کثیف کاری برای شما انجام دهیم. لوله بازکنی ما صد درصد تضمینی است و با ضمانت کیفیت ارائه می شود. پس از پایان کار لوله باز شده را با ضمانت از لوله بازکن تحویل می گیرید.

شماره تماس لوله بازکنی شرق تهران

شرکت خدمات فنی و تاسیسات کاوه یکی از بهترین و قدیمی ترین شرکت های لوله بازکنی شرق تهران است که خدمات لوله بازکنی ارزان و فوری آن به صورت تلفنی قابل دریافت است. ما برای آرامش خاطر همشهریان و مشتریان قدیمی خود شماره تماس های اختصاصی را برای درخواست لوله بازکنی در شرق تهران در نظر گرفته ایم که به صورت تمام وقت آماده پاسخگویی به درخواست های شما می باشند.

شماره لوله بازکنی شرق تهران۷۷۶۱۱۰۷۱
شماره لوله بازکنی کل تهران۰۹۱۲۶۵۱۰۱۷۰

در بخش بالا دو شماره تماس اختصاصی شرکت کاوه قابل مشاهده است. یکی شماره تماس اختصاصی لوله بازکنی غرب تهران (شماره ثابت) و دیگری شماره تماس اختصاصی برای درخواست لوله بازکنی در کل تهران (شماره همراه). برای درخواست لوله بازکنی در محله های غربی تهران می توانید از هر دو شماره استفاده کنید و درخواست لوله بازکنی خود را به این شماره ها اعلام نمایید.

شرکت خدمات فنی کاوه با بکارگیری سرویسکاران حرفه ای و با تجربه و ارائه خدمات تاسیسات فنی و لوله بازکنی در تهران و حومه آن توانسته یکی از معتبرترین شرکت های حوزه لوله بازکنی در تهران شده و اکنون به صورت ارزان و فوری خدمات لوله بازکنی ارائه نماید. رضایت و اعتماد شما مشتریان عزیز باعث دلگرمی ما بوده و ما را در ارائه بهتر خدمات یاری می کند. اکنون جهت تشکر و قدردانی از شما مشتریان عزیز خدمات ویژه و فوری را به صورت عمومی و ارزان در تمام مناطق تهران ارائه می کنیم.

ما خدمات لوله بازکنی را در ۷ روز هفته (حتی روزهای تعطیل) و صورت ۲۴ ساعته ارائه می کنیم. از این جهت جای هیچ نگرانی برای شما وجود ندارد اگر در نیمه شب مشکل گرفتگی لوله پیدا کردید. در این زمان های خاص کیفیت خدمات ما افت نمی کند. ما از تکنسین آنکال و شیفت استفاده می کنیم تا اگر در هر یک از مناطق تهران گرفتگی لوله ایجاد شد سریعا تکنسین مورد نظر به منطقه اعزام شده و گرفتگی را باز کند.

روش های تضمینی برای باز کردن انواع گرفتگی لوله

همه ما وقتی با گرفتگی لوله فاضلاب در توالت، آشپزخانه، حمام و بخش های دیگر ساختمان مواجه می شویم به دنبال این هستیم که با ساده ترین راه لوله را باز کنیم و به نوعی از شر گرفتگی لوله خلاص شویم. در حالی که خیلی از مواقع عملا چنین اتفاقی رخ نمی دهد و ما نمی توانیم با یک روش مناسب و تضمینی گرفتگی لوله را خودمان باز کنیم. در نهایت هم ناچار می شویم با چاه بازکن یا شرکت لوله بازکنی تماس بگیریم و از آنها بخواهیم که بیایند و گرفتگی را باز کنند.

از این روی همه مان از گرفتگی لوله خاطره بدی داریم و وقتی کوچکترین گرفتگی در لوله فاضلاب ایجاد می شود به شدت عصبانی و ناراحت می شویم. اما واقعیت این است که ما برای باز کردن گرفتگی لوله ها نباید از هر روشی استفاده کنیم بلکه باید دنبال روش های حرفه ای تضمین شده باشیم که بتوان به کمک آنها گرفتگی را رفع کنیم.

لذا در ادامه چند مورد از روش های تضمین شده برای باز کردن گرفتگی لوله ها را ذکر کرده ایم که توسط حرفه ای های صنعت لوله بازکنی به ما توصیه شده اند.

 • تلمبه زنی با چاه بازکن دستی
 • فنی زنی با فنر خانگی (فنر دستی)
 • استفاده از روش های ابداعی
 • استفاده از فنر دریلی

از میان روش های فوق استفاده از تلمبه چاه بازکن یکی از بهترین و کم هزینه ترین روش های لوله بازکنی است که در بخش بعدی روش کار با آن آموزش داده شده است.

تلمبه زنی با چاه بازکن دستی؛ لوله بازکنی ساده و کم هزینه

اولین وسیله ای که می تواند شما را در مواجهه با بیشتر گرفتگی ها کمک کند چاه بازکن دستی است. همان قطعه پلاستیکی و نرم که یک دسته روی آن است و در خیلی از خانه های قدیمی دیده می شود.

باز کردن گرفتگی فاضلاب با چاه بازکن دستی

چاه بازکن پلاستیکی را اصلا نباید دست کم بگیرد. با این وسیله ساده می توان خیلی از گرفتگی های ایجاد شده در انواع لوله های فاضلاب (البته نه همه گرفتگی ها) را به راحتی باز کرد. مخصوصا گرفتگی سینک ظرفشویی و کفشورها خوراک این دستگاه خانگی لوله بازکنی است.

۱- یک عدد چاه بازکن با اندازه مناسب تهیه کنید

خب مرحله اول خیلی واضح است. برای شروع کار باید یک عدد چاه بازکن داشته باشید. ولی نکته مهمش این است که اندازه چاه بازکن باید متناسب با لوله فاضلاب یا به عبارت بهتر دهانه لوله فاضلاب باشد. اگر گرفتگی در روشویی یا سینک ظرفشویی از نوع قدیمی (که دهانه فاضلاب کوچکی دارد) است چاه بازکن کوچک برای شما مناسب است.

اگر ظرفشویی نوع جدید باشد طبیعتا دهانه فاضلابی آن بزرگ است و نیاز به چاه بازکن بزرگ دارید. اگر هم گرفتگی در کفشور باید گرچه دهانه آن کوچک است اما ممکن است گرفتگی آن کمی شدید باشد و چاه بازکن های کوچک توان باز کردن آن را نداشته باشد. از این جهت بهت است یک چاه بازکن بزرگ فراهم کنید. گرفتگی توالت هم که کلا وضعیت فرق می کند و نیاز به چاه بازکن خیلی بزرگ دارد. ضمن این که ممکن است گرفتگی توالت اصلا با چاه بازکن رفع نشود.

۲- چاه بازکن را روی دهانه لوله فاضلاب قرار دهید

از اینجا به بعد آموزش تخصصی لوله بازکنی شروع می شود! باید چاه بازکن را روی دهانه لوله فاضلاب قرار دهید. قرار است با فشار شما هوای داخل چاه بازکن به داخل لوله فشار وارد کند و گرفتگی ها را باز کند.

۳- دهانه چاه بازکن را کاملا به سطح بچسبانید

برای این که چاه بازکن بتواند گرفتگی لوله را به خوبی باز کند و به عبارتی فشار خوبی به گرفتگی داخل لوله ها وارد آورد باید چاه بازکن به خوبی روی سطح بچسبد و هیچ فاصله و درزی میان این دو وجود نداشته باشد. در غیر این صورت با اولین فشار، هوا از درزهای موجود خارج می شود.

۴- به صورت عمودی به دسته فشار وارد کنید

باید به صورت عمودی و در راستای دسته به آن فشار وارد کنید تا هوای داخل چاه بازکن به داخل لوله خالی شود. بعد از انجام این کار چاه بازکن فشرده می شود.

۵- چاه بازکن را جدا کنید و مجدد مرحله قبل را انجام دهید

حالا باید چاه بازکن را از سطح جدا کنید تا دهانه آن به حالت عادی برگردد و داخل آن هوا وارد شود. سپس مجدد مرحله قبل را انجام دهید. با چند بار انجام صحیح مراحل فوق باید تغییر را در لوله فاضلاب وضعیت عبور آب و فاضلاب مشاهده کنید.

چرا نمی توانم با چاه بازکن گرفتگی لوله را باز کنم؟

با انجام مراحل فوق قاعدتا باید گرفتگی لوله شما باز شود. یعنی در خیلی از موارد گرفتگی ها باز می شود. در غیر این صورت دو حالت وجود دارد.

– عدم انجام صحیح مراحل

اولین عامل که باعث می شود نتوانید با چاه بازکن گرفتگی لوله را باز کنید عدم دقت روی موارد ذکر شده و انجام نادرست مراحل است. البته مراحل ذکر شده پیچیدگی چندانی ندارد اما مرحله ۳ نیاز به دقت دارد. ممکن است علت خروج هوا از کناره های چاه بازکن باشد که باید هنگام انجام کار به آن توجه کنید.

– سخت بودن گرفتگی

دومین عاملی که باعث می شود شما و هر فرد دیگری (حتی تکنسین لوله بازکنی) نتوانید گرفتگی را با چاه بازکن دستی باز کنید سخت بودن گرفتگی لوله است. در ابتدای این بخش هم ذکر شد که این وسیله توانایی باز کردن همه گرفتگی ها را ندارد. اصولا این وسیله اصلا برای باز کردن گرفتگی های سخت ساخته نشده است.

باز کردن گرفتگی روشویی با چاه بازکن دستی

در اینجا در مورد گرفتگی هایی که می توان آنها را با چاه بازکن باز کرد کمی توضیح می دهیم. بیشتر گرفتگی های سینک ظرفشویی و روشویی با چاه بازکن قابل رفع هستند. البته تا زمانی که لوله کلا بسته نشده باشد. اگر فاضلاب سینک کلا مسدود شده باشد چاه بازکن شاید مسیر را باز کند اما موقتی است.

گرفتگی کفشور اگر با آشغال، دستمال کاغذی، برگ درخت و این چیزها باشد با چاه بازکن قابل رفع است. گرفتگی توالت اگر به خاطر تجمع مدفوع باشد احتمالا باز نمی شود. گرفتگی هایی که با سنگ، خاک، آجر و اشیاء سقوط کرده داخل لوله ایجاد شده باشد با چاه بازکن باز نمی شود!

در ویدیوی فوق مشاهده می کنید که برای باز کردن گرفتگی کفشور حمام از فنر لوله بازکنی (ژنراتور) استفاده می شود.

لوله بازکنی شرق تهران شامل چه محله هایی می شود؟

مجموعه خدمات فنی کاوه در تمام مناطق تهران بالاخص در شرق تهران خدمات لوله بازکنی ارائه می کند. با این حال برا رفاه حال مشتریان در مناطق مختلف خدمات ویژه و فوری همان منطقه را در نظر گرفته ایم. لذا ساکنین همه محله ها و خیابان های شرق تهران از این پس می توانند از لوله بازکنی شرق تهران مجموعه کاوه به صورت فوری و شبانه روزی استفاده کنند. لوله بازکنی شرق تهران محله های زیر را شامل می شود.

نارمکتهرانپارس
تهران نوحکیمیه
شمیران نوهنگام
دلاورانسراج
میدان امام حسینپیروزی
پاسداراندماوند
نظام آبادمجیدیه

مناطق و محله های معرفی شده در بالا صرفا به دلیل اطلاع شما با حدود جغرافیایی خدمات لوله بازکنی ما در شرق تهران معرفی شده اند. طبیعتا لوله بازکنی غرب تهران شرکت محدود به مناطق فوق نیست و تمام خیابان ها و فرعی های مناطق فوق را هم تحت پوشش قرار می دهد.

باز کردن گرفتگی توالت فرنگی

در نظر داشته باشید که شرکت های زیادی خدمات لوله بازکنی شرق تهران ارائه می کنند اما خدمت ما با دیگران کمی متفاوت است. لوله بازکنی شرق تهران شرکت کاوه با سرعت بالا، تعرفه اتحادیه و قیمت پایین تر از همکاران و مهم تر از همه کار تضمینی انجام می شود. کار تضمینی به این معنی که پس از باز کردن لوله دیگر به این زودی گرفتگی ایجاد نخواهد شد.

دیگر خدمات ما در شرق تهران

ما به عنوان یکی از حرفه ای ترین شرکت های فعال در حوزه لوله بازکنی و تخلیه چاه در تهران با ده سال سابقه کار در این حوزه علاوه بر لوله بازکنی خدمات فاضلابی متنوعی را در سبد خدمات خود داریم. از لوله بازکنی و تخلیه چاه گرفتگی تا رفع بوی بد و نشت گیری آب و فاضلاب. برخی از این خدمات عبارتند از:

 • اتصال لوله کشی فاضلاب به شبکه فاضلاب شهری
 • انجام کلیه امور تاسیساتی ساختمانی از جمله لوله کشی آب فاضلاب
 • نصب سیفون توالت و تعمیر آن
 • نصب و تعمیر توالت ایرانی و توالت فرنگی
 • از بین بردن بوی فاضلاب از توالت آپارتمان
 • لوله بازکنی آپارتمان با کمترین کثیفی
 • لوله کشی فاضلاب ساختمان طبق اصول فنی و مهندسی
 • رفع گرفتگی چاه توالت با روشی ساده و قیمتی ارزان
 • بیرون آوردن اشیا قیمتی از چاه توالت
 • لوله بازکنی با فنر لوله بازکنی و سرفنر فولادی
 • رفع گرفتگی روشویی و کفشور حیاط

و صدها خدمت دیگر که تمام آنها در مجموعه خدمات شرکت کاوه قرار دارد. پیشنهاد می کنیم کارهای تاسیساتی ساختمان خود را به کسی نسپارید. چراکه برخی تاسیساتی ها ناشی علاوه بر این که تعرفه بالایی دارند، به خانه شما خسارت وارد می کنند و مشکل را حل نمی کنند. تکنسین های باتجربه ما تمام تلاش خود را برای حل مشکل شما به کار می گیرند. به همین دلیل به سرعت مشکل شما حل خواهد شد.

در پایان به شما توصیه می شود برای رفع گرفتگی لوله فاضلاب در مناطق شرق تهران از سرویس کاران با تجربه و حرفه ای ما کمک بگیرید تا علاوه بر این که عملیات رفع گرفتگی لوله به سرعت و به صورت استاندارد انجام شود، هزینه کمتری نیز بر دوش شما قرار گیرد و در نهایت قیمت تمام شده کار پایین باشد. ما در تمام مناطق تهران فنی کار حرفه ای داریم و در صورت تماس شما نزدیک ترین فنی کار را برای حل مشکل اعزام می کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *