خدمات ۲۴ ساعته – مشاوره و بازدید رایگان

باز کردن شیروانی با دستگاه فنر لوله بازکنی

لوله بازکنی غرب تهران

باز کردن شیروانی با دستگاه فنر لوله بازکنی

اگر در لوله فاضلاب ساختمان شما گرفتگی ایجاد شده و ساکن غرب تهران هستید از طریق شما تماس لوله بازکنی غرب تهران (۰۹۱۲۶۵۱۰۱۷۰) با ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم. مشاورین ما در ابتدا شما را راهنمایی می کنند و اگر نیاز به اعزام تکنسین لوله بازکنی باشد نزدیک ترین فرد حاضر در محدوده شما جهت رفع گرفتگی سریعا به محل اعزام می شود.

شماره تماس۰۹۱۲۶۵۱۰۱۷۰
ساعت کارشبانه روزی، ۷ روز هفته
محل اعزامنزدیک ترین لوله بازکن محدوده
میزان کثیف کاریکمترین میزان کثیفی
میزان تخریببدون تخریب و خرابکاری
میزان تخصص سرویس کاربالاترین تخصص و تجربه در کار
روش کارعموما از فنر لوله بازکنی
ضمانت کیفیتدارد
زیر نظر اتحادیهبله
قیمتبهترین قیمت در میان همکاران

ما برای لوله بازکنی منازل مشتریان از باتجربه ترین سرویسکاران فنی خود که دارای تجربه و سابقه امور فنی ساختمان هستند استفاده می کنیم. تکنسین های ما با انواع گرفتگی لوله ها آشنا هستید و می توانند در زمان کوتاهی با روشی مناسب گرفتگی لوله را باز کنند. ضمنا در نظر داشته باشید که کیفیت لوله بازکنی ما کاملا تضمین شده است لذا لوله بازکن در پایان کار لوله باز شده را با ضمانت به شما تحویل می دهد.

شماره تماس لوله بازکنی غرب تهران

شرکت خدمات فنی و تاسیسات کاوه افتخار دارد که یکی از قدیمی ترین خدمت گذاران قدیمی و با تجربه شما در امور فنی و لوله بازکنی در تهران است که برای آسایش خاطر شما همشهریان عزیز شماره تماس های اختصاصی لوله بازکنی در غرب تهران را آماده پاسخگویی به درخواست های لوله بازکنی شما عزیزان در محدوده غرب تهران قرار داده است.

شماره موبایل لوله بازکنی غرب تهران۰۹۱۲۶۵۱۰۱۷۰
شماره تلفن لوله بازکنی غرب تهران۴۴۴۰۴۲۷۸

مشاهده می کنید که در جدول بالا دو شماره تماس اختصاصی برای لوله بازکنی محدوده غرب تهران ارائه شده است. یک شماره موبایل که مخصوص تمام مناطق تهران از جمله منطقه غرب تهران است و یک شماره تلفن ثابت که به صورت اختصاصی پاسخگوی درخواست لوله بازکنی ساکنین محترم محدوده غرب تهران می باشد. در صورت تمایل می توانید با هر دو شماره برای درخواست لوله بازکنی در تمام محله های غرب تهران استفاده کنید.

شرکت خدمات فنی کاوه در زمره شرکت های قدیمی تاسیسات فنی در تهران است که بسیاری از خدمات فنی و تاسیساتی از جمله لوله بازکنی و رفع گرفتگی لوله در تهران را انجام می دهد. ما طی سال ها فعالیت خالصانه و مشتری مدارانه توانسته ایم رضایت حداکثری مشتریان را کسب نموده و برای خود اعتبار روز افزون کسب نماییم. اکنون به پاس قدردانی از شما همراهان همیشگی ما خدمات لوله بازکنی در تهران را به صورت ارزان و فوری به صورت عمومی ارائه می کنیم.

خدمات لوله بازکنی ما به صورت ۲۴ ساعته آن هم در ۷ روز هفته و روزهای تعطیل ارائه می شود. در ساعات روز ما از تکنسین های حرفه ای تهرانی که در مناطق مختلف تهران فعالیت دارند استفاده می کنیم. اما در ساعات شب که طبیعتا نیاز به لوله بازکنی کمتر است تکنسین آنکال یا شیفت عملیات های لوله بازکنی را انجام می دهد. یعنی برای ساعات شب یا روزهای تعطیل تکنسین های شیفت یا آنکال ما آمادگی دارند تا در صورت نیاز برای رفع گرفتگی لوله در مناطق مختلف تهران اعزام شوند.

چه زمانی باید با لوله بازکن تماس بگیرید؟

خیلی از افراد اطلاعی در مورد علائم گرفتگی لوله فاضلاب ندارند و نمی دانند که دقیقا چه زمانی نیاز به یک تکنسین لوله بازکنی دارند. چنین افرادی چه بسا با مشاهده هر گرفتگی ساده در لوله سریعا به دنبال شماره تلفن لوله بازکن باشند. شاید هم بسته شدن چند ساعته توالت یا کفشور آنها را ترقیب به تماس با چاه بازکن نی اندازد و همچنان بخواهند خودشان گرفتگی را باز کنند.

در هر صورت لازم است افراد با علائمی آشنا شوند که در صورت مشاهده آنها بدانند که دیگر به طور قطعی لوله گرفته است و امکان باز کردن آن توسط خودشان وجود ندارد.

۱- جمع شدن آب بیرون از لوله و کاهش سرعت مکش فاضلاب

اولین و ساده ترین نشانه برای تشخیص گرفتگی لوله فاضلاب کاهش سرعت مشکل آب یا فاضلاب توسط لوله فاضلاب است. منظور از لوله فاضلاب همان ورودی فاضلاب در ساختمان است که ممکن است چاه سینک ظرفشویی، دهانه روشویی، کفشور، چاه توالت و … باشد.

بالا زدن فاضلاب در سینک ظرفشویی

به دنبال این اتفاق آب و فاضلاب با سرعت کمتری وارد لوله می شود و مقداری از آن در ظرفشویی، روشویی یا دور کفشور جمع می شود. این وضعیت نشان می دهد که قطر لوله فاضلاب به دلایلی کاهش پیدا کرده و مانند حالت عادی امکان عبور فاضلاب از داخل آن وجود ندارد. به همین خاطر فاضلاب کمتری وارد لوله می شود و باقی مانده آب و فاضلاب بیرون از لوله جمع می شود.

درست است که جمع شدن آب در سینک یا دور کفشور نشانه گرفتگی لوله فاضلاب نیست اما یک زنگ خطر برای گرفتگی کامل لوله در آینده ای نه چندان دور است. علت این است که فاضلاب غلیظ یا آشغال و زایعات درون فاضلاب درون لوله های فاضلاب رسوب ایجاد می کنند و این رسوب رفته رفته لایه ای ضخیم از خود به جای می گذارد که باعث کاهش قطر داخلی لوله می شود.

حال تصور کنید که همین وضعیت ادامه داشته باشد. مشخص است که پس از مدت کوتاهی همان مسیر کوچکی که داخل لوله باز مانده است هم می گیرد و لوله فاضلاب به کلی مسدود می شود. در زمان مسدود شدن کامل لوله دیگر هیچ آبی وارد لوله نمی شود و عملا آن بخش از ساختمان که گرفتگی در آن ایجاد شده قابلیت استفاده نخواهد داشت و باید برای باز کردن گرفتگی سریعا اقدام شود.

پس وقتی جمع شدن آب بیرون از لوله فاضلاب و کاهش مکش آب را مشاهده می کنید یعنی لوله فاضلاب به زودی بسته می شود. باید قبل از گرفتگی کامل اقدام به پاکسازی داخلی لوله ها و رفع عامل گرفتگی نمایید. این کار را هم می توانید خودتان انجام دهید و هم می توانید با لوله بازکن تماس بگیرید و از آنها بخواهید که لوله را برای شما پاکسازی کنند.

۲- افتادن اشیاء بزرگ داخل لوله

دومین نشانه ای که با وجود آن باید به فکر لوله بازکنی توسط خودتان یا سرویسکار باشید افتادن اشیاء بزرگ به داخل لوله فاضلاب است. افتادن اشیاء موردی است که بیشتر در توالت رخ می دهد. اشیاء همراه فرد هنگامی که می خواهد از توالت استفاده کند رها می شوند و به داخل چاه توالت سقوط می کند. علاوه بر توالت در کفشورهای فاضلاب هم سقوط اشیاء رخ می دهد.

افتادن گوشی در توالت

وقتی یک شی بزرگ مثل گوشی، دزدگیر ماشین و دسته کلید به داخل لوله فاضلاب می افتد به طور قطع در ابتدای لوله یا در قسمت سیفون گیر می کند. بدتر از آن این است که سنگ یا آجر به داخل توالت یا کفشور سقوط کند. گرفتگی لوله بسته به اندازه وسیله ای است که به داخل لوله افتاده است. اما معمولا در لوله های فاضلابی بزرگ مثل توالت به دلیل قطر بزرگ لوله ها احتمال گرفتگی با اشیاء کمتر است. برعکس در کفشورها که قطر لوله کمتر است احتمال بیشتری برای ایجاد گرفتگی توسط شی سقوط کرده وجود دارد.

در هر صورت وقتی شی داخل لوله می افتد بخشی از مسیر لوله را می بندد و اجازه عبور عادی فاضلاب از داخل لوله را نمی دهد. با ورود اولین فاضلاب یا آشغال درست به داخل لوله گرفتگی بیشتر می شود. فرضا در توالت وقتی مدفوع وارد سیفون می شود به آن شیئی که داخل سیفون گیر کرده می چسبد و بخش بیشتری از مسیر سیفون توالت را مسدود می کند. این اتفاق چند بار که رخ دهد فضای عبور فاضلاب کاملا بسته می شود.

پس زمانی که شی بزرگ (بزرگ نسبت به قطر لوله) به داخل لوله فاضلاب افتاد حتما باید به فکر خارج کردن سریع آن باشید تا این اتفاق منجر به گرفتگی لوله نشود. برای بیرون آوردن شی از داخل لوله می توانید دست را داخل لوله فرو کنید یا از گیره فاضلابی استفاده کنید. اگر قطر دهانه لوله خیلی کوچک است باید با استفاده از سیخ و سیم و روش های ابتکاری تلاش کنید و یا با لوله بازکن تماس بگیرید.

۳- عدم ورود آب به داخل لوله

سومین نشانه برای اقدام به لوله بازکنی عدم ورود آب و فاضلاب به داخل لوله است. وقتی آب – که در حالت عادی وارد لوله فاضلاب می شود – دیگر وارد لوله نمی شود به این معنی است که داخل لوله انسداد ایجاد شده و آن انسداد و گرفتگی اجازه ورود آب و فاضلاب به لوله و عبور از داخل آن را نمی دهد. این اتفاق پایان ماجرا و بسته شدن کامل لوله را نشان می دهد.

در زمان گرفتگی کامل لوله تنها راه حل لوله بازکنی است که باید یا خودتان آن را انجام دهید و یا از سرویسکار چاه بازکنی درخواست لوله بازکنی نمایید. نکته مهمی که در مورد بسته شده کامل لوله وجود دارد این است که برخی از گرفتگی ها اگرچه مسیر لوله را به کلی می بندند اما چون از نوع گرفتگی سطحی هستند خودتان می توانید به راحتی آن ها را باز کنید.

در عین حال برخی از گرفتگی های سخت نیز هستند که باز کرد آنها چندان ساده نیست و نیاز به دستگاه مخصوص یا روشهای حرفه ای دارد که تنها در اختیار افراد حرفه ای و چاه بازکن های مجرب است.

در ویدیوی بالا مشاهده می کنید که سرویسکار لوله بازکنی در حال فنرزنی لوله فاضلاب آشپزخانه با استفاده از فنر خودکار است. دستگاهی بسیار کاربردی که تکنسین ها با استفاده از آن بسیاری از گرفتگی های لوله فاضلاب را باز می کنند.

لوله بازکنی غرب تهران شامل چه محله هایی می شود؟

شرکت ما در تمام مناطق تهران خدمات رفع گرفتگی لوله را ارائه می کند. با این وجود ما برای بخش های مختلف تهران خدمات ویژه و فوری در نظر گرفته ایم. ساکنین تمام خیابان ها و محله های غرب تهران می توانند به صورت ویژه از خدمات لوله بازکنی غرب تهران شرکت کاوه استفاده کنند. لوله بازکنی غرب تهران محله های زیر را شامل می شود.

پونکصادقیه
ستارخانشهران
جنت آبادطرشت
شهر زیباشهرک اکباتان
گیشاچیتگر
تهرانسرآزادی
حصارکفردوس

محله های معرفی شده در بالا صرفا جهت اطلاع و آشنایی شما با محدوده خدمات لوله بازکنی ما در غرب تهران ذکر شده است. اگر ساکن مناطق فوق یا حتی مناطق اطراف آن هستید به طور قطع تحت پوشش خدمات چاه بازکنی غرب تهران ما می باشید.

در نظر داشته باشید که لوله بازکنی غرب تهران شرکت ما با دیگران کمی متفاوت است. قیمت پایین، سرعت بالا، تعرفه اتحادیه، کار تضمینی از جمله ویژگی های لوله بازکنی ما در تهران مخصوصا غرب تهران است که توسط دیگر شرکت ها به این صورت ارائه نمی شود. حتی شرکت های مجاز لوله بازکنی که خود را اتحادیه لوله بازکنی می دانند هم چنین خدمات گسترده ای ارائه نمی کنند.

باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب ظرفشویی

ساکنین غرب تهران و شهرک غرب اگر تا به حال مشتری خدمت لوله بازکنی ما نبوده اید بهتر است یک بار از خدمات ما استفاده کنید تا تفاوت کار ما با دیگران را احساس کنید. اگر قبلا از شرکت های دیگر درخواست لوله بازکنی کرده باشید این بار با دریافت خدمات ما حتما متوجه این تفاوت خواهید شد.

خدمات لوله بازکنی در مناطق غرب تهران

اگر نگاهی به فهرست خدمات ما بکنید، خواهید فهمید که ما خدمات متنوعی داریم که همه نیازهای ساکنین تهران و غرب تهران در حوزه خدمات فنی و لوله بازکنی را رفع می کنیم. برخی از خدمات لوله بازکنی ما در غرب تهران به شرح زیر می باشد.

  • رفع گرفتگی لوله فاضلاب و حمام
  • رفع انواع گرفتگی های ناشی از رسوب و چربی
  • باز کردن هر نوع لوله فاضلاب در ساختمان
  • باز کردن توالت و پاکسازی سیفون از فضولات
  • از بین بردن انواع حشرات موذی ساختمان و توالت ها
  • باز کردن راه آب ناودانی و کفشور بام
  • رفع نم و رطوبت ناشی از گرفتگی لوله ها
  • پیدا کردن محل گرفتگی و رفع آن با دستگاه مخصوص
  • زدودن و از بین بردن انسداد لوله های حمام و کفشورهای سرویس

ما تلاش داریم خدمات متنوع و ارزان خود را به همه مناطق تهران ارائه دهیم تا همه شهروندان تهرانی از خدمات ما استفاده کنند. خدمات باکیفیت و ارزان مورد پسند همه همشهریان و مشتریان است. کیفیت خدمات لوله بازکنی ما به این جهت است که از روش های نوین و دستگاه های مخصوص برای رفع گرفتگی لوله استفاده می کنیم و همین باعث می شود هم کیفیت افزایش پیدا کند و هم پس از یک بار رفع گرفتگی دیگر به این زودی لوله دچار گرفتگی نشود.

ضمن این که متخصصین ما روش های جلوگیری از گرفتگی لوله های فاضلاب را به شما آموزش می دهند تا هیچ وقت درگیر گرفتگی لوله و لوله بازکنی نباشید. اگر این نکات را بدانید و آنها را رعایت کنید می توانید از شر گرفتگی لوله و رفع گرفتگی در امان بوده و زندگی آرامی داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *